Ухвала від 02.08.2021 по справі 520/13677/21

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

02 серпня 2021 року Справа №520/13677/21

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Ніколаєва О.В., розглянувши позовну заяву і додані до неї документи

за позовом Комунального підприємства "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації"

до Східного офісу Держаудитслужби,

за участю третьої

особи, яка не заявляє

самостійних вимог на

предмет спору - Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради

про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації" (далі по тексту - позивач, вулиця Тахіатаська, 3, місто Харків, 61033, код ЄДРПОУ: 34953769) 26.07.2021 звернулося до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Східного офісу Держаудитслужби (далі по тексту - відповідач, вулиця Володимира Антоновича, будинок 22, корпус 2, місто Дніпро, 49101, код ЄДРПОУ: 40477689), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради (далі по тексту - третя особа, майдан Конституції, 7, місто Харків, 61003, код ЄДРПОУ: 34861610), в якому просить:

- визнати протиправним та скасувати рішення Східного офісу Держаудитслужби у формі висновку від 15.07.2021 про результати моніторингу процедури закупівлі UА-2021-04-20-006330-с.

Згідно з витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу передано на розгляд судді Ніколаєвій О.В.

Згідно зі статтями 19, 20, 26 Кодексу адміністративного судочинства України визначений спір належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства Харківським окружним адміністративним судом.

Позовна заява подана у порядку, передбаченому статтею 168 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України, немає.

Зважаючи на умови, визначені статтею 262 Кодексу адміністративного судочинства України дана справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Керуючись статтями 12, 160-168, 171, 256 - 262, 294, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Комунального підприємства "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації" до Східного офісу Держаудитслужби, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення.

Розгляд і вирішення справи здійснювати одноособово суддею Ніколаєвою О.В. за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Встановити строк відповідачу для подання до суду відзиву на адміністративний позов разом з усіма доказами, протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Витребувати у Східного офісу Держаудитслужби належним чином засвідчену копію оскаржуваного рішення та документи, які були підставою для його винесення.

Витребувати у Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради належним чином засвідчені копії:

- звіту про науково-дослідну роботу «Дослідження технологічного комплексу водогосподарської системи відведення поверхневого стоку та споруд інженерного захисту міста Харкова» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова від 30.11.2020 №012011105231;

- інформаційної довідки від 06.04.2021 №376/21 Харківської торгово-промислової палати;

- висновку експертів від 15.04.2021 №3048 Національного наукового центра «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» та інших документів стосовно проведення закупівель UА-2020-12-31-001603-с, UА-2021-02-23-008155-Ь, UА-2021-04-20-006330-С.

Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи та надати до суду докази такого направлення (надання).

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи та надати до суду докази такого направлення (надання).

Роз'яснити учасникам справи, що відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення та пояснення повинні відповідати вимогам частини другої-четвертої статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України.

Надіслати відповідачу копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Роз'яснити учасникам справи про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені статтями 44, 47 Кодексу адміністративного судочинства України.

Копію даної ухвали та інформацію про права і обов'язки невідкладно направити учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: https://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Ніколаєва

Попередній документ
98708764
Наступний документ
98708766
Інформація про рішення:
№ рішення: 98708765
№ справи: 520/13677/21
Дата рішення: 02.08.2021
Дата публікації: 04.08.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; здійснення публічних закупівель, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (02.08.2021)
Дата надходження: 26.07.2021
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування рішення