Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Справа № 689/1056/21
Провадження № 2/689/362/21
09 липня 2021 року смт. Ярмолинці
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області у складі головуючого - судді Мазурчака В.М.,
за участю:
секретаря судового засідання Хмелянчишиної Ю.Ю.,
позивача ОСОБА_1 та його представника адвоката Цапів І.М.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в залі суду в смт. Ярмолинці цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Ярмолинецької селищної ради та Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про скасування державної реєстрації права власності та визнання права власності,
встановив:
У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до Ярмолинецької селищної ради та Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про скасування державної реєстрації права власності та визнання права власності.
Вивчивши матеріали позову, суд вважає, що по даній справі необхідно залучити третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні Відповідачів, ОСОБА_3 , при цьому суд виходить з наступного.
Приписами ч.3 ст.53 ЦПК України, передбачено, що якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов'язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Як видно з матеріалів справи, а саме з рішення Антоновецької сільської ради, Ярмолинецького району Хмельницької області № 31 від 05 жовтня 202 року надано дозвіл ОСОБА_3 на розробку проекту землеустрою щодо відведення спірної земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності у приватну власність. Тому суд вважає, що необхідно залучити ОСОБА_3 , як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні Відповідачів.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.53,260,354,355 ЦПК України,
ухвалив:
Залучити третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні Відповідачів - ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 ).
Підготовче судове засідання відкласти на 15 годину 00 хвилин 07 вересня 2021 року.
Викликати учасників справи та їх представників.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://ym.km.court.gov.ua/sud2221/, а інформацію про зміст судових рішень у справі - за веб-адресою: http://reestr.court.gov.ua/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. Мазурчак