Ухвала від 22.07.2021 по справі 149/1877/21

Справа № 149/1877/21

УХВАЛА

22.07.2021 року м. Хмільник

Слідчий суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області ОСОБА_1 ,

за участі секретаря ОСОБА_2 ,

розглянувши клопотання слідчого Хмільницького РВ ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 внесене у кримінальному провадженні № 12021020210000171 від 22.06.2021 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю,-

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 звернувся до суду з клопотанням внесеним у кримінальному провадженні № 12021020210000171, погодженим прокурором Хмільницької окружної прокуратури ОСОБА_4 , про надання працівникам СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області, а саме :слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_3 , слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_5 , слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_6 , старшому слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_7 , слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області лейтенанту ОСОБА_8 , а також працівникам оперативного підрозділу Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області майору поліції ОСОБА_9 , старшому оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_10 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_11 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області лейтенанту поліції ОСОБА_13 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_14 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_15 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області майору поліції ОСОБА_16 за дорученням слідчого СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 , тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора та провайдера телекомунікацій: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 ,щодо телефонних з'єднань абонентівмобільної мережі ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », які працювали у межах базових станцій

LAC23083CID403, 20403, 10657, 30657, 20027

LAC21783CID32194143

з 08.00 години 17.06.2021 по 09.00 години 22.06.2021 року. При цьому вказати наступну інформацію: тип, дату, час, тривалість з'єднання (в тому числі і не тарифіковані дзвінки, коли викликаємий абонент не відповів), номер абонента А та номер абонента Б, ІМЕІ, та прив'язку до базових станцій (азимут та адресу розташування базової станції).

Клопотання мотивовано тим, що 22.06.2021 року в ЧЧ Хмільницького РВП надійшла заява від ОСОБА_17 , про те, що в період часу з 08.00 години 17.06.2021 року по 08.00 годину 22.06.2021 року невідома особа, таємно умисно, шляхом відкриття вхідних дверей проникла до будинку, що розташований за адресою АДРЕСА_2 , звідки здійснила крадіжку грошових коштів у сумі 20000 гривень та 1700 американських доларів, чим спричинила останній матеріальної шкоди на вказану суму.

За даним фактом 22.06.2021 року слідчим СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 було внесено відомості до ЄРДР за № 12021020210000171 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

За найбільш вірогідним маршрутом руху правопорушників було проведено радіо-технічну розвідку отримано інформацію про базові станції операторів стільникового зв'язку ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " та ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ".

В зв'язку викладеними вище обставинами, виникла необхідність в отримані у оператора телекомунікації відомості, що можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні, зокрема для підтвердження чи спростування вчинення крадіжки, які іншими способами довести не є можливим.

Слідчий ОСОБА_3 в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи повідомлений належним чином, надав до суду заяву у якій просить розгляд справи провести без його участі. Клопотання підтримує в повному обсязі та просить його задовільнити.

Представник ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду клопотання повідомлений належним чином. Неявка в судове засідання належним чином повідомлених про дату та час розгляду справи учасників справи не перешкоджає розгляду клопотання.

Дослідивши внесене клопотання, та вивчивши надані матеріали приходжу до наступного.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить інформація, що знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.

Згідно з ч. 5, ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами й документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; а стосовно речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю можливість використання як доказів відомостей, що містяться в них, та неможливість іншим способом довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Внесене клопотання відповідає вимогам ст.160 КПК України. Матеріали клопотання містять достатні дані про здійснення досудового розслідування раніше зазначеного кримінального правопорушення (витяг з ЄРДР від 22.06.2021 року). Інформація про доступ до якої просить отримати слідчий знаходиться в оператора та провайдера телекомунікації ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " і згідно з положеннями п.7 ч.1 ст.162 КПК України містить охоронювану законом таємницю. Проте, відомості, що містяться в ній можуть бути використанні як докази у кримінальному провадженні, а також інших важливих обставин у цьому кримінальному провадженні. При цьому з'ясовано, що іншим способом довести ці обставини не є можливим.

Таким чином, у судовому засіданні встановлено усі, передбачені ст.132, ч.ч.5-7 ст.163 КПК України, підстави до задоволення внесеного клопотання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.132, 160, 162, 163-165, 166, 309, 369-372, 532 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого Хмільницького РВ ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_3 , задовольнити.

Зобов'язати оператора та провайдера телекомунікації ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", за адресою: АДРЕСА_1 , надати працівникам СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області, а саме: слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_3 , слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_5 , слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_6 , старшому слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_7 , слідчому СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області лейтенанту ОСОБА_8 , а також працівникам оперативного підрозділу Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області майору поліції ОСОБА_9 , старшому оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_10 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_11 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області лейтенанту поліції ОСОБА_13 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_14 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_15 , оперуповноваженому Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області майору поліції ОСОБА_16 за дорученням слідчого СВ Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 , тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора та провайдера телекомунікацій: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 ,щодо телефонних з'єднань абонентівмобільної мережі ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », які працювали у межах базових станцій LAC 23083CID403, 20403, 10657, 30657, 20027, LAC 21783 CID 32194143

з 08.00 години 17.06.2021 по 09.00 години 22.06.2021 року. При цьому вказати наступну інформацію: тип, дату, час, тривалість з'єднання (в тому числі і не тарифіковані дзвінки, коли викликаємий абонент не відповів), номер абонента А та номер абонента Б, ІМЕІ, та прив'язку до базових станцій (азимут та адресу розташування базової станції).Інформацію надати в електронному та друкованому вигляді.

Строк дії ухвали визначити до 11.08.2021 року.

Наслідки невиконання ухвали передбачені ст. 166 КПК

Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
98483403
Наступний документ
98483405
Інформація про рішення:
№ рішення: 98483404
№ справи: 149/1877/21
Дата рішення: 22.07.2021
Дата публікації: 24.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (22.07.2021)
Дата надходження: 19.07.2021
Предмет позову: -
Розклад засідань:
22.07.2021 12:45 Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВЕРГЕЛЕС ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
ВЕРГЕЛЕС ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ