Постанова від 21.05.2021 по справі 686/1692/21

Справа № 686/1692/21

Провадження № 3/686/1107/21

ПОСТАНОВА

іменем України

21.05.21

м. Хмельницький

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Салоїд Н.М., розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , пенсіонерки,

за ч.1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

встановив:

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ГР № 175784, складеного 11 січня 2021 року інспектором роти №2 БУПП ГУНП відносно ОСОБА_1 , якій ставиться у вину, що вона 11.01.2021 року о 12 години 40 хвилин, перебуваючи у магазині «Сільпо», що по вул. Свободи, 73 в м. Хмельницькому таємно викрала хустинки носові вартістю 4,34 грн. та лимон вагою 0.146 грамів вартістю 5. 31 грн.. Своїми діями ОСОБА_1 вчинила правопорушення відповідальність за яке передбачена частиною 1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судове засідання особа, що притягується до адміністративної відповідальності не з'явилась, про час та місце судового засідання повідомлялась належним чинно, приводом не доставлена.

Вивчивши матеріали справи приходжу до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю з наступних підстав.

Відповідно до п.7 ч.1 ст. 247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин :

- закінчення на момент розгляду справи строків накладення адміністративних стягнень.

Положенням частин 2 ст.38 КУпАП визначено, що у разі якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду(судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначених у частині третій вказаної статті

Викладені у вказаному протоколі про адміністративне правопорушення обставини мали місце 12.06.2020 року

Враховуючи вищенаведені положення ч. 2 ст. 38, п7 ч.1 ст. 247 КУпАП, за вищевказаними, викладеними у протоколі про адміністративне правопорушення, фактами після 11.04.2021 року не тільки не може бути накладено адміністративне стягнення, а й саме провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а тому провадження у справі підлягає закриттю.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 38, 184, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення - закрити, в зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення через Хмельницький міськрайонний суд до Хмельницького апеляційного суду.

Суддя:

Попередній документ
97885283
Наступний документ
97885285
Інформація про рішення:
№ рішення: 97885284
№ справи: 686/1692/21
Дата рішення: 21.05.2021
Дата публікації: 29.06.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на власність; Дрібне викрадення чужого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (20.01.2021)
Дата надходження: 20.01.2021
Предмет позову: ст.51 ч.1 КУпАП
Учасники справи:
головуючий суддя:
САЛОЇД НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
САЛОЇД НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Макарчук Валентина Дмитрівна