22 липня 2021 р. м. ХарківСправа № 520/13842/2020
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Судді-доповідача Ральченка І.М.,
Суддів Чалого І.С. , Бершова Г.Є. ,
розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Міністерства внутрішніх справ України Департамент пероналу на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 18.02.2021 року по справі № 520/13842/2020
за позовом ОСОБА_1
до Міністерства внутрішніх справ України , Національної поліції України
про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 18.02.2021 року частково задоволено адміністративний позов ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України , Національної поліції України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.
На зазначене рішення суду Міністерство внутрішніх справ України Департамент пероналу подало апеляційну скаргу.
Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 15.04.2021 апеляційна скарга була залишена без руху та наданий строк для усунення недоліків протягом 10 днів з моменту отримання копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху шляхом надання оригіналу квитанції про сплату судового збору у розмірі 1261 грн. 20 коп.
Відповідно до списку № 4859 згрупованих поштових відправлень рекомендованих листів, поданих до АТ «Укрпошта», конверту, який надсилався Міністреству внутрішніх справ України, було присвоєно трек-номер 6106413949305.
Відповідно до витягу з сайта АТ «Укрпошта» ( https://www.ukrposhta.ua/ua/pro-ukrposhtu) конверт був вручений адресату 06.05.2021.
Згідно з ч. 2 ст. 298 та ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга повертається особі, що її подала, якщо цією особою не усунуто недоліків залишеної без руху апеляційної скарги у встановлений судом строк.
На момент постановлення даної ухвали відповідачем не були виконані вимоги ухвали Другого апеляційного адміністративного суду від 15.04.2021 р. у встановлений судом строк, а тому є підстави для повернення апеляційної скарги скаржнику.
Керуючись ст.ст. 169, 296, ч. 2, 6, 7 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Апеляційну скаргу Міністерства внутрішніх справ України на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 18.02.2021 року по справі № 520/13842/2020 за позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України , Національної поліції України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії повернути скаржнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом тридцяти днів, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного суду.
Суддя-доповідач І.М. Ральченко
Судді І.С. Чалий Г.Є. Бершов