Справа № 296/4036/21
2/296/2461/21
про прийняття до розгляду позовної заяви і відкриття провадження у справі
"05" травня 2021 р. м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Сингаївський О.П., розглянувши матеріали позовної заяви Акціонерного товариства «ОТП Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
26 квітня 2021 року до Корольовського районного суду м. Житомира надійшли матеріали вказаного позову.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення або відмови у відкритті провадження відсутні.
Одночасно позовна заява містить клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Інших клопотань та заяв у письмовій формі, одночасно з поданням позову до суду, подано не було (у позовній заяві не містяться).
Дослідивши матеріали позовної заяви, суддя вважає справу малозначною і відповідно до ст.19, 274, 277, 279 ЦПК України, вирішує питання про її розгляд в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
На підставі викладеного та керуючись ст.19, 274, 277, 279 ЦПК України, суддя
Прийняти до розгляду позовну заяву Акціонерного товариства «ОТП Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Відкрити провадження у справі, яку визнати малозначною та розгляд якої проводити в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
За клопотанням однієї із сторін, розгляд справи може проводитись в судовому засіданні з викликом сторін.
Призначити судове засідання у справі на 06 жовтня 2021 року о 10 год. 30 хв. у приміщенні суду за адресою: 10014, м. Житомир, м-н Соборний, 1, зал судових засідань №311.
Відповідач має право протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення копії даної ухвали подати до суду відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст.178 ЦПК України, з одночасним направленням копії відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи і наданням суду доказів про здійснення вказаних дій.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив у п'ятиденний строк з дня отримання відзиву у порядку, передбаченому ст.179 ЦПК України.
Відповідач має право у п'ятиденний строк з моменту отримання відповіді на відзив надати суду заперечення на вказану відповідь, з одночасним направленням копії заперечення та доданих до нього документів іншим учасникам справи у порядку, передбаченому ст.180 ЦПК України.
За клопотанням сторони суд може відкласти розгляд справи з метою надання додаткового часу для подання відповіді на відзив та (або) заперечення, якщо вони не подані до першого судового засідання з поважних причин.
В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Сторони можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - «https://court.gov.ua/fair/»
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя О. П. Сингаївський