Ухвала від 03.08.2021 по справі 120/868/21-а

УХВАЛА

м. Вінниця

03 серпня 2021 р. Справа № 120/868/21-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі судді Богоноса М.Б., перевіривши заяву про заміну сторони у виконавчому провадженні у справі за позовом ОСОБА_1 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування наказу, зобов'язання вчити дії

УСТАНОВИВ

У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування наказу, зобов'язання вчити дії.

Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 17.05.2021 позов задоволено частково.

29.07.2021 на адресу суду від ОСОБА_1 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 надійшла заява про заміну сторони виконавчого провадження у зазначеній справі.

Відповідно до ч. 2 ст. 379 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

З огляду на викладене та враховуючи положення ст. 379 КАС України, подану заяву необхідно призначити до розгляду в судовому засіданні з повідомленням учасників справи.

Керуючись ст. 248, 256, 379 КАС України,

УХВАЛИВ

Призначити заяву ОСОБА_1 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 про заміну сторони виконавчого провадження по справі № 120/868/21-а до розгляду в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін на 12.08.2021 о 12:00 год. в залі судового засідання № 1 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

Копії ухвали направити сторонам по справі.

Ухвала суду першої інстанції оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту підписання її суддею.

Суддя Богоніс Михайло Богданович

Попередній документ
98760568
Наступний документ
98760570
Інформація про рішення:
№ рішення: 98760569
№ справи: 120/868/21-а
Дата рішення: 03.08.2021
Дата публікації: 06.08.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (31.08.2021)
Дата надходження: 31.08.2021
Предмет позову: визнання протиправним та скасування наказу, зобов`язання вчити дії
Розклад засідань:
12.08.2021 12:00 Вінницький окружний адміністративний суд