Справа № 554/6058/21 Номер провадження 11-сс/814/638/21Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1 Доповідач ап. інст. ОСОБА_2
про призначення дистанційного судового провадження
19 липня 2021 року м. Полтава
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду в складі:
головуючого судді ОСОБА_2 ,
суддів ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
з секретарем судового засідання ОСОБА_5 ,
розглянувши питання про призначення відеоконференції у провадженні за апеляційною скаргою директора Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Галілєй» ОСОБА_6 на ухвалу слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтави від 29 червня 2021 року,-
Ухвалою слідчого судді повернуто скаргу директора ТОВ з ІІ «Галілєй» ОСОБА_6 на бездіяльність посадових осіб Територіального управління Державного бюро розслідувань, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви.
Роз'яснено, що скаржник має право звернутися зі скаргою в межах територіальної юрисдикції до Кіровського районного суду м. Дніпропетровська.
Не погоджуючись з рішенням суду, до апеляційного суду з апеляційною скаргою звернувся директор ТОВ з ІІ «Галілєй» ОСОБА_6 , розгляд за якою призначений на 03.08.2021.
Відповідно до ст. 336 КПК України, за власною ініціативою суду або за клопотанням сторони чи інших учасників судового провадження, в тому числі особи, яка тримається в установі попереднього ув'язнення або установі виконання покарань, судове провадження може здійснюватись у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження).
Враховуючи, що місце проживання директора ТОВ з ІІ «Галілєй» ОСОБА_6 знаходиться на значному віддаленні від місця проведення апеляційного розгляду, з метою дотримання прав учасників процесу та забезпечення оперативності розгляду справи, на підставі ч. 1 ст. 336 КПК України, колегія суддів приходить до висновку про необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 336 КПК України, колегія суддів апеляційного суду,-
Розгляд за апеляційною скаргою директора Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Галілєй» ОСОБА_6 на ухвалу слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтави від 29 червня 2021 року - провести в режимі відеоконференції між Полтавським апеляційним судом та Ленінським районним судом м. Дніпропетровська.
Доручити Ленінському районному суду м. Дніпропетровська вчинити дії, передбачені ч. 4 ст. 336 КПК України.
Копію ухвали надіслати Ленінському районному суду м. Дніпропетровська для виконання.
Розгляд призначений на 03 серпня 2021 року о 15-30 год.
ОСОБА_2 ОСОБА_3 ОСОБА_4