Рішення від 15.07.2021 по справі 520/3652/21

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Харків

15 липня 2021 р. № 520/3652/21

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Шляхової О.М., розглянувши в порядку спрощеного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗОРЯНА НИВА" (вул. Верьовкіна, буд. 6, с. Семенівка, Шевченківський район, Харківська область, 63640, код ЄДРПОУ 39417946) до Державної податкової служби України, в особі філії (інший відокремлений підрозділ) - Головне управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 43005393) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд:

- визнати протиправним і скасувати рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних за №2061981/39417946 від 23.10.2020 р. та за №2152197/39417946 від 19.11.2020 р.;

- зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати податкову накладну №3 від 30.09.2020 р. на загальну суму 124846,15 грн. (зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних 15.10.2020 р. за № 9266244069) та № 1 від 12.10.2020 р. на загальну суму 2145000,00 грн. (зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних 30.10.2020 р. за № 9283244991).

Свої позовні вимоги обґрунтовує тим, що оскаржувані рішення було прийняте контролюючим органом з грубим порушенням процедури, без дотримання принципу правової визначеності, без достатніх підстав, квитанція не містить інформації, щодо документів необхідних контролюючому органу для прийняття рішення про реєстрацію спірної податкової накладної. Незважаючи на подання пояснень та документів у їх підтвердження контролюючий орган прийняв рішення про відмову у реєстрації податкових накладних з підстав ненадання платником податку копій документів. На думку позивача, зазначення лише про відсутність документів не є достатньою підставою для відмови в реєстрації податкової накладної, а тому прийняті контролюючим органом рішення позивач вважає протиправними та такими, що підлягають скасуванню, а податкові накладні, реєстрація яких зупинена, - реєстрації.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду прийнято позовну заяву до розгляду, відкрите спрощене провадження в адміністративній справі та запропоновано відповідачам подати відзив на позовну заяву.

Від ГУ ДПС в Харківській області до суду надійшов відзив на позов, в якому представник відповідача просив відмовити у задоволенні позовних вимог, зазначивши, що причиною відмови в реєстрації податкової накладної стало неподання до контролюючого органу повного пакету документів у підтвердження вчинення господарських операцій.

Оцінивши повідомлені сторонами обставини, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Судом встановлено, що позивач ТОВ "Зоряна Нива" зареєстроване як юридична особа 30.09.2014, податковий номер 39417946.

Товариство перебуває на обліку Головного управління ДПС у Харківської області. З 01.12.2017 є платником податку на додану вартість та зареєстроване за юридичною/податковою адресою: вул. Верьовкіна, буд. 6, с. Семенівка, Шевченківський район, Харківська область, 63640.

Основним видом економічної діяльності Товариства за Код КВЕД є 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Так, Під врожай 2020 року позивач обробив 200 га посівних площ, з яких 170 га було засіяно соняшником. Позивачем у 2020 році було зібрано 330 тон насіння соняшника (середня врожайність по Харківській області у 2020 році - 2,1 тони з 1 га). Вказані обставини підтверджуються: Звітом про посівні площі сільськогосподарських культур під врожай 2020 року (форма 4-сг, річна, прийнята Центром обробки електронних звітів Держстату України 02.06.2020 р.); Договором про надання механізаторських послуг від 15.10.2019 р. з ФОП ОСОБА_1 (здійснював дискування, оранку, боронування, культивацію, внесення гербіцидів, посів, прикочування, міжрядну обробку та збирання врожаю); Договором складського зберігання зерна № 01/08-ГЕ/2- від 05.08.2020 р. з ТОВ «Агропромислова компанія «НОВА АГРО» (здійснювали очищення, сушку та зберігання насіння соняшника). Насіння соняшнику (код УКТ ЗЕД 1206009900) було реалізоване ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД» (ЄДРПОУ 31454383), місце поставки -ТОВ «Агропромислова компанія «НОВА АГРО» за договорами, укладеними щодо кожної окремої поставки товару. Партії товару визначались показниками якості та, відповідно, ціною придбання, а саме:

- Договір поставки № ХРВ21-06806 від 14.09.2020, згідно якого: термін поставки - до 17.09.2020; орієнтовний обсяг поставки - 80 тон; ціна за 1 тону з урахуванням ПДВ 20% - 13 000,00 грн.; фактично поставлено - 75,295 тон на 978 835,00 грн.;

- Договір поставки № ХРВ21-06806 від 24.09.2020, згідно якого: термін поставки - до 01.10.2020; орієнтовний обсяг поставки - 10 тон; ціна за 1 тону з урахуванням ПДВ 20% - 12 350,00 грн.; фактично поставлено - 10,109 тон на 124 846,15 грн.;

- Договір поставки № ХРВ21-10015 від 12.10.2020, згідно якого: термін поставки - до 17.09.2020; орієнтовний обсяг поставки - 180 тон; ціна за 1 тону з урахуванням ПДВ 20% - 14 300,00 грн.; фактично поставлено - 150,000 тон на 2 145 000,00 грн.;

- Договір поставки № ХРВ21-10896 від 19.10.2020, згідно якого: термін поставки - до 22.10.2020; орієнтовний обсяг поставки - 30 тон; ціна за 1 тону з урахуванням ПДВ 20% - 14 500,00 грн.; фактично поставлено - 31,256 тон на 457 126,87 грн.

Передача кожної партії товару здійснювалась шляхом переоформлення зберігачем ТОВ «Агропромислова компанія «НОВА АГРО» складських документів на ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД» та оформлення позивачем первинного бухгалтерського документу - видаткової накладної. Оплата товару здійснювалась ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД» після поставки товару та оформлення усіх первинних документів, а тому податкові накладні складались за фактом передачі товару ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД», як першою подією, з якою Податковим кодексом пов'язується виникнення податкових зобов'язань з ПДВ.

Проте, реєстрація в Єдиному державному реєстрі податкових накладних всіх податкових накладних щодо постачання позивачем насіння соняшника ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД», а саме: №2 від 16.09.2020, №3 від 30.09.2020, №1 від 12.10.2020, №2 від 19.10.2020, була зупинена на підставі пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, оскільки коди УКТЗЕД 1206 відсутні в таблиці даних платника податку на додану вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовлюється) та їх обсяг дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання (пункт 1 Критерію ризиковості здійснення операцій).

Позивачем були надані контролюючому органу пояснення та копії документів на підтвердження того, що позивач є виробником сільськогосподарської продукції, а податкові накладні створені на фактично здійснені господарські операції з передачі товару.

Після розгляду письмових пояснень та доданих до них документів, відповідачем зареєстровано податкові накладні №2 від 16.09.2020 та №2 від 19.10.2020. Однак, у реєстрації податкових накладних щодо постачання позивачем насіння соняшника ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД» №3 від 30.09.2020 та №1 від 12.10.2020 контролюючим органом відмовлено з наступних підстав: ненадання платником податку копій первинних документів щодо постачання/ придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунків-фактури/ інвойсів, актів приймання - передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних, розрахункових документів та/або банківських виписок з особових рахунків.

Позивач оскаржував рішення відповідача про відмову в реєстрації податкових накладних в позасудовому порядку, скарги позивача було залишено без задоволення рішенням №61749/39417946/2 від 11.11.2020 та рішенням №64897/39417946/2 від 27.11.2020 з підстав ненадання копій первинних документів щодо постачання/придбання, зберігання, транспортування, навантаження, розвантаження, складських документів, рахунків-фактур/інвойсів, актів приймання - передачі з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних.

Позивач вважає, що рішення відповідача про відмову позивачу у реєстрації податкових накладних №3 від 30.09.2020 на загальну суму 124 846,15 грн. та №1 від 12.10.2020 на загальну суму 357 500,00 грн. в Єдиному державному реєстрі податкових накладних не відповідає змісту поданих позивачем пояснень щодо галузевої специфіки діяльності позивача та документів, що підтверджують реальність господарської операції, у зв'язку з чим звернувся до суду з даною позовною заявою.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Податковий кодекс України є спеціальним законом з питань оподаткування та установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків, визначені заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу.

Згідно підпунктів "а", "б" пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України, об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.

У відповідності до п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; дата відвантаженим товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Відповідно пункт 188.1 статті 188 Податкового кодексу України база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів.

Згідно з п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Пунктом 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України регламентовано, що платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця.

У відповідності п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені (терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та відати покупцю за його вимогою.

Відповідно до п. 2 ст. 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.

Згідно п. 1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. В свою чергу первинний документи це документ, який містить відомості про господарську операцію.

За приписами пункту 74.2 статті 74 Податкового кодексу України, в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Згідно пункту 74.3 статті 74 Податкового кодексу України, зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань, а також центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, для формування та реалізації єдиної державної податкової та митної політики.

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних" №1246 від 29.12.2010, податкова накладна - електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.

Пункт 10 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165, передбачає у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

Пунктом 11 цього Порядку встановлено, що у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.

Аналогічні приписи містить абзац 10 пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, згідно яких у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Пунктом 4 Наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" №520 від 12.12.2019 визначено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі.

Отже, згідно з направленими до Головного управління ДПС у Харківській області бухгалтерськими та фінансово-господарськими документами ТОВ "Зоряна Нива" підтверджено реальність та законність проведення господарських операцій з вказаними контрагентами, законність реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

При цьому, слід відмітити, що відповідачем у надісланій позивачу квитанції не вказано конкретного переліку документів, необхідних для прийняття такого рішення.

За таких обставин, на переконання суду, оскаржуване рішення про відмову в реєстрації спірної податкової накладної є формальними, оскільки об'єктивно не містять чіткого визначення підстав та мотивів для їх прийняття, так само як і мотивів прийняття чи відхилення наданих позивачем пояснень та документів, а тому не можуть бути визнані законними та обґрунтованими.

Можливість надання платником податків вичерпного переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання податкової накладної прямо залежить від чіткого визначення фіскальним органом конкретного виду критерію оцінки ступеня ризиків. Вживання податковим органом загального посилання на підпункт Критеріїв оцінки призводить до необґрунтованого обмеження права платника податків бути повідомленим про необхідність надання документів за вичерпним переліком, відповідно до критерію зупинення реєстрації податкової накладної, а не довільно, на власний розсуд.

Невиконання контролюючим органом законодавчо встановлених вимог щодо змісту, форми, обґрунтованості та вмотивованості акта індивідуальної дії має наслідком визнання його протиправним.

В контексті вищенаведеного суд також зауважує, що здійснення моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків є превентивним заходом, спрямованим на убезпечення від безпідставного формування податкового кредиту за операціями, що не підтверджені первинними документами або підтверджені платником податку копіями документів, які складені з порушенням законодавства. При цьому здійснення моніторингу не повинно підміняти за своїм змістом проведення податкових перевірок як способу реалізації владних управлінських функцій податкового органу.

Аналогічна правова позиція вже неодноразово висловлювалась Верховним Судом, зокрема, у постановах від 23 жовтня 2018 року по справі №822/1817/18, від 21 травня 2019 року по справі №0940/1240/18.

Оскільки рішення суб'єкта владних повноважень не містять чіткої підстави її неприйняття, це свідчить про його необґрунтованість.

Зазначений висновок суду узгоджується з практикою Європейського суду з прав людини (далі ЄСПЛ), рішення якого відповідно до статті 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» від 23.02.2006 є джерелом права.

У рішенні від 13 грудня 2001 року у справі «Церква Бесарабської Митрополії проти Молдови» ЄСПЛ зазначив, що закон має бути доступним та передбачуваним, тобто вираженим з достатньою точністю, щоб дати змогу особі в разі необхідності регулювати його положеннями свою поведінку (пункт 109).

Державні органи, які не впроваджують або не дотримуються своїх власних процедур, не повинні мати можливість отримувати вигоду від своїх протиправних дій або уникати виконання своїх обов'язків ("Лелас проти Хорватії", п. 74).

З огляду на встановлені обставини справи та дослідженні докази позовна вимога щодо визнання протиправним і скасування рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних за №2061981/39417946 від 23.10.2020 та за №2152197/39417946 від 19.11.2020, підлягає задоволенню.

Щодо позовної вимоги про зобов'язання Державної податкової служби України №3 від 30.09.2020 на загальну суму 124846,15 грн. (зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних 15.10.2020 р. за № 9266244069) та № 1 від 12.10.2020 на загальну суму 2145000,00 грн. (зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних 30.10.2020 р. за № 9283244991), суд вважає за необхідне вказати наступне.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (п. 19 Порядку 1246).

У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду (п. 20 Порядку №1246).

Враховуючи встановлені обставини справи під час її розгляду, беручи до уваги те, що спірні рішення про відмову у реєстрації податкових накладних визнані протиправними та скасовані, з метою повного та всебічного захисту прав позивача, виникає необхідність зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних наведені податкові накладні датою їх фактичного надходження на реєстрацію.

Згідно частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Отже, розглянувши подані сторонами документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку про те, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Розподіл судових витрат здійснити відповідно до ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст. ст. 139, 241-246, 250, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗОРЯНА НИВА" (вул. Верьовкіна, буд. 6, с. Семенівка, Шевченківський район, Харківська область, 63640, код ЄДРПОУ 39417946) до Державної податкової служби України, в особі філії (інший відокремлений підрозділ) - Головне управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 43005393) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправними та скасувати рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних за №2061981/39417946 від 23.10.2020 та за №2152197/39417946 від 19.11.2020.

Зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №3 від 30.09.2020 на загальну суму 124846,15 грн. (зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних 15.10.2020 за №9266244069) та №1 від 12.10.2020 на загальну суму 2145000,00 грн. (зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних 30.10.2020 р. за № 9283244991), датою їх фактичного подання.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗОРЯНА НИВА" сплачену суму судового збору в розмірі 4540 (чотири тисячі п'ятсот сорок) грн. 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України, в особі філії (інший відокремлений підрозділ) - Головне управління ДПС у Харківській області.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя О.М. Шляхова