Постанова від 30.07.2021 по справі 727/7180/21

Справа № 727/7180/21

Провадження № 1-в/727/111/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 липня 2021 року Шевченківський районний суд м. Чернівці в складі :

головуючого судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернівці справу про встановлення адміністративного нагляду ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, українця, непрацюючого, раніше судимого, -

встановив :

Т.в.о. начальника Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , який після відбування покарання продовжує порушувати громадський порядок, за що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст. ст. 51 ч. 1, 178 ч. 1 попереджався про недопустимість такої поведінки. Також просив встановити йому певні обмеження.

Представник Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області в судовому засіданні підтримав подання і пояснив, що ОСОБА_3 неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності і попереджався про можливість встановлення адміністративного нагляду.

ОСОБА_3 в судовому засіданні визнав факт порушення громадського порядку, притягнення до адмінвідповідальності та попередження про можливість встановлення адміннагляду і не заперечував проти його встановлення.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню частково. ОСОБА_3 , будучи судимий за вчинення злочину, відбувши покарання дійсно продовжує порушувати громадський порядок, однак на думку суду немає підстав для встановлення всіх обмежень, зазначених в поданні, в частині заборони виходу з квартири (будинку) в певний період необхідно відмовити.

Керуючи ст.ст. 3 - 6 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд, -

ПОСТАНОВ:

Подання задовольнити частково.

Встановити відносно ОСОБА_3 адміністративний нагляд на строк один (один) рік.

Встановити ОСОБА_3 наступні обмеження:

- заборонити виїзд за межі м. Чернівці по особистих справах без дозволу керівництва Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області;

- заборонити відвідування винних магазинів, пивних барів, ресторанів, кафе, шашличних, закусочних та інших місць, де продаються спиртні напої на розлив;

- зобов'язати з'являтись на реєстрацію в Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області по вул. Білоусова, № 19, м. Чернівці у 1-й та 4-й понеділок місяця в кабінет №103, до начальника сектору ДОП, а у випадку його відсутності до чергового по Чернівецькому РУП з 09.00 до 19.00 год.

В іншій частині відмовити.

На постанову може бути подано апеляцію до Чернівецького апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Чернівці протягом 7 діб з дня її проголошення.

.

.

Суддя:

Попередній документ
98692687
Наступний документ
98692689
Інформація про рішення:
№ рішення: 98692688
№ справи: 727/7180/21
Дата рішення: 30.07.2021
Дата публікації: 26.01.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шевченківський районний суд м. Чернівців
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про установлення, припинення адміністративного нагляду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (30.07.2021)
Результат розгляду: подання, заяву, клопотання задоволено, у тому числі частково
Дата надходження: 30.07.2021
Розклад засідань:
30.07.2021 09:50 Шевченківський районний суд м. Чернівців
Учасники справи:
головуючий суддя:
СМОТРИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ГЕОРГІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
СМОТРИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ГЕОРГІЙОВИЧ
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Комаров Віктор Леонідович