707/1811/21
2/707/957/21
04 серпня 2021 року м. Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Суходольський О.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до виконавчого комітету Мошнівської сільської ради Черкаської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_2 про зобов'язання виправити помилку, допущену реєстратором, -
ОСОБА_1 (проживаюча у АДРЕСА_1 ) звернулася до суду з позовом до виконавчого комітету Мошнівської сільської ради Черкаської області (місцезнаходження с. Мошни, Черкаського району Черкаської області, вул. Максима Преснякова, 13), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_2 (зареєстрована у АДРЕСА_2 ) про зобов'язання виправити помилку, допущену реєстратором.
Відповідно до приписів ч. 1 ст. 30 ЦПК України, позови, що виникають із приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви, спір стосується нежитлових приміщень № 21, 22 та 23, що розташовані у АДРЕСА_3 , а тому дана справа не підсудна Черкаському районному суду Черкаської області.
Відповідно до ч. 9 ст.187 ЦПК України, якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.
Відповідно до вимог п. 1 ч. 1 ст. 31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Таким чином, суд приходить до висновку, що розгляд позовної заяви ОСОБА_1 належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду, у зв'язку з чим, суд вважає за необхідне передати позов для розгляду до Придніпровського районного суду міста Черкаси.
Відповідно до ст.32 ЦПК України спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.
Керуючись ст. ст.27,31 ЦПК України, суд,
Направити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Мошнівської сільської ради Черкаської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_2 про зобов'язання виправити помилку, допущену реєстратором, за підсудністю до Придніпровського районного суду міста Черкаси.
Ознайомитись з повним текстом судової ухвали, в електронній формі, сторони можуть за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Апеляційні скарги на ухвалу можуть бути подані протягом 15 днів з дня її складення через суд першої інстанції або безпосередньо до Черкаського апеляційного суду. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: О. М. Суходольський