Справа № 367/3881/21
Провадження №3/367/1597/2021
Іменем України
29 липня 2021 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Кафтанов В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Бучанського РУП про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянинки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , не працюючої;
за ч. 1 ст. 184 КУпАП,-
03.05.2021 року близько 00 год. 40 хв. ОСОБА_1 перебуваючи вдома за адресою проживання, ухилилась від виконання батьківських обов'язків щодо життя, навчання та виховання своїх трьох малолітніх дітей: ОСОБА_2 , 2018 р.н., ОСОБА_3 , 2016 р.н., ОСОБА_4 , 2019 р.н., що виражалось в тому, що остання перебувала в стані алкогольного сп'яніння (хитка хода, запах з порожнини рота).
Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину не визнала та з протоколом не погодилась, надала усні пояснення.
Вина ОСОБА_1 в скоєному правопорушенні підтверджується матеріалами адміністративної справи:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ №555374 від 12.05.2021 року, згідно якого 03.05.2021 року близько 00 год. 40 хв. ОСОБА_1 перебуваючи вдома за адресою проживання, ухилилась від виконання батьківських обов'язків щодо життя, навчання та виховання своїх трьох малолітніх дітей: ОСОБА_2 , 2018 р.н., ОСОБА_3 , 2016 р.н., ОСОБА_4 , 2019 р.н., що виражалось в тому, що остання перебувала в стані алкогольного сп'яніння (хитка хода, запах з порожнини рота).
Обставин, що пом'якшують відповідальність ОСОБА_1 судом не встановлено.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 судом не встановлено.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, суд вважає, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді попередження.
Керуючись ч. 1 ст. 184 КУпАП, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» суд,-
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді у виді попередження.
Стягнути із ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір в розмірі 454 (чотириста п'ятдесят чотири) грн. 00 коп.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Ірпінський міський суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В.В. Кафтанов