02.08.2021 Справа № 920/697/21
Господарський суд Сумської області у складі судді Резніченко О.Ю. при секретарі судового засідання Бублик Т.Д., розглянувши матеріали справи № 920/697/21
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Гетьманське» (вул. ім. В. Ющенка, м. Батурин, Чернігівська область, 16512, код ЄДРПОУ 41105190)
до відповідача: Шосткинської міської ради (вул. Садовий Бульвар, буд. 14, м. Шостка, Сумська область, 41100, код ЄДРПОУ 36080075)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Фермерське господарство «Ріднийагрокрай» (вул. Вербова, буд. 14, с. Ображіївка, Шосткинський район, Сумська область, 41120, код ЄДРПОУ 41057378)
про визнати незаконним та скасувати п. 54 Рішення № б/н від 14.05.2021
за участю представників сторін:
від позивача: не прибув
від відповідача: не прибув
третя особа: не прибув
Суть спору: Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить суд: визнати незаконним та скасувати п. 54 Рішення № б/н «Про регулювання земельних відносин» VI сесії Шосткинської місцевої ради VIII скликання від 14.05.2021.
02.08.2021 до суду від представника позивача надійшло клопотання, в якому він просить суд відкласти судове засідання на іншу дату.
Відповідач в дане судове засідання не прибув, про час та місце судового засідання повідомлений належним чином.
Третя особа в дане судове засідання не прибула, про час та місце судового засідання повідомлена належним чином.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 183 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, зокрема, у випадках, визначених частиною другою статті 202 ГПК України.
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України господарський суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, зокрема, у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Відповідно до ч. 3 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
У зв'язку з клопотанням представника позивача про відкладення розгляду справи, наданням можливості відповідачу та третій особі подати суду відзив та надати обґрунтуванням своєї позиції по справі, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів для належної підготовки справи до розгляду по суті та відкладає підготовче засідання..
Керуючись ст. ст. 120, 182, 183, 234, 235 ГПК України, суд
1. Продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів до 30.09.2021.
2.Відкласти підготовче засідання на 08.09.2021, 11:00. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченка Тараса, 18/1, 1-й поверх, зал судового засідання № 5.
3. Повторно зобов'язати відповідача подати суду відзив на позовну заяву з обґрунтуванням свої позиції по справі;
4. Третій особі подати суду пояснення з обґрунтуванням своєї позиції по справі.
5.Повідомити сторін про право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, а також про обов'язок повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання, зміну номерів телефонів і факсів, адреси електронної пошти або іншої аналогічної інформації.
6. Копію ухвали направити сторонам у справі.
7.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання. Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Ухвала підписана суддею 03.08.2021.
Суддя О.Ю. Резніченко