Справа № 190/673/21
Провадження №2/190/366/21
19 липня 2021 року м.П'ятихатки
Суддя П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області Кудрявцева Ю.В., розглянувши матеріали позовної заяви Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України « в особі філії-Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
встановила:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором від 01.07.2016 року.
В зв'язку з тим, що позовна заява мала певні недоліки, ухвалою П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області від 11.06.2021 року позовна заява залишена без руху, позивачу надано строк 10 днів з дня отримання ухвали, на усунення визначених недоліків поданої заяви. Копію ухвали від 11.06.2021 року представник позивача ОСОБА_2 , отримав 16.06.2021 року на електронну пошту, яка зазначена в позові ІНФОРМАЦІЯ_1 , та на теперішній час недоліки не усунув.
Відповідно до ч.3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду.
Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачу.
У встановлений строк недоліки позовної заяви не усунуті, клопотань про продовження такого строку не надходило, а тому відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України, позовна заява вважається неподаною і підлягає поверненню позивачу.
З урахуванням викладеного та керуючись ст.ст.185, 260, 294, 354 ЦПК України,-
постановила:
Позовну заяву Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України « в особі філії-Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, вважати неподаною та повернути позивачу.
Зобов'язати Головне управління державної казначейської служби України в П'ятихатському районі Дніпропетровської області повернутиАкціонерному товариству «Державний ощадний банк України» код ЄДРПОУ:09305480, сплачений ними судовий збір в розмірі 2270 грн. 00 коп., відповідно до меморіального ордеру №4247023405 від 21.05.2021 року.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Дніпровського апеляційного суду через П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Ю.В.Кудрявцева