Ухвала від 05.08.2021 по справі 620/4211/21

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 620/4211/21

УХВАЛА

05 серпня 2021 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Бєлової Л.В. та суддів Аліменка В.О., Безименної Н.В., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 червня 2021 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 червня 2021 року позовні вимоги задоволені повністю.

Не погоджуючись з таким рішенням суду першої інстанції відповідачем подано апеляційну скаргу, яка зареєстрована судом першої інстанції 22 липня 2021 року за вх.№33444/21.

Разом з тим, дана апеляційна скарга була прийнята відділенням поштового зв'язку 22 липня 2021 року, про що свідчить штамп на копії поштового конверту.

Як вбачається з матеріалів справи, копію оскаржуваного рішення представник відповідача отримав 24 червня 2021 року, що підтверджується розпискою (а.с. 55).

Отже, оскільки копію рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 червня 2021 року апелянт отримав 24 червня 2021 р., апеляційну скаргу подав засобами поштового зв'язку 22 липня 2021 року, тобто протягом тридцяти днів з дня вручення відповідного рішення, суд вважає за можливе поновити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Чернігівській області строк на апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Поновити дію рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 червня 2021 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.

Зупинити дію рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Встановити строк до 05 вересня 2021 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Головуючий суддя Л.В. Бєлова

Судді В.О. Аліменко

Н.В. Безименна

Попередній документ
98838709
Наступний документ
98838711
Інформація про рішення:
№ рішення: 98838710
№ справи: 620/4211/21
Дата рішення: 05.08.2021
Дата публікації: 10.08.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.10.2021)
Дата надходження: 19.10.2021
Предмет позову: про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
08.09.2021 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд