Ухвала
07 липня 2021 року
м. Київ
справа № 526/857/18
провадження № 61-1573св20
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду:
Білоконь О. В. (суддя-доповідач), Осіяна О. М., Сакари Н. Ю.,
розглянув у попередньому судовому засіданні у порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Гадяцької міської ради, виконавчого комітету Гадяцької міської ради, Гадяцької державної нотаріальної контори, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання незаконним та скасування акту індивідуальної дії та визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно, за касаційною скаргою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Олефір Андрій Олександрович, на рішення Гадяцького районного суду Полтавської області від 11 вересня 2019 року та постанову Полтавського апеляційного суду від 09 грудня 2019 року,
Рішенням Гадяцького районного суду Полтавської області від 11 вересня 2019 року у задоволенні позову відмовлено.
Постановою Полтавського апеляційного суду від 09 грудня 2019 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 задоволено частково.
Рішення Гадяцького районного суду Полтавської області від 11 вересня 2019 року в частині відмови у задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 26 листопада 1980 року про оформлення права власності на нерухоме майно - домоволодіння АДРЕСА_1 та видане на його підставі свідоцтво про право власності від 26 листопада 1980 року скасовано і ухвалено в цій частині нове рішення про задоволення позову.
В іншій частині рішення суду залишено без змін.
У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати судові рішення в частині відмови у задоволенні позову та ухвалити нове рішення про задоволення позову у повному обсязі, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права.
Заслухавши доповідь судді-доповідача, Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки доводи касаційної скарги викликають необхідність перевірки матеріалів справи.
Відповідно до частини першої статті 402 ЦПК України у суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи з урахуванням статті 400 цього Кодексу.
Керуючись статтями 401, 402 ЦПК України, Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду
справу за позовом ОСОБА_1 до Гадяцької міської ради, виконавчого комітету Гадяцької міської ради, Гадяцької державної нотаріальної контори, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання незаконним та скасування акту індивідуальної дії та визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно, за касаційною скаргою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Олефір Андрій Олександрович, на рішення Гадяцького районного суду Полтавської області від 11 вересня 2019 року та постанову Полтавського апеляційного суду від 09 грудня 2019 року призначити до судового розгляду колегією у складі п'яти суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у ній матеріалами.
Інформацію про дату розгляду справи і персональний склад суддів оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді: О. В. Білоконь
О. М. Осіян
Н. Ю. Сакара