Справа № 456/3636/20
Провадження № 2/456/486/2021
судового засідання
05 липня 2021 року місто Стрий
Стрийський міськрайонний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Бораковського В. М. ,
секретар судового засідання Нечипір А.С.,
в процесі розгляду у відкритому судовому засіданні цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк», Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс», треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кравець Олена Олександрівна, приватний виконавець Білецький Ігор Миронович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, -
встановив:
Позивач та її представник у судове засідання не з'явилися, однак позивач подала до суду клопотання про відкладення розгляду справи.
Інші учасники судового процесу в судове засідання не з'явилися, про причини неявки суд не повідомили.
Враховуючи наведені обставини та зважаючи на вимоги пункту 1 частини 2 ст. 198, пункту 1 частини 2 ст. 223 та частини 2 ст. 247 ЦПК України, суд доходить висновку, що судове засідання слід проводити без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу у зв'язку з неявкою всіх учасників справи та вважає за необхідне відкласти судове засідання.
Керуючись статтями 198, 223, 247, 260 ЦПК України, суд -
постановив:
Судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк», Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс», треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кравець Олена Олександрівна, приватний виконавець Білецький Ігор Миронович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню проводити без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Відкласти розгляд справи на 06.09.2021 о 10 год 00 хв.
Повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Головуючий суддя В. М. Бораковський