Дата документу 05.07.2021 Справа № 315/1762/20
Єдиний унікальний № 315/1762/20
Провадження № 22-ц/807/2648/21
«05» липня 2021 року м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого: Дашковської А.В.
суддів: Кримської О.М.
Кочеткової І.В.
при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 на заочне рішення Гуляйпільського районного суду Запорізької області від 21 січня 2021 року
у справі за позовом ОСОБА_3 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку, середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, -
Заочним рішенням Гуляйпільського районного суду Запорізької області від 21 січня 2021 року позов задоволено.
Ухвалою Гуляйпільського районного суду Запорізької області від 27 травня 2021 року заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення залишено без задоволення.
Не погоджуючись із зазначеним заочним рішенням суду, ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу.
Оскільки недоліки апеляційної скарги, зазначені в ухвалі судді Запорізького апеляційного суду від 18 червня 2021 року, усунуті, перешкоди для відкриття апеляційного провадження за зазначеною апеляційною скаргою відсутні.
Апеляційна скарга подана належною особою з дотриманням строку на апеляційне оскарження, оформлена відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 354-361 ЦПК України, апеляційний суд,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 на заочне рішення Гуляйпільського районного суду Запорізької області від 21 січня 2021 року.
Учасникам справи разом з копією ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Учасникам справи надати строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи до «02» серпня 2021 року.
Для забезпечення апеляційного розгляду справи провести підготовчі дії, передбачені ст. 365 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий А.В. Дашковська
Судді: О.М. Кримська
І.В. Кочеткова