про відкладення розгляду справи
"02" липня 2021 р.Справа № 916/3395/20
Господарський суд Одеської області у складі судді Найфлейш В.Д.,
При секретарі судового засідання Касьяновій А.В.
Розглядаючи у відкритому судовому засіданні справу № 916/3395/20
За заявою фізичної особи-підприємця Чіклікчі Марії Михайлівни ( АДРЕСА_1 ; код НОМЕР_1 )
про неплатоспроможність
Представники сторін:
від боржника - Хомко С.В., ордер
арбітражний керуючий - Данілов А.І., посвідчення
Ухвалою господарського суду Одеської області від 15.12.2020 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність боржника фізичної особи-підприємця Чіклікчі Марії Михайлівни, введено процедуру реструктуризації боргів, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, керуючим реструктуризацією боржника призначено арбітражного керуючого Данілова А.І.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 16.03.2021р. задоволено заяву кредитора Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про закриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-підприємця Чіклікчі М.М., припинено процедуру реструктуризації боргів фізичної особи-підприємця Чіклікчі М.М. та повноваження керуючого реструктуризацією - арбітражного керуючого Данілова А. І., скасовано мораторій на задоволення вимог кредиторів, введений ухвалою господарського суду Одеської області від 15.12.2020, провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-підприємця Чіклікчі Марії Михайлівни - закрито.
Постановою Південно-західного апеляційного господарського суду від 20.05.2021р. ухвалу Господарського суду Одеської області від 16.03.2021 у справі №916/3395/20 скасовано, справу №916/3395/20 направлено для продовження розгляду до Господарського суду Одеської області.
Ухвалою суду від 04.06.2021р. прийнято справу №916/3395/20 до свого провадження, призначено судове засідання для розгляду справи на „02" липня 2021 р. о 15:15 год.
Приймаючи до уваги необхідність надання додаткових доказів, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 202, 216, 234 ГПК України суд,
1. Відкласти розгляд справи на "05" серпня 2021 р. о 15:45год.
Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29, тел. 307-990, зал судових засідань № 2.
2. Явку представників визнати обов'язковою.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набрала законної сили негайно після її підписання згідно ст. 235 ГПК України та оскарженню не підлягає.
Суддя В.Д. Найфлейш