Справа № 633/134/21
провадження № 2/633/118/2021
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду
14 липня 2021 року смт. Печеніги
Печенізький районний суд Харківської області
у складі: головуючого судді Смирнова В.А.,
за участю секретаря судового засідання - Ріпа І.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в смт. Печеніги цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю « Авентус Україна» про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,
Треті особи, які на заявляють самостійних вимог- приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна, приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Ярмоленко Олександр Валентинович,
Позивачка звернулась із позовною заявою до суду до Товариства з обмеженою відповідальністю « Авентус Україна» про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, треті особи, які на заявляють самостійних вимог- приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна, приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Ярмоленко Олександр Валентинович.
Позивачка в позові просить суд прийняти позовну заяву до розгляду.
Визнати таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис № 4022, вчинений приватним нотаріусом Головкіною Я.В. від 03.03.2021 р. про стягнення з ОСОБА_2 на користь ТОВ « Авентус Україна» заборгованості 40 160 грн.
Стягнути з ТОВ « Авентус Україна» на користь ОСОБА_1 сплачений судовий збір.
Ухвалою суду від 20.05.2021 року в даній справі відкрито провадження та призначено проведення підготовчого судового засідання.
В підготовче судове засідання позивачка не прибула, надала до суду письмову заяву, в якій просила всі необхідні судові засідання проводити без її участі.
Представник відповідача в підготовче судове засідання не прибув, надав до суду письмову заяву, в якій просив справу розглядати без їх участі, надав відзив на позов.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог в підготовче судове засідання не прибули, хоча повідомлялись про проведення підготовчого судового засідання своєчасно та належним чином, причину неявки суду не повідомили.
Суд вважає за можливе провести підготовче судове засідання в даній справі за відсутності сторін та третіх осіб по справі.
В підготовчому судовому засіданні виконано дії, передбачені ч.2 ст. 197 ЦПК України.
Враховуючи наведене та керуючись статтями 197-198, 200 Цивільного процесуального кодексу України, суд
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю « Авентус Україна» про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, треті особи, які на заявляють самостійних вимог- приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна, приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Ярмоленко Олександр Валентинович, та призначити справу за даним позовом до розгляду по суті в cудовому засіданні в приміщенні Печенізького районного суду Харківської області на 29 липня 2021 року об 11 год. 30 хв. з викликом сторін по справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя: В.А. Смирнов