про відкриття провадження №2-о/751/87/21 у справі № 751/4835/21
26 липня 2021 року місто Чернігів
Суддя Новозаводського районного суду міста Чернігова Маслюк Н.В.
перевіривши додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177, 315, 316, 318 ЦПК України заяви
ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 )
заінтересовані особи: Друга Чернігівська державна нотаріальна контора (місцезнаходження: вул. Івана Мазепи, буд.19 м. Чернігів 14000)
про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення факту належності йому Державного акту на право власності на земельну ділянку площею 0,05 га серії ЧН 004666 від 22 січня 1998 року, виданого Новобілоуською сільською радою на підставі рішення Новобілоуської сільради від 26.12.1997.
Ухвалою суду від 09 липня 2021 року заяву залишену без руху та надано строк для виправлення недоліків.
22 липня 2021 року заявник отримав копію ухвали та у встановлений с троку виправив недоліки.
Дана справа підсудна Новозаводському районному суду м. Чернігова.
Заява по формі і за своїм змістом відповідає вимогам статті 175, 318 ЦПК, підстав для повернення заяви та відмови у відкритті провадження у справі немає.
Розгляд справи необхідно проводити за правилами окремого провадження.
Для об'єктивного розгляду справи суд вважає необхідним залучити до участі в справі як заінтересовану особу Новобілоуську сільську раду Чернігівського району Чернігівської області.
Одночасно слід витребувати із Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області копію рішення від 26 грудня 1997 року на підставі якого видано Державний акт на право приватної власності на землю серії ЧН №004666.
Визнавши заяву такою, що підлягає розгляду в суді, керуючись ст. ст. 187, 260, 293 ЦПК України, -
Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Друга Чернігівська державна нотаріальна контора про встановлення факту належності правовстановлюючого документу прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Справу розглядати за правилами окремого провадження.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 29 вересня 2021 року на 14 год 00 хв в приміщенні Новозаводського районного суду м. Чернігова.
Залучити до участю в справі як заінтересовану особу Новобілоуську сільську раду Чернігівського району Чернігівської області.
Запропонувати заінтересованій особі у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали подати до суду письмові пояснення щодо заяви.
У судове засідання викликати заявника та представників заінтересованих осіб
Витребувати із Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області копію рішення від 26 грудня 1997 року на підставі якого видано Державний акт на право приватної власності на землю серії ЧН №004666.
Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 4 ст. 174 ЦПК України, подання заяв по суті справи є правом учасників справи.
Повідомити учасникам справи вебадресу сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справі, що розглядається - http://nz.cn.court.gov.ua/sud2515/
Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи, одночасно з копією ухвали про відкриття провадження учасникам справи надсилається копія заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвала суду оскарженню не підлягає, заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя:Н.В. Маслюк