29.06.2021 Справа № 756/2989/21
Справа № 756/2989/21
Провадження № 2/756/3494/21
29 червня 2021 року Оболонський районний суд міста Києва у складі головуючого судді Тихої О.О., за участю секретаря судового засідання Кренджеляк А.М., розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Києві в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа - приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Сташкова Анастасія Григорівна, про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування,
У провадженні Оболонського районного суду м. Києва перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа - приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Сташкова Анастасія Григорівна, про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.
Ухвалою Оболонського районного суду м. Києва від 01.03.2021 відкрито загальне позовне провадження у справі.
Ухвалою від 29.03.2021 витребувано у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Сташкової А.Г. належним чином засвідчені копії спадкової справи № 80/2020, відкритої щодо майна померлої ОСОБА_2 .
Ухвалою Оболонського районного суду м. Києва від 21.05.2021замінено первісного відповідача - Оболонську районну в місті Києві державну адміністрацію, на належного - Київську міську раду.
Представник позивача - адвокат Коротенко Є.О. надіслала до суду заяву про проведення підготовчого судового засідання без її участі, не заперечувала проти призначення справи до судового розгляду.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлені у встановленому законом порядку.
Третя особа надіслала суду заяву про розгляд справи у її відсутності.
Враховуючи, що у судове засідання не з'явились всі учасники справи, відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Судом проведено підготовчі дії, які необхідні для забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті та які є достатніми для закриття підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи.
На підставі викладеного, зважаючи на те, що судом вирішено усі питання, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України, заперечень проти закриття підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду по суті не надійшло, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.197, 198, 200, 260 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа - приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Сташкова Анастасія Григорівна, про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.
Призначити справу до судового розгляду в порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні на 09.08.2021 року на 15 годину 30 хвилин, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Справу розглядати суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.О. Тиха