Ухвала від 27.07.2021 по справі 914/2236/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

27.07.2021 р. Справа № 914/2236/21

м. Львів

Господарський суд Львівської області у складі судді Матвіїва Р.І., розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом: Акціонерного товариства «Таскомбанк», м. Київ,

до відповідача: Фізичної особи - підприємця Головчак Ірини Борисівни , м. Львів,

предмет спору: стягнення 222 467,87 грн.,

підстава позову: порушення зобов'язань по договору від 25.06.2020 року,

встановив:

22.07.2021 року до Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Акціонерного товариства «Таскомбанк» до відповідача Фізичної особи - підприємця Головчак Ірини Борисівни про стягнення 222 467,87 грн.

Розглянувши матеріали справи, суд зазначає про підстави для залишення позовної заяви без руху у зв'язку з таким.

Статтями 162, 164 Господарського процесуального кодексу України встановлено вимоги до позовної заяви та документи, як додаються до позовної заяви. Зокрема, згідно з п. 5 ч. 3 ст. 162 Господарського процесуального кодексу України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову. А згідно з ч. 2 ст. 164 Господарського процесуального кодексу України позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Як вбачається з позовної заяви, позивач стверджує, що відповідачем отримано грошові кошти шляхом їх перерахування на відповідний рахунок, зазначений в кредитному договорі, тобто позивачем виконано свій обов'язок у повному обсязі. Проте, доказів на підтвердження зазначено обставини надання відповідачу кредиту у відповідному розмірі - 190 000,00 грн. до позовної заяви не долучено.

Відповідно до ч. 1 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи наведене, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву Акціонерного товариства «Таскомбанк» без руху та надати позивачу можливість усунути допущені недоліки шляхом надання доказів на підтвердження зазначеної у позовній заяві обставини надання відповідачу кредиту у відповідному розмірі - 190 000,00 грн.

Керуючись статтями 162, 164, 172, 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Львівської області

ухвалив:

1. Позовну заяву Акціонерного товариства «Таскомбанк» у справі № 914/2236/21 залишити без руху.

2. Встановити Акціонерному товариству «Таскомбанк» строк 10 днів з дня вручення даної ухвали для усунення недоліків позовної заяви у спосіб надання доказів на підтвердження зазначеної у позовній заяві обставини щодо доказів на підтвердження зазначеної у позовній заяві обставини надання відповідачу кредиту у відповідному розмірі - 190 000,00 грн.

3. У випадку невиконання вимог даної ухвали позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Р.І. Матвіїв

Попередній документ
98583969
Наступний документ
98583971
Інформація про рішення:
№ рішення: 98583970
№ справи: 914/2236/21
Дата рішення: 27.07.2021
Дата публікації: 29.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; банківської діяльності; кредитування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (24.01.2022)
Дата надходження: 24.01.2022
Предмет позову: Виправлення помилки в наказі
Розклад засідань:
29.09.2021 12:20 Господарський суд Львівської області
20.10.2021 10:00 Господарський суд Львівської області
03.11.2021 10:00 Господарський суд Львівської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
МАТВІЇВ Р І
МАТВІЇВ Р І
відповідач (боржник):
ФОП Головчак Ірина Борисівна
позивач (заявник):
ПАТ "Таскомбанк"