Рішення від 17.06.2021 по справі 280/6006/19

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ

17 червня 2021 року 16 год. 30 хв.Справа № 280/6006/19 м.Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Сацький Р.В., за участі секретаря судового засідання Шелепко Б.В. та сторін

від позивача: Острогляд І.Л.,

від відповідача: ОСОБА_1 , адвокат Першин В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження адміністративну справу

за позовом Головного управління ДПС у Запорізькій області (код ЄДРПОУ 43143945)

до ОСОБА_1

про стягнення коштів за податковим боргом

ВСТАНОВИВ:

04.12.2019 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла заява Головного управління ДПС у Запорізькій області Головного управління ДПС у Запорізькій області (далі - позивач) до ОСОБА_1 (далі - відповідач), в якому позивач з урахуванням уточнених позовних вимог просить суд:

- стягнути з відповідача податковий борг у розмірі 111443,32 грн, який складається з: орендної плати з фізичних осіб - 79613,33 грн (номер рахунку (IBAN) UA078999980000033219815008437, отримувач - УК у Михайлівському районі/отг.смт.Михайлівка/18010900, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), код отримувача (ЄДРПОУ) 37830868, МФО 899998); податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 31829,99 грн (номер рахунку (IBAN) UA 2389998000031417512008437, отримувач - УК у Михайлівському районі/отг.смт.Михайліка/18010300, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), код отримувача (ЄДРПОУ) 37830868, МФО 899998).

05 грудня 2019 року ухвалою суду відкрито провадження у справі за правилами спрощенного позовного провадження. Судове засідання призначено на 27 грудня 2019 року об 10 год. 00 хв.

27 грудня 2020 р. ухвалою суду здійснено перехід із спрощенного в загальне позовне провадження.

Підготовче засідання призначено на 04 березня 2020 року об 11 год. 00 хв.

04 березня 2020 р. ухвалою суду зупинено провадження у справі до 27 травня 2020 р. об 15 год. 10 хв.

27 травня 2020 року ухвалою суду продовжено зупинення у справі до 28 жовтня 2020 року об 11 год. 00 хв.

З 28 жовтня 2020 р. по 03.11.2020 суддя Сацький Р.В. перебував на лікарняному, у зв'язку з чим підготовче засідання призначено на 13.01.2021 об 09 год. 05 хв.

13 січня 2021 р. ухвалою суду продовжено зупинення до 09 березня 2021 року об 16 год. 00 хв.

У зв'язку з перебуванням судді Сацького Р.В. на лікарняному з 25.02.2021 по 12.03.2021, що підтверджується довідкою Запорізького окружного адміністративного суду №02-35/21/17 від 15.03.2021, листком непрацездатності Серії АДУ №737361, розгляд справи здійснюється суддею у перший робочий день.

Підготовче засідання призначено на 31 березня 2021 року об 10 год. 30 хв.

31 березня 2021 р. ухвалою суду продовжено зупинення провадження у справі до 28 травня 2021 року об 14 год. 10 хв.

28 травня 2021 р. ухвалою суду поновлено провадження у справі та призначено підготовче засідання на 28 травня 2021 року об 14 год. 10 хв.

28 травня 2021 р. ухвалою суду закрито підготовче провадження та призначено судове засідання на 17 червня 2021 року об 15 год. 00 хв.

20 січня 2020 року від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому представник просить суд у задоволені позовної заяви відмовити у повному обсязі. В відзиві представник позивача зазначає, що по перше, відповідачка не є стороною договору оренди земельної ділянки, по друге, податкові повідомлення-рішення відповідачка не отримувала.

24 січня 2020 року представником позивача на адресу суду надійшла відповідь на відзив, в якому представник зазначає, що новий власник об'єкта нерухомості, якому переходить право оренди, набуває право оренди за чинним договором оренди, а не у порядку повторного надання земельної ділянки, при цьому на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача. Перехід права власності на орендовану земельну ділянку не є підставою для зміни умов або припинення договору.

У судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги з підстав, викладених у позовній заяві, просила суд позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

Відповідач, та її представник у судовому засіданні заперечили проти задоволення судом позовних вимог у повному обсязі, з підстав, які викладені у відзиві, просили суд у задоволені позовних вимог відповити.

Заслухавши пояснення представників сторін, розглянувши матеріали та з'ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають юридичне значення для розгляду та вирішення спору по суті, дослідивши наявні у справі докази у їх сукупності, судом встановлено наступне.

Щодо орендної плати з фізичних осіб суд зазначає наступне.

Нарахування та сплата податку на майно регулюється розділом XII ПК України.

Відповідно до ст. 265 ПКУ податок на майно складається з: подат ку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плані за землю.

Статтею 288 ПКУ визначено, що підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Форма надання інформації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Договір оренди земель державної і комунальної власності укладається за типовою формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України (п.288.1).

Платником орендної плати є орендар земельної ділянки (п.288.2).

Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду (п.288.3)

Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (п.288.4).

Згідно п.288.5 ст. 288 ПК України, розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

пп. 288.5.1. - не може бути меншою за розмір земельного податку:

- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено, - у розмірі не більше 3 відсотків їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки;

- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено, - у розмірі не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області, для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області;

пп. 288.5.2. - не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

пп. 288.5.3. - може перевищувати граничний розмір орендної плати, встановлений у підпункті 288.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах.

пп. 288.5.4. - для пасовищ у населених пунктах, яким надано статус гірських, не може перевищувати розміру земельного податку.

Підпунктом 288.7 ст. 288 ПК України визначено, що податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу.

Отже, відповідно до ст.285 ПК України, базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

Стаття 286 ПК України регламентує порядок обчислення плати за землю.

Підставою для нарахування земельного податку є дані державною земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (п.286.1).

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу (п. 286.5).

Стаття 287 ПК України визначає строк сплати плати за землю.

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році (п. 287.1).

Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня (п.287.2).

Фізичними особами у сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад або рад об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про приймання податкових платежів. Форма квитанції встановлюється у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу (п.287.5).

У разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені цією статтею, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої цим Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання (п.287.9).

Судом встановлено, що податкове зобов'язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 цього Кодексу (п.287.4).

19.03.2010 укладений договір оренди земельної ділянки між Михайлівською селищною радою Михайлівського району Запорізької області (орендодавець) та ОСОБА_2 (орендар). 29.03.2010 даний договір оренди землі зареєстрований в Михайлівському районному відділі Запорізької регіональної філії ДП «Центр ДЗК» за №041027300066. Площа земельної ділянки - 0,6880 га, кадастровий номер 2323355100:36:003:0022, строк дії договору - 49 років, цільове призначення земельної ділянки - забудовані землі, землі промисловості, адреса земельної ділянки: АДРЕСА_1 .

27.07.2012 право власності на будівлі та споруди виробничої бази зареєстровано за ОСОБА_1 на підставі свідоцтва про право на спадщину №1062 від 27.07.2012, що підтверджується Інформацією з державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 02.03.2018.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про оренду землі» від 06.101998 № 161-XIV право на оренду земельної ділянки переходить після смерті фізичної особи - орендаря, якщо інше не передбачено договором оренди, до спадкоємців, а в разі їх відмови чи відсутності таких спадкоємців - до осіб, які використовували цю земельну ділянку разом з орендарем і виявили бажання стати орендарями в разі, якщо це не суперечить вимогам Земельного кодексу України та цього Закону.

До особи, якій перейшло право власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій земельній ділянці, також переходить право оренди на цю земельну ділянку.

02.02.2016 ОСОБА_1 була подана податкова декларація з плати за землю за 2016 рік, в якій річна сума зобов'язання, що підлягає сплаті за даними платника складає 24823,80 грн, з яких за кожен місяць року підлягає сплаті - 2068,65 грн. Однак, за листопад - грудень 2016 року вказані суми так і не були сплачені (термін сплати за листопад 30.12.2016, за грудень - 30.01.2017).

Крім того, контролюючим органом, по ОСОБА_1 була винесена податкова вимога від 12.02.2016 №9-18, у якій вказано, що станом на 01.02.2016 сума податкового боргу по сплаті орендної плати становила 9440,17 грн, з яких 36,84 грн - пеня. Розрахунок суми заборгованості, як додаток до Вимоги, законодавством не передбачений.

Контролюючим органом були нараховані суми по орендній сплаті з фізичних осіб за 2018-2019 роки, які повинні бути сплаченими ОСОБА_1 (орендарем), про що Василівським управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області були винесені податкові повідомлення-рішення:

- №411-5502-0833 від 25.03.2018, яким зобов'язано боржника сплатити орендну плату з фізичних осіб за 2018 рік у розмірі 37706,86 грн (термін сплати - 29.08.2018); 25.03.2018 дане податкове повідомлення-рішення було направлене відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення з трек-номером 7200212633511 та отримане нею особисто 26.03.2018;

- №1126939-5507-0803 від 06.04.2019, яким зобов'язано боржника сплатити орендну плату з фізичних осіб за 2019 році у розмірі 37706,86 грн (термін сплати - 05.06.2019); 06.04.2019 дане податкове повідомлення-рішення було направлене відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення з трек-номером 7160101049216 та отримане нею особисто 06.04.2019.

За порушення строків сплати грошового зобов'язання за податковою декларацією з плати за землю за 2016 рік, по особовим рахункам відповідача, автоматично була нарахована пеня у розмірі 62,31 грн (дата виникнення 27.12.2016).

Отже, судом встановлено, що на теперішній час заборгованість ОСОБА_1 по сплаті орендної плати з фізнчних осіб за листопад-грудень 2016, 2018-2019 років складає 79613,33 грн.

Заборгованість по сплаті орендної плати з фізичних осіб відповідачем ОСОБА_1 не сплачена та не оскаржена.

Щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст.265 ГІКУ, податок на майно складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- транспортного податку;

- плати за землю.

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (ст. 266 ПК України).

Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка (пп. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 ПК України).

Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток (пп.266.3.1 н. 266.3 ст.266 ПК України).

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року (пп.266.6.1 п. 266.6 ст.266 ПК України).

Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку (пп. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 ПК України).

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком) (пп.266.7.2 п. 266.7 ст. 266 ПК України).

Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп. 266.10.1 п. 266.10 ст. 266 ПК України).

Як встановлено судом, за ОСОБА_1 зареєстровано право власності на будівлі та споруди виробничої бази на підставі свідоцтва про право на спадщину №1062 від 27.07.2012 та які знаходяться за адресою: АДРЕСА_1 , контролюючим органом були нараховані суми по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2016-2018 роки, які повинні бути сплачені відповідачем, про що Василівським управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області були винесені податкові повідомлення-рішення:

- №156-13 від 31.05.2017, яким зобов'язано боржника сплатити податок на нерухоме майно за 2016 р. у розмірі 7432,93 грн (термін сплати - 21.08.2017); 19.06.2017 дане податкове повідомлення-рішення було вручено боржнику нарочно;

- №0018279-5502-0812 від 25.03.2018, яким зобов'язано боржника сплатити податок на нерухоме майно за 2017 р. у розмірі 4315,20 грн, (термін сплати - 29.08.2018); 25.03.2018 дане податкове повідомлення-рішення було направлене податковим органом відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення з трек-номером 7200212633511 та отримане нею особисто 26.03.2018;

- №0005463-5507-0812 від 12.03.2019, яким зобов'язано боржника сплатити податок на нерухоме майно за 2018 рік у розмірі 20081,86 грн (термін сплати - 15.05.2019); 15.03.2019 дане податкове повідомлення-рішення було направлене відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення з трек-номером 7160101008692 та отримане нею особисто 16.03.2019.

Судом встановлено, що заборгованість ОСОБА_1 по сплаті по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2016-2018 роки становить 31829,99 грн.

Заборгованість по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ОСОБА_1 не сплачена та не оскаржена.

Відповідно до п.41.1-п.41.2 ст.41 ПК України контролюючими органами та органами стягнення є:

- контролюючими органами є центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову, державну митну політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового та митного законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган (далі - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику), його територіальні органи;

- органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень. Стягнення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску за виконавчими написами нотаріусів не дозволяється.

Згідно п.п. 14.1.137 ст. 14 ПК України орган стягнення - державний орган, уповноважений здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового борг' в межах повноважень, встановлених цим Кодексом та іншими законами України.

Згідно п.п.20.1.34 п.20.1 ст. 20 ПК України контролюючі органи маю право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.

Підставою для звернення з позовною заявою саме ГУ ДПС у Запорізькій області є внесення змін до Податкового кодексу України з 01.01.2017 Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 №1797-УІІІ, яким визначені окремі функції інспекцій та функції що стягнення податного боргу в ст.193 ПК України.

На підставі Постанов Кабінету Міністрів України «Про утворення Державної, податкової служби України та державної митної служби України» від 18.12.2018 №1200, та «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» від 19.06.2019 №537 була здійснена реорганізація органів державної фіскальної служби (ДФС) шляхом їх приєднання до відповідних органів державної податкової служби (ДПС). Державна податкова служба (ДПС) є правонаступником прав та обов'язків реорганізованої Державної фіскальної служби з усіма правами та обов'язками у відповідних сферах діяльності.

Відповідно до ч.10 ст.51 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI, у разі утворення державних органів у поточному бюджетному періоді забезпечення їх діяльності у цьому періоді здійснюється в межах видатків, передбачених державним органам, які ліквідуються або реорганізуються у зв'язку з утворенням таких нових державних органів.

У разі ліквідації або реорганізації державних органів у поточному бюджетному періоді забезпечення їх діяльності у наступному бюджетному періоді до завершення процедур ліквідації або реорганізації здійснюється в межах видатків, передбачених новим державним органам, які визначені правонаступниками чи яким передаються функції органів, що ліквідуються або реорганізуються.

Щодо твердження представника відповідача про не вручення позивачем податкових повідомлень-рішень суд зазначає наступне.

Матеріалами адміністративної справи підтверджено, що податкове повідомлення-рішення форми "Ф" №411-5502-0833 від 25.03.2018 було належним чином відправлено засобами поштового зв'язку з повідомленням про вручення та вручене ОСОБА_1 26.03.2018, про що свідчить особистий підпис ОСОБА_1 на рекомендованому повідомлені про вручення.

Матеріалами адміністративної справи підтверджено, що податкове повідомлення-рішення форми "Ф" №1126939-5507-0803 від 06.04.2019 було належним чином відправлено засобами поштового зв'язку з повідомленням про вручення та вручене ОСОБА_1 06.04.2019, про що свідчить особистий підпис ОСОБА_1 на рекомендованому повідомлені про вручення.

Матеріалами адміністративної справи підтверджено, що податкове повідомлення-рішення форми "Ф" №156-13 від 31.05.2017 було отримано ОСОБА_1 особисто 19.06.2017 про що свідчить особистий підпис ОСОБА_1 на корінці податкового повідомлення-рішення форми "Ф" №156-13 від 31.05.2017.

Матеріалами адміністративної справи підтверджено, що податкове повідомлення-рішення форми "Ф" №0018279-5502-0812 від 25.03.2018 було належним чином відправлено засобами поштового зв'язку з повідомленням про вручення та вручене ОСОБА_1 26.03.2018, про що свідчить особистий підпис ОСОБА_1 на рекомендованому повідомлені про вручення.

Матеріалами адміністративної справи підтверджено, що податкове повідомлення-рішення форми "Ф" №0005463-5507-0812 від 12.03.2019 було належним чином відправлено засобами поштового зв'язку з повідомленням про вручення та вручене ОСОБА_1 16.03.2019, про що свідчить особистий підпис ОСОБА_1 на рекомендованому повідомлені про вручення.

Таким чином, суд прийшов до висновку про необхідності задоволення позовної заяви.

Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до частини другої ст. 139 КАС України - при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Керуючись статтями 2, 6, 8-10, 14, 90, 139, 143, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву Головного управління ДПС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, просп. Соборний, буд. 166, код ЄДРПОУ 43143945) до ОСОБА_1 (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , код ДРФО НОМЕР_1 ) про стягнення коштів за податковим боргом - задовольнити у повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_1 (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , код ДРФО НОМЕР_1 ) податковий борг у розмірі 111443,32 грн, який складається з:

орендної плати з фізичних осіб - 79613,33 грн (номер рахунку (IBAN) UA078999980000033219815008437, отримувач - УК у Михайлівському районі/отг.смт.Михайлівка/18010900, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), код отримувача (ЄДРПОУ) 37830868, МФО 899998);

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 31829,99 грн (номер рахунку (IBAN) UA 2389998000031417512008437, отримувач - УК у Михайлівському районі/отг.смт.Михайліка/18010300, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), код отримувача (ЄДРПОУ) 37830868, МФО 899998).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його (її) проголошення, а якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення виготовлене у повному обсязі та підписане суддею 29 червня 2021 року.

Суддя Р.В. Сацький