Справа № 447/1194/21 Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/811/559/21 Доповідач: ОСОБА_2
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
22 червня 2021 року суддя Львівського апеляційного суду ОСОБА_2 за результатами підготовки до апеляційного розгляду апеляційної скарги засудженого ОСОБА_3 на ухвалу Миколаївського районного суду Львівської області від 26 травня 2021 року,
Ухвалою Миколаївського районного суду Львівської області від 26 травня 2021 року в задоволенні заяви засудженого ОСОБА_3 про заміну йому невідбутої частини покарання більш м'яким у виді обмеження волі відмовлено.
На ухвалу суду засуджений ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу.
Ухвалою судді Львівського апеляційного суду від 09 червня 2021 року відкрито апеляційне провадження.
Відповідно до ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
З метою забезпечення швидкого та повного судового розгляду та реалізації процесуальних прав засудженого при розгляді його апеляційної скарги слід здійснити дистанційне судове провадження.
Підготовка до апеляційного розгляду проведена у необхідному обсязі відповідно до вимог ст. 401 КПК України, й інших питань, які б потребували вирішення на даній стадії, немає.
В зв'язку з цим підготовку до апеляційного розгляду слід закінчити та призначити апеляційний розгляд.
Керуючись ст. ст. 336, 401 КПК України, суддя,
Закінчити підготовку до апеляційного розгляду.
Здійснити дистанційне судове провадження за апеляційною скаргою засудженого ОСОБА_3 на ухвалу Миколаївського районного суду Львівської області від 26 травня 2021 року о 09 год. 30 хв. 10 вересня 2021 року.
Доручити начальнику Державної установи «Миколаївська виправна колонія» (№ 50):
1. забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції з участю засудженого ОСОБА_3 в приміщенні установи виконання покарань о 09 год. 30 хв. 10 вересня 2021 року;
2. вручити засудженому ОСОБА_3 пам'ятку про його процесуальні права;
3. забезпечити перебування поряд з засудженим ОСОБА_3 службової особи установи виконання покарань до закінчення судового засідання.
Про дату апеляційного розгляду повідомити учасників судового провадження.
Суддя
Львівського апеляційного суду ОСОБА_2