Ухвала від 23.06.2021 по справі 607/10987/21

УХВАЛА

23.06.2021 Справа №607/10987/21

провадження № 1-кс/607/3613/2021

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , розглянувши заяву адвоката ОСОБА_2 , який діє в інтересах ОСОБА_3 , про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, -

встановила:

у моєму провадженні перебуває клопотання слідчого СУ ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_4 , погоджене з прокурором Тернопільської окружної прокуратури ОСОБА_5 , про продовження строку тримання під вартою ОСОБА_3 . Його розгляд призначено на 24 квітня 2021 року о 1630 год.

Від захисника ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_2 , надійшло клопотання про проведення даного засідання у режимі відеоконференції з приміщення Кременецького районного суду Тернопільської області.

Згідно з ч. 4 ст. 199 та ч. 1 ст. 193 КПК України, розгляд клопотання про продовження строку тримання під вартою здійснюється за участю прокурора, підозрюваного, обвинуваченого, його захисника, крім випадків, передбачених ч. 6 ст. 193 КПК України /коли слідчий суддя розглядає таке клопотання за відсутності підозрюваного, обвинуваченого лише у разі доведення прокурором наявності підстав, передбачених статтею 177 цього Кодексу, а також наявності достатніх підстав вважати, що підозрюваний, обвинувачений виїхав та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, та/або оголошений у міжнародний розшук/.

Згідно ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватись в режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду /дистанційне судове провадження/, у тому числі у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження та неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження у судовому провадженні з інших поважних причин.

Окрім цього, тимчасово, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби /COVID-19/, розгляд клопотання про продовження строку тримання під вартою /крім випадку, коли поза межами приміщення суду перебуває підозрюваний /обвинувачений/, якщо він проти цього заперечує/ може бути здійснений в режимі відеоконференції за рішенням слідчого судді, прийнятим з власної ініціативи, або за клопотанням сторони кримінального провадження про що повідомляються сторони кримінального провадження у порядку, визначеному статтею 135 цього Кодексу /абзаци 1, 7, 8 п. 205 Перехідних положень КПК України/.

Враховуючи викладені норми процесуального права, значну відстань від суду до місця знаходження захисника, складну епідеміологічну ситуацію в країні, слідчий суддя вважає за доцільне клопотання адвоката задовольнити та провести судове засідання в даному провадженні в режимі відеоконференції.

Керуючись ст. 336, абз. 1, 7, 8 п. 205 Перехідних положень КПК України, слідчий суддя, -

постановила:

судове засідання з розгляду клопотання слідчого СУ ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_4 , погодженого з прокурором Тернопільської окружної прокуратури ОСОБА_5 , про продовження строку тримання під вартою, призначене на 1630 год. 24 червня 2021 року, провести в режимі відеоконференції із участю у ньому адвоката ОСОБА_2 із Кременецького районного суду Тернопільської області /вулиця Чорновола, 7, Кременець, Тернопільська область, 47003/.

Копію даної ухвали негайно надіслати на адресу: адвоката ОСОБА_2 та Кременецького районного суду Тернопільської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
97844706
Наступний документ
97844708
Інформація про рішення:
№ рішення: 97844707
№ справи: 607/10987/21
Дата рішення: 23.06.2021
Дата публікації: 31.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; продовження строків тримання під вартою
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.07.2021)
Дата надходження: 01.07.2021
Предмет позову: ухвала слідчого судді
Розклад засідань:
02.07.2021 09:00 Тернопільський апеляційний суд
13.07.2021 14:30 Тернопільський апеляційний суд
14.07.2021 12:00 Тернопільський апеляційний суд