Справа №:755/939/18
Провадження №: 1-кс/755/2779/21
"23" червня 2021 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого четвертого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , у межах кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32018100040000007 від 12.01.2018 року про тимчасовий доступ до документів,
Старший слідчий четвертого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві звернувся до суду із клопотанням, у межах кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32018100040000007 від 12.01.2018 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.205-?, ч.5 ст.27 ч.2 ст.205-?, ч.3 ст.212, ч.3 ст.212 КК України, про надання тимчасового доступу до документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ), з можливістю їх вилучення /виїмки/.
Із клопотання вбачається, що четвертим слідчим відділом розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження №32018100040000007, у ході якого встановлено, що службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ) в період 2016-2018 років діючи на території м. Києва, в результаті відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності нібито проведених фінансового-господарських операцій з купівлі товарів, робіт та послуг в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (попередня назва ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код НОМЕР_5 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код НОМЕР_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код НОМЕР_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » ( НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код НОМЕР_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код НОМЕР_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код НОМЕР_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код НОМЕР_17 ), ПП « ОСОБА_4 » (код НОМЕР_18 ), в діяльності яких вбачається проведення транзитних фінансових потоків, спрямованих на надання неправомірних податкових вигод, з метою штучного формування валових витрат та податкового кредиту з податку на додану вартість, умисно ухилились від сплати податку на прибуток на суму 3 641 181,0 грн., податку на додану вартість на суму 2 787 812,0 грн., та всього податків у сумі 6 428 993,0 грн., що є особливо великим розміром.
Відповідно до матеріалів кримінального провадження встановлено, що засновниками та службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ) за попередньою змовою з невстановленими особами створено схему по мінімізації ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ) податкових зобов'язань з податку на додану вартість та податку на прибуток, яка полягає у відображенні в бухгалтерському обліку та податковій звітності нібито проведених фінансового-господарських операцій з купівлі товарів для виробництва та переобладнання автомобільних транспортних засобів, а також послуг в підприємств з ознаками фіктивності.
Проведеними оглядами встановлено, що по ланцюгу постачання послуг ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (попередня назва ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код НОМЕР_5 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код НОМЕР_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код НОМЕР_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » ( НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код НОМЕР_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код НОМЕР_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код НОМЕР_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код НОМЕР_17 ), ПП « ОСОБА_4 » (код НОМЕР_18 ) не придбавали товари для виробництва та переобладнання автомобільних транспортних засобів, а відображали купівлю тютюнових виробів, кави, м'ясних виробів та інших товарів широкого асортименту.
У матеріалах кримінального провадження містяться докази, які свідчать про відсутність у зазначених суб'єктів господарювання, які використовуються з метою прикриття незаконної діяльності, будь-яких виробничих потужностей, транспортного та торгівельного обладнання, сировини, матеріалів для здійснення основних видів діяльності, офісних та складських приміщень.
Досудовим розслідуванням також встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ) відображено використання придбаних у вищевказаних суб'єктів господарювання товарів для виробництва та переобладнання автомобільних транспортних засобів, а також послуг під час переобладнання транспортних засобів для замовників, серед яких в т.ч. КП « ІНФОРМАЦІЯ_19 » ІНФОРМАЦІЯ_20 (код НОМЕР_19 ), ІНФОРМАЦІЯ_21 ( ІНФОРМАЦІЯ_22 , КП ІНФОРМАЦІЯ_23 » (код НОМЕР_20 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (код НОМЕР_21 ), ІНФОРМАЦІЯ_25 (код НОМЕР_22 ), МКП « ІНФОРМАЦІЯ_26 » (код НОМЕР_23 ), КАРС « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (код НОМЕР_24 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » (код НОМЕР_25 ), КП « ІНФОРМАЦІЯ_29 » (код НОМЕР_26 ), КП ІНФОРМАЦІЯ_30 ( ІНФОРМАЦІЯ_31 ) « ІНФОРМАЦІЯ_32 » (код НОМЕР_27 ), КП « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (код НОМЕР_28 ), ІНФОРМАЦІЯ_34 (код НОМЕР_29 ), ІНФОРМАЦІЯ_35 (код НОМЕР_30 ), ІНФОРМАЦІЯ_36 (код НОМЕР_31 ), ІНФОРМАЦІЯ_37 (код НОМЕР_32 ), ІНФОРМАЦІЯ_38 (код НОМЕР_33 ), КНП Обухівської міської ради « ІНФОРМАЦІЯ_39 » (код НОМЕР_34 ), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » (код НОМЕР_34 ).
Оперативними співробітниками ІНФОРМАЦІЯ_41 встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (попередня назва ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код НОМЕР_5 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код НОМЕР_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код НОМЕР_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » ( НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код НОМЕР_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код НОМЕР_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код НОМЕР_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код НОМЕР_17 ), ПП « ОСОБА_4 » (код НОМЕР_18 ) та інші, які використовуються у незаконній діяльності, відносяться до транзитно-конвертаційного центру з мінімізації податкових платежів, організатором якого є ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_42 (РНОКПП НОМЕР_35 ), зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .
Так, оперативними співробітниками ІНФОРМАЦІЯ_41 встановлено, що ОСОБА_5 , проживаючи разом зі своєю дружиною - ОСОБА_6 , яка є приватним нотаріусом, організували протиправну схему злочинної діяльності щодо ухилення від сплати податків та платежів за допомогою створення підконтрольних ними підприємств, через які проходили та продовжують проходити безготівкові кошти підприємств «вигодонабувачів», в тому числі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), з подальшим їх обготівкуванням за певний відсоток. Разом з цим, останні на даний час продовжують здійснювати незаконну діяльність, направлену на надання підприємствам реального сектору економіки незаконних та протиправних послуг по мінімізації податкових зобов'язань, ухиленню від сплати податків у особливо великих розмірах та конвертації безготівкових коштів у готівку, вступивши при цьому в протиправну змову з гр. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_43 , який є власником підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_44 » (код НОМЕР_36 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_45 » (код НОМЕР_37 ), ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_46 , який являється касиром ОСОБА_7 та відповідає за видачу готівки учасникам конвертаційних центрів, в тому числі організованого ОСОБА_5 , а також інкасаторами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_44 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_45 ». Підприємства ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_44 » (код НОМЕР_36 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_45 » (код НОМЕР_37 ) займаються прийняттям та переведенням коштів за комунікаційні послуги за певний відсоток, отримуючи готівку через власну мережу терміналів від населення, яка в подальшому інкасується із терміналів та надається за вирахуванням проценту на користь учасників конвертаційних центрів, які у свою чергу за надані ОСОБА_7 та ОСОБА_8 реквізити зараховують безготівкові кошти для розрахунку за послуги, оплачені населенням через мережу терміналів. Встановлено, що ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та інші довірені йому особи, під час знімання готівкових коштів з терміналів поповнення рахунків уникають від інкасаторських послуг банку, здійснюючи при цьому інкасацію готівки власними силами. У подальшому за певний відсоток, за попередньою домовленістю готівкові кошти передаються кур'єрам, а саме: ОСОБА_9 та ОСОБА_10 . Для забезпечення незаконної та протиправної діяльності ОСОБА_7 та ОСОБА_8 використовують приміщення, шо знаходяться за адресою: АДРЕСА_2 , яка є адресою реєстрації ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_45 », де знаходяться предмети, речі та документи, що свідчать про протиправну та незаконну діяльність. Незаконна та протиправна діяльність ОСОБА_7 та ОСОБА_8 замаскована під нібито легальну діяльність із прийняття та переказу коштів від населення через мережу терміналів самообслуговування, які розташовані на території міста Києва, в тому числі у приміщеннях та спорудах комунальної форми власності м. Києва. Для акумулювання готівкових коштів, які надають «учасникам конвертаційного центру» останні використовують приміщення по АДРЕСА_2 .
Вказану незаконну діяльність ОСОБА_5 здійснює бухгалтер - ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_47 (РНОКПП НОМЕР_38 ), зареєстрована за адресою: АДРЕСА_3 , та яка фактично здійснює ведення бухгалтерського обліку підприємств, створених ОСОБА_5 для здійснення незаконної діяльності та конвертації безготівкових коштів у готівку, а також маніпулювання податковою звітністю СГД, що входять до складу «конвертаційного центру».
27.05.2021 на підставі ухвали слідчого судді Дніпровського районного суду м. Києва від 19.05.2021 за участю працівників ІНФОРМАЦІЯ_48 проведено обшук за адресою: АДРЕСА_2 (офіс конвертаційного центру, що використовується ОСОБА_7 , який надає учасникам конвертаційного центру проконвертовану готівку), за результатами якого зокрема серед вилученого купюри, візуально схожі на грошові кошти Національної валюти України у загальній сумі 5 723 713 грн., зокрема: 187 купюр номіналом 1 000 грн., 2 198 купюр номіналом 500 грн., 15 911 купюр номіналом 200 грн., 11 162 купюри номіналом 100 грн., 688 купюр номіналом 50 грн., 4 333 купюри номіналом 20 грн., 1 397 купюр номіналом 10 грн., 543 купюри номіналом 5 грн., 268 купюр номіналом 2 грн., 1 032 купюри номіналом 1 грн.
У подальшому 1 червня 2021 року ухвалою слідчого судді Дніпровського районного суду на вилучені у ході проведення обшуку грошові кошти накладено арешт.
Під час обшуку, проведеного 27.05.2021 за адресою: АДРЕСА_2 представниками ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ) до протоколу обшуку у вигляді додатку долучено зокрема роздруківки з відомостями про інкасовану готівку з терміналів (Програмно-технічних комплексів самообслуговування), які використовуються ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ) в т.ч. розташованих у АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_9 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_14 , АДРЕСА_15 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_16 , АДРЕСА_17 , АДРЕСА_18 , АДРЕСА_19 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_20 , АДРЕСА_20 , АДРЕСА_21 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_22 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_23 , АДРЕСА_23 , АДРЕСА_24 , АДРЕСА_25 , АДРЕСА_26 , АДРЕСА_27 , АДРЕСА_28 , АДРЕСА_24 , АДРЕСА_29 , АДРЕСА_28 , АДРЕСА_30 , АДРЕСА_26 , АДРЕСА_31 , АДРЕСА_32 , АДРЕСА_33 , АДРЕСА_34 , АДРЕСА_35 , АДРЕСА_36 , АДРЕСА_37 , АДРЕСА_38 , АДРЕСА_39 , АДРЕСА_40 , АДРЕСА_41 , АДРЕСА_42 , АДРЕСА_43 , АДРЕСА_44 , АДРЕСА_45 , АДРЕСА_46 , АДРЕСА_47 , АДРЕСА_48 , АДРЕСА_49 , АДРЕСА_50 , АДРЕСА_51 , АДРЕСА_52 , АДРЕСА_53 , АДРЕСА_54 , АДРЕСА_55 , АДРЕСА_56 , АДРЕСА_57 , АДРЕСА_58 , АДРЕСА_59 , АДРЕСА_60 , АДРЕСА_61 , АДРЕСА_62 , АДРЕСА_63 , АДРЕСА_64 , АДРЕСА_65 , АДРЕСА_66 , АДРЕСА_67 , АДРЕСА_68 , АДРЕСА_69 , АДРЕСА_70 , АДРЕСА_71 , АДРЕСА_72 , АДРЕСА_73 , АДРЕСА_74 , АДРЕСА_75 , АДРЕСА_76 , АДРЕСА_77 , АДРЕСА_25 , АДРЕСА_78 , АДРЕСА_79 , АДРЕСА_80 , АДРЕСА_81 , АДРЕСА_82 , АДРЕСА_83 , АДРЕСА_84 , АДРЕСА_85 , АДРЕСА_86 , АДРЕСА_87 , АДРЕСА_88 , АДРЕСА_89 , АДРЕСА_90 , АДРЕСА_91 , АДРЕСА_92 , АДРЕСА_93 , АДРЕСА_94 , АДРЕСА_95 , АДРЕСА_96 , АДРЕСА_97 , АДРЕСА_98 , АДРЕСА_99 , АДРЕСА_100 , АДРЕСА_101 , АДРЕСА_102 , АДРЕСА_103 , АДРЕСА_104 , АДРЕСА_105 , АДРЕСА_106 , АДРЕСА_107 , АДРЕСА_108 , АДРЕСА_109 , АДРЕСА_110 , АДРЕСА_111 , АДРЕСА_112 , АДРЕСА_113 , АДРЕСА_114 , АДРЕСА_115 , АДРЕСА_116 , АДРЕСА_117 , АДРЕСА_118 , АДРЕСА_119 , АДРЕСА_119 , АДРЕСА_120 , АДРЕСА_121 , АДРЕСА_122 , АДРЕСА_123 , АДРЕСА_124 , 98, АДРЕСА_125 , АДРЕСА_126 , АДРЕСА_127 , АДРЕСА_128 , АДРЕСА_129 , АДРЕСА_130 , АДРЕСА_131 , АДРЕСА_132 , АДРЕСА_133 , АДРЕСА_134 , АДРЕСА_135 , АДРЕСА_136 , АДРЕСА_137 , АДРЕСА_138 , АДРЕСА_139 , АДРЕСА_140 , АДРЕСА_141 , АДРЕСА_142 , АДРЕСА_143 , АДРЕСА_144 , АДРЕСА_145 , АДРЕСА_146 , АДРЕСА_147 , АДРЕСА_148 , АДРЕСА_149 , АДРЕСА_150 , АДРЕСА_151 , АДРЕСА_152 , АДРЕСА_153 , АДРЕСА_154 , АДРЕСА_155 , АДРЕСА_156 , АДРЕСА_157 , АДРЕСА_158 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_159 , АДРЕСА_160 , АДРЕСА_161 , АДРЕСА_162 , АДРЕСА_163 , АДРЕСА_164 , АДРЕСА_165 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_166 , АДРЕСА_167 , АДРЕСА_168 , АДРЕСА_169 , АДРЕСА_170 , АДРЕСА_171 , АДРЕСА_172 , АДРЕСА_173 , АДРЕСА_174 , АДРЕСА_174 , АДРЕСА_175 , АДРЕСА_176 , АДРЕСА_177 , АДРЕСА_178 , АДРЕСА_179 , АДРЕСА_180 , АДРЕСА_181 , АДРЕСА_182 , АДРЕСА_183 , АДРЕСА_184 , АДРЕСА_185 , АДРЕСА_186 , АДРЕСА_187 , АДРЕСА_188 , АДРЕСА_189 , АДРЕСА_190 , АДРЕСА_191 , АДРЕСА_192 , АДРЕСА_193 , АДРЕСА_193 , АДРЕСА_194 .
Крім того, у клопотанні зазначено, що з метою швидкого, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ).
Відповідно до ч.2 ст.163 КПК України слідчий суддя розглядає клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться документи, оскільки існує реальна загроза зміни або знищення документів.
Слідчий у судове засідання не з'явився, просив клопотання задовольнити у його відсутність.
Слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання, приходить до наступного.
Згідно норми ч.1 ст.107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
Відповідно до ч.1 ст.131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Згідно вимог ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитись з ними, зробити її копії та вилучити їх /здійснити їх виїмку/. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Частиною 7 статті 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання відомостей, що є необхідними для з'ясування всіх обставин справи у даному провадженні, є потреба у наданні тимчасового доступу до речей та документів.
Враховуючи наявність достатніх підстав вважати, що зазначені документи знаходиться у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ), а також така інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, з урахуванням можливості використати цю інформацію як доказ, відомостей що містяться у ній та відсутності можливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою зазначеної інформації, слідчий суддя приходить до висновку про обґрунтованість клопотання.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 110, 163-165, 309 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання старшого слідчого четвертого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів - задовольнити.
Надати старшому слідчому четвертого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві ОСОБА_3 або слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні №32018100040000007 - ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ), терміналів (програмно-технічних комплексів самообслуговування) в т.ч. у м. Києві, за адресами: АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_9 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_14 , АДРЕСА_15 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_16 , АДРЕСА_17 , АДРЕСА_18 , АДРЕСА_19 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_20 , АДРЕСА_20 , АДРЕСА_21 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_22 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_23 , АДРЕСА_23 , АДРЕСА_24 , АДРЕСА_25 , АДРЕСА_26 , АДРЕСА_27 , АДРЕСА_28 , АДРЕСА_24 , АДРЕСА_29 , АДРЕСА_28 , АДРЕСА_30 , АДРЕСА_26 , АДРЕСА_31 , АДРЕСА_32 , АДРЕСА_33 , АДРЕСА_34 , АДРЕСА_35 , АДРЕСА_36 , АДРЕСА_37 , АДРЕСА_38 , АДРЕСА_39 , АДРЕСА_40 , АДРЕСА_41 , АДРЕСА_42 , АДРЕСА_43 , АДРЕСА_44 , АДРЕСА_45 , АДРЕСА_46 , АДРЕСА_47 , АДРЕСА_48 , АДРЕСА_49 , АДРЕСА_50 , АДРЕСА_51 , АДРЕСА_52 , АДРЕСА_53 , АДРЕСА_54 , АДРЕСА_55 , АДРЕСА_56 , АДРЕСА_57 , АДРЕСА_58 , АДРЕСА_59 , АДРЕСА_60 , АДРЕСА_61 , АДРЕСА_62 , АДРЕСА_63 , АДРЕСА_64 , АДРЕСА_65 , АДРЕСА_66 , АДРЕСА_67 , АДРЕСА_68 , АДРЕСА_69 , АДРЕСА_70 , АДРЕСА_71 , АДРЕСА_72 , АДРЕСА_73 , АДРЕСА_74 , АДРЕСА_75 , АДРЕСА_76 , АДРЕСА_77 , АДРЕСА_25 , АДРЕСА_78 , АДРЕСА_79 , АДРЕСА_80 , АДРЕСА_81 , АДРЕСА_82 , АДРЕСА_83 , АДРЕСА_84 , АДРЕСА_85 , АДРЕСА_86 , АДРЕСА_87 , АДРЕСА_88 , АДРЕСА_89 , АДРЕСА_90 , АДРЕСА_91 , АДРЕСА_92 , АДРЕСА_93 , АДРЕСА_94 , АДРЕСА_95 , АДРЕСА_96 , АДРЕСА_97 , АДРЕСА_98 , АДРЕСА_99 , АДРЕСА_100 , АДРЕСА_101 , АДРЕСА_102 , АДРЕСА_103 , АДРЕСА_104 , АДРЕСА_105 , АДРЕСА_106 , АДРЕСА_107 , АДРЕСА_108 , АДРЕСА_109 , АДРЕСА_110 , АДРЕСА_111 , АДРЕСА_112 , АДРЕСА_113 , АДРЕСА_114 , АДРЕСА_115 , АДРЕСА_116 , АДРЕСА_117 , АДРЕСА_118 , АДРЕСА_119 , АДРЕСА_119 , АДРЕСА_120 , АДРЕСА_121 , АДРЕСА_122 , АДРЕСА_123 , АДРЕСА_124 , 98, АДРЕСА_125 , АДРЕСА_126 , АДРЕСА_127 , АДРЕСА_128 , АДРЕСА_129 , АДРЕСА_130 , АДРЕСА_131 , АДРЕСА_132 , АДРЕСА_133 , АДРЕСА_134 , АДРЕСА_135 , АДРЕСА_136 , АДРЕСА_137 , АДРЕСА_138 , АДРЕСА_139 , АДРЕСА_140 , АДРЕСА_141 , АДРЕСА_142 , АДРЕСА_143 , АДРЕСА_144 , АДРЕСА_145 , АДРЕСА_146 , АДРЕСА_147 , АДРЕСА_148 , АДРЕСА_149 , АДРЕСА_150 , АДРЕСА_151 , АДРЕСА_152 , АДРЕСА_153 , АДРЕСА_154 , АДРЕСА_155 , АДРЕСА_156 , АДРЕСА_157 , АДРЕСА_158 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_159 , АДРЕСА_160 , АДРЕСА_161 , АДРЕСА_162 , АДРЕСА_163 , АДРЕСА_164 , АДРЕСА_165 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_166 , АДРЕСА_167 , АДРЕСА_168 , АДРЕСА_169 , АДРЕСА_170 , АДРЕСА_171 , АДРЕСА_172 , АДРЕСА_173 , АДРЕСА_174 , АДРЕСА_174 , АДРЕСА_175 , АДРЕСА_176 , АДРЕСА_177 , АДРЕСА_178 , АДРЕСА_179 , АДРЕСА_180 , АДРЕСА_181 , АДРЕСА_182 , АДРЕСА_183 , АДРЕСА_184 , АДРЕСА_185 , АДРЕСА_186 , АДРЕСА_187 , АДРЕСА_188 , АДРЕСА_189 , АДРЕСА_190 , АДРЕСА_191 , АДРЕСА_192 , АДРЕСА_193 , АДРЕСА_193 , АДРЕСА_194 , з можливістю вилучення зазначених терміналів (програмно-технічних комплексів самообслуговування) не переведених у фіскальний режим та надати розпорядження про надання можливості вилучити копії цих документів.
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя