Постанова від 05.08.2021 по справі 317/2373/21

Справа № 317/2373/21

Провадження №/п 3/317/1108/2021

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 серпня 2021 року м. Запоріжжя

Суддя Запорізького районного суду Запорізької області Мінгазов Р.В., розглянувши матеріал, який надійшов з Відділу поліції № 6 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не працює, зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_1 . РНОКПП НОМЕР_1 . Інші відомості суду не відомі.

За ст. 173-2 ч. 1 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

14 липня 2021 року до Запорізького районного суду Запорізької області надійшов адміністративний матеріал з протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 030032 від 24.03.2021, відповідно до якого, 24.03.2021 о 18 год. 50 хв. ОСОБА_1 , знаходячись за місцем свого проживання по АДРЕСА_1 , перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив відносно своєї сестри гр.. ОСОБА_2 насильство в сім'ї, а саме умисні дії фізичного та психологічного характеру, що полягало у висловлюванні в її сторону нецензурною лайкою та штовхав сестру, внаслідок чого могла бути завдана шкода фізичному та психологічному здоров'ю ОСОБА_2 , тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.

Згідно з ч. 2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частинах третій і четвертій цієї статті.

Беручи до уваги те, що матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 до Запорізького районного суду Запорізької області надійшли 14.07.2021 року, дане правопорушення відбулось 24.03.2021, а згідно з ч. 2 ст. 38 КУпАП, стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, тобто вищевказані строки закінчилися ще до моменту надходження справи до суду.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 38, 173-2, 247, 283, 284, 287, 289, 290 КУпАП, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП у відношенні ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - закрити.

Постанова може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено, протягом десяти днів з дня винесення постанови, а щодо постанов по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, - протягом десяти днів з дня вручення такої постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.

Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя Р.В. Мінгазов

Попередній документ
98827416
Наступний документ
98827418
Інформація про рішення:
№ рішення: 98827417
№ справи: 317/2373/21
Дата рішення: 05.08.2021
Дата публікації: 09.08.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Запорізький районний суд Запорізької області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (05.08.2021)
Дата надходження: 14.07.2021
Предмет позову: Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Розклад засідань:
05.08.2021 10:50 Запорізький районний суд Запорізької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МІНГАЗОВ РОМАН ВІАМІНОВИЧ
суддя-доповідач:
МІНГАЗОВ РОМАН ВІАМІНОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кузуб Микола Миколайович