Ухвала від 05.07.2021 по справі 908/1349/18

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

05.07.2021 м.Дніпро Справа № 908/1349/18

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді: Антонік С.Г.(доповідач),

суддів: Березкіна О.В., Орєшкіна Е.В.

перевіривши апеляційну скаргу Приватного виконавеця виконавчого округу Запорізької області Безмагоричних М.А. на ухвалу Господарського суду Запорізької області від 24.05.2021, ухвалене суддею Зінченко Н.Г., повний текст якого складений 27.05.2021, у справі № 908/1349/18

за позовом Фермерського господарства “Вільховатка”, (62620, Харківська область, с.Вільхуватка, вул. Гагаріна, буд. 10)

до відповідача: Публічного акціонерного товариства “ВІДРАДНЕНСЬКЕ”, (70406, Запорізька область, сел. Відрадне, вул. Перемоги, буд. 3)

про стягнення 87000, 00 грн. основного боргу за Договором поставки №30 від 29.03.2017, та 16 112, 00 грн. пені

Посадова особа, бездіяльність якої оскаржується - Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Безмагоричних М.А., (69044, м.Запоріжжя, майдан Профспілок, буд.5, офіс 220, 224)

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 29.06.2021 апеляційну скаргу Приватного виконавеця виконавчого округу Запорізької області Безмагоричних М.А. на ухвалу Господарського суду Запорізької області від 24.05.2021 у справі № 908/1349/18 залишено без руху.

02.07.2021р. на адресу суду надійшло клопотання про усунення недоліків та надано: докази сплати судового збору, докази направлення скарги іншій стороні ( сторонам).

Відповідно до ч.1, 4 ст. 262 Господарського процесуального кодексу України про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.

В ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи. Якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Як вбачається з поданих документів, апеляційна скарга оформлена у відповідності до вимог, встановлених ст. 258 Господарського процесуального кодексу України.

З огляду на зазначене, відповідно до вимог статей 256, 258, 262 Господарського процесуального кодексу судова колегія визначилась про можливість відкриття апеляційного провадження у справі №908/1349/18.

Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.

Керуючись ст. 232, 234, 256, 262, 263, 267, 268 Господарського процесуального кодексу України.

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження у справі №908/1349/18.

2. Розгляд справи призначити у судовому засіданні на 18.08.2021 о 14:40 год.

3. Учасникам судового процесу виконати наступні дії:

Позивачу, Відповідачу - протягом 5 днів з дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження надати до суду: відзив на апеляційну скаргу; власні заяви, клопотання відповідно до ст.ст. 38, 169, 170 Господарського процесуального кодексу України, додаткові докази та обґрунтування щодо неможливості надати їх до суду першої інстанції (копії вказаних документів у цей же строк направити іншим учасникам справи, докази чого надати суду).

4. Скаржнику протягом 5 днів з дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження надати до суду власні заяви, клопотання відповідно до ст.ст. 38, 169, 170 Господарського процесуального кодексу України, додаткові докази та обґрунтування щодо неможливості надати їх до суду першої інстанції (копії вказаних документів у цей же строк направити іншим учасникам справи, докази чого надати суду).

5. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби рекомендувати учасникам справи:

- утриматись від безпосередньої присутності в залі суду;

- прийняти участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у тому числі, відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв"язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 №196, для чого подати відповідне клопотання в порядку та строки, передбачені Господарським процесуальним кодексом України (зокрема, частинами 1-4 ст.197 та частинами 6, 8 ст.197 ГПК України);

- надати клопотання про розгляд справи за їх відсутності.

У випадку безпосередньої участі учасників справи в судовому засіданні обов'язковою є наявність засобів особистого захисту (масок, рукавичок, тощо).

6. Роз'яснити учасникам справи, що:

- відповідно до частин 3, 5 статті 269 Господарського процесуального кодексу України докази, які не були подані до суду першої інстанції, приймаються судом лише у виняткових випадках, якщо учасник справи надав докази неможливості їх подання до суду першої інстанції з причин, що об'єктивно не залежали від нього. У суді апеляційної інстанції не приймаються і не розглядаються позовні вимоги та підстави позову, що не були предметом розгляду в суді першої інстанції;

- відповідно до ч.3 ст. 263 Господарського процесуального кодексу України відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції;

- заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом;

- відповідно до ч.1 ст. 135 Господарського процесуального кодексу України за невиконання процесуальних обов'язків, зокрема за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу, тощо, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

7. Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Головуючий суддя С.Г. Антонік

Суддя О.В. Березкіна

Суддя Е.В. Орєшкіна

Попередній документ
98073918
Наступний документ
98073920
Інформація про рішення:
№ рішення: 98073919
№ справи: 908/1349/18
Дата рішення: 05.07.2021
Дата публікації: 06.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Центральний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Інші справи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (11.01.2022)
Дата надходження: 30.12.2021
Предмет позову: СКАРГА про визнання протиправною та скасування постанови приватного виконавця виконавчого округу Запорізької області Безмагоричних Микити Андрійовича
Розклад засідань:
24.05.2021 12:40 Господарський суд Запорізької області
18.08.2021 14:40 Центральний апеляційний господарський суд
13.10.2021 09:00 Господарський суд Запорізької області
13.10.2021 09:30 Господарський суд Запорізької області
18.10.2021 11:00 Господарський суд Запорізької області
16.12.2021 11:00 Господарський суд Запорізької області
11.01.2022 12:30 Господарський суд Запорізької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
АНТОНІК СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
АНТОНІК СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ
ГОРОХОВ І С
ЗІНЧЕНКО Н Г
ЗІНЧЕНКО Н Г
НАУМЕНКО А О
відповідач (боржник):
Приватне акціонерне товариство "Відрадненське"
Публічне акціонерне товариство "Відрадненське"
заявник:
Фермерське господарство "Вільховатка"
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬХОВАТКА"
заявник апеляційної інстанції:
Приватний виконавець Виконавчого округу Запорізької області Безмагоричних Микита Андрійович
Фермерське господарство "Вільховатка"
позивач (заявник):
Фермерське господарство "Вільховатка"
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬХОВАТКА"
представник позивача:
Адвокат Мироненко Станіслав Станіславович
скаржник на дії органів двс:
Фермерське господарство "Вільховатка"
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬХОВАТКА"
суддя-учасник колегії:
БЕРЕЗКІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
ОРЄШКІНА ЕЛІНА ВАЛЕРІЇВНА