Справа № 686/16220/21
Провадження № 1-кс/686/7086/21
07 липня 2021 року м.Хмельницький
Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області ОСОБА_1 , отримавши матеріали скарги ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 на постанову про закриття кримінального провадження слідчого ТУ ДБР розташованого у місті Хмельницькому,
ОСОБА_2 звернувся до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області в інтересах ОСОБА_3 на постанову про закриття кримінального провадження слідчого ТУ ДБР розташованого у місті Хмельницькому.
Вказана скарга подана у відповідності до ч.1 ст.303 КПК України, підстав для повернення скарги в порядку ст.304 КПК України не вбачається, тому провадження по ній може бути відкрито та призначено до розгляду.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 303, 304 КПК України,-
Відкрити провадження за скаргою ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 на постанову про закриття кримінального провадження слідчого ТУ ДБР розташованого у місті Хмельницькому, яку призначити до розгляду в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області (м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 117, каб. №3) на 12 год. 00 хв. 12.07.2021 року.
Про розгляд вказаної скарги повідомити учасників.
Витребувати із ТУ ДБР розташованого у місті Хмельницькому матеріали кримінального провадження №12018240000000031.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Хмельницького
міськрайонного суду ОСОБА_1