Ухвала від 09.07.2021 по справі 357/7331/21

Справа № 357/7331/21

1-кс/357/1472/21

Категорія

УХВАЛА

09 липня 2021 року Слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Біла Церква скаргу ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 на бездіяльність Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області, яка полягає у невнесені відомостей до ЄРДР, -

УСТАНОВИВ:

06 липня 2021 року до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області надійшла скаргу ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 на бездіяльність Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області, яка полягає у невнесені відомостей до ЄРДР.

Прокурор в судове засідання не прибув про день час розгляду скарги повідомлений належним чином про причини неявки суд не повідомив.

Адвокат ОСОБА_3 просила залишити скаргу без розгляду, для уточнення неточностей в скарзі.

Згідно ч. 2 ст. 307 КПК України ухвала слідчого судді за результатами розгляду скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування може бути про: 1) скасування рішення слідчого, дізнавача чи прокурора; 1-1) скасування повідомлення про підозру; 2) зобов'язання припинити дію; 3) зобов'язання вчинити певну дію; 4) відмову у задоволенні скарги.

Розглянувши матеріали скарги та подану адвокатом заяву, слідчий суддя приходить до висновку про залишення скарги без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 9 КПК України у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 9, 214, 303-307, 309 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 на бездіяльність Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області, яка полягає у невнесені відомостей до ЄРДР - залишити без розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддяОСОБА_1

Попередній документ
98227802
Наступний документ
98227804
Інформація про рішення:
№ рішення: 98227803
№ справи: 357/7331/21
Дата рішення: 09.07.2021
Дата публікації: 31.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора; стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (09.07.2021)
Дата надходження: 06.07.2021
Предмет позову: -
Розклад засідань:
09.07.2021 00:00 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
09.07.2021 11:45 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГАВЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
суддя-доповідач:
ГАВЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА