Ухвала від 29.06.2021 по справі 155/811/20

Справа №155/811/20

Провадження №2/155/153/21

ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 червня 2021 року м.Горохів

Горохівський районний суд Волинської області

в складі: головуючого - судді Адамчук Г.М.

при секретарі судового засідання Ревуцькій М.В.,

за участю представника позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі засідань Горохівського районного суду в м.Горохів Волинської області справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Городище» до Фермерського господарства «ДД-Агро», ОСОБА_3 про визнання недійсним договору оренди землі,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ТзОВ «Городище» звернувся до суду з вищевказаним позовом до відповідачів Фермерського господарства «ДД-Агро», ОСОБА_3 .

Представник позивача ТзОВ «Городище» - Мохнюк М.В. в підготовчому судовому засіданні подав клопотання про залишення позову без розгляду.

В підготовчому судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_2 при вирішенні даного клопотання покладався на думку суду.

Представник ФГ «ДД-Агро» в підготовче судове засідання не з'явився, однак скерував до суду клопотання про розгляд справи у його відсутності, не заперечує щодо закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Відповідач ОСОБА_3 в підготовче судове засідання не з'явився, однак скерував до суду клопотання про розгляд справи у його відсутності.

Суд, вивчивши клопотання представника позивача, заслухавши думку представника відповідача, приходить до наступного висновку.

Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Відповідно до ч. 2 ст. 257 ЦПК України особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

Враховуючи, що представник позивача до початку розгляду справи по суті подав клопотання про залишення позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Городище» до Фермерського господарства «ДД-Агро», ОСОБА_3 про визнання недійсним договору оренди землі без розгляду, то подану позивачем до суду під час пред'явлення вищезазначеного позову позовну заяву слід залишити без розгляду.

На підставі наведеного, керуючись п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Городище» до Фермерського господарства «ДД-Агро», ОСОБА_3 про визнання недійсним договору оренди землі, залишити без розгляду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до Волинського апеляційного суду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за вебадресою сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет - http://gr.vl.court.gov.ua/sud0302/.

Головуючий

Попередній документ
97977410
Наступний документ
97977412
Інформація про рішення:
№ рішення: 97977411
№ справи: 155/811/20
Дата рішення: 29.06.2021
Дата публікації: 02.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Горохівський районний суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:; що виникають з договорів оренди
Розклад засідань:
31.08.2020 12:10 Горохівський районний суд Волинської області
28.09.2020 11:45 Горохівський районний суд Волинської області
12.11.2020 12:30 Горохівський районний суд Волинської області
12.11.2020 14:00 Горохівський районний суд Волинської області
14.11.2020 14:00 Горохівський районний суд Волинської області
11.12.2020 12:30 Горохівський районний суд Волинської області
18.01.2021 12:50 Горохівський районний суд Волинської області
09.03.2021 11:20 Горохівський районний суд Волинської області
01.04.2021 15:40 Горохівський районний суд Волинської області
29.06.2021 10:50 Горохівський районний суд Волинської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
АДАМЧУК Г М
суддя-доповідач:
АДАМЧУК Г М
відповідач:
Поліщук Володимир Степанович
ФГ "ДД-Агро"
позивач:
ТзОВ"Городище"