вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
02.08.2021 м. ДніпроСправа № 904/6092/21
За позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "АРКС", м. Київ
до Фізичної особи-підприємця Рикова Валентина Володимировича, м. Дніпро
про стягнення суми сплаченого страхового відшкодування у розмірі 31 268,12 грн.
Суддя Назаренко Н.Г.
за участю секретаря судового засідання Головаха К.К.
Представники:
Від Позивача не з'явився
Від Відповідача Хандога В.В. -адвокат
Вільний слухач Шаповалов С.Є.
Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "АРКС" звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом про стягнення з Фізичної особи-підприємця Рикова Валентина Володимировича суми сплаченого страхового відшкодування у розмірі 31 268,12 грн.
Ухвалою від 01.07.2021 позовну заяву залишено без руху та запропоновано позивачу усунути недоліки позовної заяви.
12.07.2021 позивач надав заяву про усунення недоліків позивної заяви.
Ухвалою суду від 14.07.2021 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 02.08.2021.
20.07.2021 позивач направив на адресу суду клопотання про розгляд справи без участі його представника.
Як зазначається у відзиві Відповідача, Салак Є.О., який був за кермом автомобіля "Рено Преміум" не є працівником ФОП Рикова В.В.
Як пояснює представник Відповідача, Риков В.В. надав свій автомобіль в користування Салак Є.О. як своєму знайомому.
У зв'язку з неявкою Позивача, з метою дотримання принципу рівності сторін та надання розумного (достатнього) строку для вчинення певних процесуальних дій, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.183, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Судове засідання відкласти до 06.09.2021 о 11:00.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 2-403 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка , 1.
Позивачу - надати письмові пояснення щодо обґрунтування вини ФОП Рикова В.В., підтвердивши належними доказами.
2. Роз'яснити учасникам, що відповідні заяви по суті справи повинні відповідати вимогам ст.161-168 ГПК України та мають бути подані в строк, визначений в ухвалі.
Учасники справи, при поданні заяв по суті справи, повинні надати до суду докази в підтвердження дати отримання таких заяв від інших учасників, для перевірки судом дотримання строку при подачі відповідних заяв, а також, докази направлення на адресу інших учасників процесу заяв, що подаються до суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя Н.Г. Назаренко