Справа № 345/1613/21
Провадження № 3/345/717/2021
09.07.2021 м.Калуш
Суддя Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області Якимів Р.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Калуського РВП ГУНП в Івано-Франківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН: НОМЕР_1 , жителя АДРЕСА_1 , непрацюючий, громадянина України, за ч. 1 ст. 187 КУпАП,
ОСОБА_1 23.03.2021 був відсутній по місцю проживання чим порушив умови адміністративного нагляду встановлені йому Калуським міськрайонним судом, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст. 187 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився з невідомих причин.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення передбачене ч.1 ст. 187 КУпАП.
Це підтверджується даними, що містяться в протоколі про адміністративне правопорушення від 06.04.2021 (а.с.1).
Необхідно зазначити наступне. Вищевказані матеріали адміністративної справи поступили до Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області 19.04.2021 (а.с. 5), після чого постановою суду від 28.04.2021, повернуто для доопрацювання та усунення недоліків до Калуського РВП ГУНП України в Івано-Франківській області (а.с.9), 18.05.2021р. матеріали адміністративної справи повторно поступили до Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області, постановою суду від 11.06.2021, повернуто для доопрацювання та усунення недоліків до Калуського РВП ГУНП України в Івано-Франківській області (а.с.17).
Не зважаючи на те, що судом було звернуто увагу правоохоронних органів на допущені недоліки під час оформлення матеріалів, станом на момент розгляду справи судом їх усунуто не було.
Поряд з цим, відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
В силу п. 7 ст. 247КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Судом встановлено, що розгляд справи переносився з об'єктивних на це причин, зокрема, поверненням справи на доопрацювання у зв'язку з не усуненням допущених недоліків.
Оскільки, дії, які ставляться у вину ОСОБА_1 були скоєні 23.03.2021, тому на даний час минув встановлений строк накладення адміністративного стягнення, що відповідно до п. 7 ст. 247КУпАП є підставою для закриття провадження у справі.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 38, 221, п. 7 ст. 247, ст.ст. 283, 284КУпАП,
постановив:
Провадження в справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КпАП України закрити у зв'язку із закінченням строку, передбаченого ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на постанову може бути подана до Івано-Франківського апеляційного суду через Калуський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: