Ухвала від 02.08.2021 по справі 363/2438/21

"02" серпня 2021 р. Справа № 363/2438/21

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 серпня 2021 року м. Вишгород

Слідчий суддя Вишгородського районного суду Київської області ОСОБА_1 , при секретарі - ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Вишгороді клопотання т.в.о. старшого слідчого відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Вишгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_3 , погодженого з прокурором Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, відомості 16.06.2021 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021111150000604 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

27.07.2021 року т.в.о. старшого слідчого відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Вишгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_3 звернувся з клопотанням до слідчого судді Вишгородського районного суду Київської області, яке погоджено з прокурором Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, відомості 16.06.2021 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021111150000604 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України.

Слідчий просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме: оригіналів всієї наявної медичної документації на ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка знаходиться у Комунальному некомерційному підприємстві КОР « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю її вилучення.

В обґрунтування клопотання зазначає, що в ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що 15.06.2021 року о 20 годині 30 хвилин в приймальне відділення КНП ІСР « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за адресою: АДРЕСА_2 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , був оглянутий черговим лікарем-хірургом та останньому поставлений діагноз: ЗЧМТ, струс головного мозку, забій лівої вискової ділянки, перелом лівої гілки нижньої щелепи. В подальшому 16.06.2021 року ОСОБА_5 транспортований ЕМД до КНП КОР « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_1 , якому відповідно до виписки з історії хвороби № 120552/103653 поставлено діагноз: закрита черпно-мозкова травма, струс головного мозку, забій м'яких тканин лівої жувальної та нижньої ділянки.

В ході здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні виникає необхідність у проведенні судово-медичної експертизи для встановлення ступеня тяжкості отримання ОСОБА_5 тілесних ушкоджень та встановлення належної правової кваліфікації вчиненого кримінального правопорушення.

Вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та має доказове значення у справі, а також необхідна для швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження.

Слідчий в судове засідання не прибув, надав клопотання про розгляд справи у його відстність, клопотання підтримав.

Клопотання розглянуто слідчим суддею без виклику представника особи, у володінні якої знаходиться інформація на підставі ст. 163 ч. 2 КПК України.

Згідно норми ч. 4 ст. 107 КПК України, у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Перевіривши та дослідивши матеріли клопотання приходжу до наступного.

Згідно п. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України, заходом забезпечення кримінального провадження є тимчасовий доступ до речей і документів.

Відповідно до ч. 5 ст. 132 КПК України, під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.

Статтею 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Згідно ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронюваному законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Внесене слідчим клопотання відповідає вимогам ст. 160 КПК України, матеріалам клопотання (витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань), а також слідчим, доведено достатність даних про здійснення слідчим досудового розслідування вказаного кримінального правопорушення, а також про те, що документи, про тимчасовий доступ до яких просить слідчий, знаходиться у володінні КНП КОР « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_1 , та вона має суттєве значення для встановлення важливих обставин у цьому кримінальному провадженні, що неможливо встановити в інший спосіб.

Таким чином, встановлено усі передбачені ст. 131, 132, ч. ч. 5-7 ст. 163 КПК України, підстави до задоволення внесеного слідчим клопотання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159,160,163 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл т.в.о. старшого слідчого ВРЗЗС СВ Вишгородського районного управління поліції ГУНП в Київській області, лейтенанту поліції ОСОБА_3 на тимчасовий доступ до документів - оригіналів всієї наявної медичної документації на ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка знаходиться у Комунальному некомерційному підприємстві КОР « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю її вилучення.

Строк дії ухвали становить один місяць з дня її винесення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
98739335
Наступний документ
98739337
Інформація про рішення:
№ рішення: 98739336
№ справи: 363/2438/21
Дата рішення: 02.08.2021
Дата публікації: 24.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Вишгородський районний суд Київської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (03.08.2021)
Дата надходження: 27.07.2021
Предмет позову: -
Розклад засідань:
18.06.2021 10:30 Вишгородський районний суд Київської області
02.08.2021 11:20 Вишгородський районний суд Київської області
16.08.2021 15:30 Вишгородський районний суд Київської області