65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"21" липня 2021 р.м. Одеса Справа № 916/2068/21
Господарський суд Одеської області у складі судді Демешина О. А., розглянувши матеріали позовної заяви вх. № 2150/21 від 19.07.2021 року
Позивач: Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012; код - 20987385)
Відповідач: Овідіопольська селищна рада (вул. Суворова, 2а, смт. Овідіополь, 67801; код - 04379172)
про визнання протиправним та скасування Рішення Виконкому Овідіопольської с. р. від 10.04.2006 № 119 та визнання права власності
з підстав порушення прав власності
Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та розгляду справи за правилами загального позовного провадження, враховуючи складність та характер спору.
Крім того, на думку суду, Рішення по справі може вплинути на права та обов'язки Кабінету Міністрів України, як власника спірного майна.
Отже, за приписами ст. 50 ГПК України, суд залучає вказану особу до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.
Керуючись п.2 ч. 1 ст. 12, ст. 50, ст.120, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Залучити до участі у справі, в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Кабінет Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008; код - 00031101).
4. Підготовче засідання призначити на "12" серпня 2021 р. о 12:40.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 17 (4-й поверх), тел. 0(482)307-987.
5. Викликати учасників справи у підготовче засідання. Явку представників позивача та відповідача визнати обов'язковою.
6. Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов із урахуванням вимог ст.165 ГПК України - протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
7. Встановити залученій третій особі строк для надання пояснень щодо позову, в порядку ст. 168 ГПК України - до 11.08.2021 року.
8. Повідомити сторін, що при направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останні повинні мати при собі відповідно до ст. 58, 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.
9. Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
10. Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ч. 9 ст. 80 та ч. 2 ст. 91 ГПК України копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набрала чинності 21.07.2021 року та оскарженню не підлягає.
Суддя О.А. Демешин