Ухвала від 09.07.2021 по справі 300/2567/21

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про призначення справи до апеляційного розгляду

09 липня 2021 рокуЛьвівСправа № 300/2567/21 пров. № А/857/12734/21

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Ільчишин Н. В.

суддів -Коваля Р. Й.

Гуляка В. В.

здійснивши підготовку до апеляційного розгляду адміністративної справи № 300/2567/21 за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області до Рожнятівського районного відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) про визнання дій протиправними, скасування повідомлення про повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 14 червня 2021 року ,

ВСТАНОВИВ:

Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.

Керуючись статтями 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Призначити справу №300/2567/21 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 14 липня 2021 року о 09:30 у залі судових засідань № 4 Восьмого апеляційного адміністративного суду (вул. Саксаганського, 13, м. Львів).

Про дату, час і місце апеляційного розгляду повідомити учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Н. В. Ільчишин

судді Р. Й. Коваль

В. В. Гуляк

Попередній документ
98221857
Наступний документ
98221859
Інформація про рішення:
№ рішення: 98221858
№ справи: 300/2567/21
Дата рішення: 09.07.2021
Дата публікації: 12.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (14.07.2021)
Дата надходження: 01.06.2021
Предмет позову: про визнання дій протиправними, скасувння повідомлення про повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання
Розклад засідань:
14.06.2021 10:30 Івано-Франківський окружний адміністративний суд
14.07.2021 09:30 Восьмий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ІЛЬЧИШИН НАДІЯ ВАСИЛІВНА
суддя-доповідач:
ІЛЬЧИШИН НАДІЯ ВАСИЛІВНА
МАТУЛЯК Я П
МАТУЛЯК Я П
відповідач (боржник):
Рожнятівський районний відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
Рожнятівський районний відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
позивач (заявник):
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
суддя-учасник колегії:
ГУЛЯК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
КОВАЛЬ РОМАН ЙОСИПОВИЧ