05 липня 2021 р. № 400/3939/21
м. Миколаїв
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Малих О.В., розглянувши у підготовчому засіданні адміністративну справу
за позовом:ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,
до відповідача:Виконавчого комітету Миколаївської міської ради, вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, 54001,
про:визнання протиправним та скасування рішення від 24.02.2021 № 138,
ОСОБА_1 (вернувся до суду з позовом до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Виконавчого комітету Миколаївської міської ради № 138 від 24.02.2021 року «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Миколаєві».
Ухвалою від 04.06.2021 року суд відкрив провадження у справі та ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження.
Дослідивши матеріали справи судом встановлено, що сторонами у підготовчому провадженні надано усі необхідні заяви так документи. Відтак, у відповідності до п. 3 ч. 2 ст. 183 КАС України, підготовче провадження належить закрити та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючись статтями 173, 183, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Ухвала окремо не оскаржується.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею у порядку ст. 256 КАС України.
Суддя О.В. Малих