Україна
Донецький окружний адміністративний суд
14 червня 2021 р. Справа№200/3564/21
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кошкош О.О., при секретарі Мурашко Д.О., за участю представника позивача Сінькової Ю.К., представника відповідача Ярової С.Е., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Альфаспецстрой” до Головного управління ДПС у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -
Адвокат Синькова Юлія Костянтинівна в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю “Альфаспецстрой” (ідентифікаційний код 40159381, 87515, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Нільсена Архітектора, буд.38 кв.4) звернулася до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДПС у Донецькій області (ідентифікаційний код 43142826, 87515, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Італійська 59) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлення-рішень від 22 лютого 2021 року №00014350717, №00014360717. Позовні вимоги обґрунтовані тим, що висновки контролюючого органу про неправомірність відображення зобов'язань по операціям проведеним з ТОВ “ПРОМ СТАФ” є безпідставними, оскільки підтверджені первинними бухгалтерськими документами.
05 квітня 2021 року ухвалою суду відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання.
22 квітня 2021 року відповідачем надано відзив, в якому зазначено, що під час перевірки первинних документів позивача по взаємовідносинам з ТОВ «ПРОМ СТАФ» встановлено «сумнівний» податковий кредит по операціям придбання асфальтобетонної суміші гарячої і теплої, для мінімізації податкових зобов'язань. Зазначає, що ТОВ «ПРОМ СТАФ» не мав умов для ведення господарської діяльності, кількість осіб, що працювали дорівнює восьми, декларації контрагентом надані з нульовими показниками та/або не надавалися, згідно даних «Єдиного реєстру податкових накладних» у контрагента відсутнє таке придбання товару, ресурси для власного виробництва також відсутні. Управлінням використана податкова інформація, згідно якої підприємство не знаходиться за зазначеною в реєстрі адресою. Отже, перевіркою не підтверджено реальність проведення господарських відносин між ТОВ «Альфаспецстрой» та ТОВ «ПРОМ СТАФ» за серпень - вересень 2020 року. Просив відмовити у задоволені позовних вимог.
17 травня 2021 ухвалою суду закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.
У судове засідання призначене на 14 червня 2021 року представник відповідача з'явився, просив відмовити у задоволені позовних вимог, зазначаючи обставини аналогічні тим, що викладені у відзиві.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив задовольнити їх у повному обсязі.
Заслухавши представників сторін, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфаспецстрой» (ідентифікаційний код 40159381, 87515, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Нільсена Архітектора, б.38 кв.4) зареєстровано в якості юридичної особи 04.12.2015, перебуває на обліку платника податків в Головному управлінні ДПС у Донецькій області, Центральна державна податкова інспекція (Центральний район м.Маріуполь).
Основними видами діяльності є: 42.11 Будівництво доріг і автострад (основний); 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах; 55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування; 56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; 71.11 Діяльність у сфері архітектури; 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель; 42.13 Будівництво мостів і тунелів.
15 грудня 2020 року за результатами проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «Альфаспецстрой» з питань законності декларування за вересень 2020 року суми від'ємного значення податку на додану вартість, що сформована платником, у тому числі за рахунок сум від'ємного значення з податку на додану вартість, задекларованого у попередньому звітному періоду (серпень 2020 року) складено акт №1853/05-99-70-17/40159381. (том 1 а.с.43-102)
З висновків вбачається, що перевіркою встановлено порушення п.198.1 п. 198.2, п.198.3, п.198.5 ст. 198, п.200.1, п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України в результаті чого занижено суму податку на додану вартість у розмірі 168109 грн. за вересень 2020 року та завищено суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду по декларації за вересень 2020 року на 199536 грн. (том 1 а.с.64)
З акту вбачається, що досліджені в процесі перевірки первинні документи не підтверджують фактичне надання такого роду операцій, як реалізація на адресу ТОВ «Альфаспецстрой» суміші асфальтобетонної гарячої і теплої, що застосовується у верхніх шарах покриттів дрібнозернисті, тип Б, марка 2 постачальником ТОВ «ПРОМ СТАФ».
18 лютого 2021 року Головним управлінням ДПС у Донецькій області за результатом розгляду заперечень товариства до акту перевірки надана відповідь №5366/6/05-99-07-17-20, в якій зазначено, що до заперечень підприємством не надано документів, що спростовують висновок акту за даним порушенням, у зв'язку з чим, висновок акту залишено без змін. (том 1 а.с. 106-119)
22 лютого 2021 року Головним управлінням ДПС у Донецькій області на підставі акту перевірки від 15.12.2020 №1853/05-99-70-17/40159381 прийняті податкові повідомлення-рішення, а саме №00014360717 (форма «В4»), в якому визначена сума завищення від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду - 199 536 грн., звітний період - вересень 2020 року, декларація від 19.10.2020 №39218020; №00014350717 (форма «Р»), яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 168 109,00 грн., та застосовано штраф у розмірі 42 027,00 грн. (том 1 а.с. 121-124)
Щодо взаємовідносин ТОВ «Альфаспецстрой» та ТОВ «ПОМ СТАФ» суд встановив наступне.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОМ СТАФ» (ідентифікаційний код 42302262) зареєстровано як юридична особа 11.07.2018.
Основними видами діяльності є: 46.39 Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами (основний); 46.31 Оптова торгівля фруктами й овочами; 46.32 Оптова торгівля м'ясом і м'ясними продуктами; 46.33 Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами; 96.01 Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів; 96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси; 96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у.; 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; 46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами; 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; 46.74 Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього; 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами; 46.76 Оптова торгівля іншими проміжними продуктами; 46.77 Оптова торгівля відходами та брухтом; 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах; 47.21 Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах; 47.22 Роздрібна торгівля м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах; 62.01 Комп'ютерне програмування; 62.02 Консультування з питань інформатизації; 62.03 Діяльність із керування комп'ютерним устаткованням; 62.09 Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем; 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність; 63.12 Веб-портали; 63.91 Діяльність інформаційних агентств; 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.; 69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування; 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування; 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
18 серпня 2020 року між постачальником ТОВ «ПРОМ СТАФ» та замовником ТОВ «Альфаспецстрой» укладено договір поставки №18/08 предметом якого є постачання та передача у власність замовнику асфальтобетонну суміш, відповідно до замовлень, затверджених замовником. Найменування товару, кількість, асортимент, ціна за одиницю товару зазначаються в накладних, які формуються на кожну партію. Згідно п.3.2 Поставка товару здійснюється автотранспортом постачальника за рахунок замовника. Оплата за товар проводиться після отримання товару (п.5.2) (том 1 а.с. 125)
На виконання умов договору ТОВ «ПРОМ СТАФ» виписані видаткові накладні на постачання «суміші асфальтобетонної гарячої і теплої, що застосовується у верхніх шарах покриттів дрібнозернисті, тип Б, марка 2», а саме від 20.08.2020 №128 на суму 176280,00 грн. (кількість товару 45,2 т), від 21.08.2020 №130 на суму 1072453,20 грн. (кількість товару 280,6 т), від 25.08.2020 №132 на суму 167608,20 грн. (кількість товару 40,9 т), від 26.08.2020 №133 на суму 125089,92 грн. (кількість товару 34,2 т), від 27.08.2020 №134 на суму 123479,28 грн. (кількість товару 44,7 т), від 28.08.2020 №135 на суму 540960,59 грн. (кількість товару 147,00 т) (том 1 а.с. 143-148), виписані податкові накладні, а саме: від 20.08.2020 №286 на суму 146900,00 грн., в т.ч. ПДВ - 29380,00 грн.; від 21.08.2020 №286 на суму 893711,00 грн., в т.ч. ПДВ - 178742,20 грн.; від 25.08.2020 №288 на суму 139673,50 грн., в т.ч. ПДВ - 27934,70 грн.; від 26.08.2020 №289 на суму 104241,60 грн., в т.ч. ПДВ - 20848,32 грн.; від 27.08.2020 №290 на суму 102899,40 грн., в т.ч. ПДВ - 20579,88 грн.; від 28.08.2020 №286 на суму 450800,49 грн., в т.ч. ПДВ - 90160,98 грн. (том 1 а.с. 126-131)
Суми податку на додану вартість за визначеними податковими накладними включено ТОВ «Альфаспецстрой» до складу податкового кредиту серпня 2020 року в сумі ПДВ 367645,20 грн., які відповідають даним додатку 5 до податкової декларації з податку на додану вартість та даним єдиного реєстру податкових накладних за серпень 2020 року.
На підтвердження оплати надані платіжні доручення, а саме від 09.09.2020 №165 на суму 20000,00 грн., від 10.09.2020 №168 на суму 280000,00 грн., від 11.09.2020 №169 на суму 285000,00 грн., від 11.09.2020 №170 на суму 115000,00 грн., від 11.09.2020 №171 на суму 100000,00 грн., від 14.09.2020 №178 на суму 600000,00 грн., від 15.09.2020 №181 на суму 500000,00 грн, від 16.09.2020 №182 на суму 305871,19 грн., (том 1 а.с.132-139)
На підтвердження використання придбаного товару позивачем надані договора про надання послуг, договора підряду, укладені у липні - серпні 2020 року, предметами яких є надання послуг з поточного ремонту асфальтованого покриття у м.Маріуполь. З локальних кошторисів, які зазначені в актах приймання-виконаних будівельних робі (період серпень-вересень 2020 року) вбачається, що при поточному ремонті, зокрема використані, «суміші асфальтобетонної гарячої і теплої, що застосовується у верхніх шарах покриттів дрібнозернисті, тип Б, марка 2».
Згідно п.п. 14.1.178 п. 14.1 ст. 17 Податкового кодексу України податок на додану вартість - непрямий податок, який нараховується та сплачується відповідно до норм розділу V цього Кодексу.
Відповідно до п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.
Пунктом 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України встановлено, що базою оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).
Згідно п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Згідно підпункту 14.1.181 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковим кредитом є сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкове зобов'язання звітного (податкового) періоду, визначена згідно розділу V цього Кодексу.
Відповідно до пункту 198.1 статті 198 Податкового кодексу України право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає, зокрема, у разі здійснення операцій з придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг.
Пунктом 198.2 статті 198 Податкового кодексу України передбачено, що датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше:
дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;
дата отримання платником податку товарів/послуг.
Згідно пункту 198.3 статті 198 Податкового кодексу України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.
Пунктом 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України встановлено, що не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог статті 201 цього Кодексу) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
Згідно з п. 201.7 ст. 201 Податкового кодексу України податкова накладна виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
При цьому, відповідно до пункту 201.8 статті 201 Податкового кодексу України право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку в порядку, передбаченому статтею 183 цього Кодексу.
Положеннями пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України передбачено, що податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів (послуг), на вимогу їх покупця, та є підставою для нарахування податкового кредиту.
У пункті 200.1 статті 200 ПК України визначено, що сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
Відповідно до пунктів 200.2, 200.4 статті 200 ПК України при позитивному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені цим розділом.
При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума: а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, на поточний рахунок платника податку та/або у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету; в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Відповідно до частини другої статті 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16 липня 1999 року № 996-XIV (далі Закон № 996-XIV) фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.
За вимогами частини першої статті 9 Закону № 996-XIV підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції (частина 2 статті 9 Закону № 996-XIV).
Аналіз наведених норм свідчить, що господарські операції для визначення податкового кредиту мають бути фактично здійсненими та підтвердженими належним чином оформленими первинними бухгалтерськими документами, які відображають реальність таких операцій, та спричиняти реальні зміни майнового стану платника податків.
Довести правомірність своїх дій чи бездіяльності відповідно до принципу офіційності в адміністративному судочинстві зобов'язаний суб'єкт владних повноважень.
Разом з тим, відповідно до принципу змагальності суб'єкт господарювання має спростувати доводи суб'єкта владних повноважень, якщо їх обґрунтованість заперечує.
Висновок, що господарські операції щодо придбання товару у ТОВ «ПРОМ СТАФ» фактично не відбувались ґрунтується на відсутності сертифікатів якості від виробника, відомостей щодо транспортування товару, трудових ресурсів, відомостей щодо придбання ТОВ «ПРОМ СТАФ» у період липень - вересень 2020 року такого товару, як «суміші асфальтобетонної гарячої і теплої, що застосовується у верхніх шарах покриттів дрібнозернисті».
З цього приводу суд зазначає, що на підтвердження транспортування позивачем надані товарно-транспортні накладні, що виписані у період з 20.08.2020 по 28.08.2020. Пункт відвантаження - АБЗ Маріуполь, пункт розвантаження - Маріуполь. Загальна кількість асфальтобетонної суміші, що поставлена автотранспортом постачальника (згідно вказаних накладних) складає 592 т. (том 1 а.с. 149 - 234)
Суд зазначає, що чинне законодавство не ставить умовою дійсності правочинів, а також умовою реалізації покупцем права на податковий кредит стан податкового обліку та стан виконання вимог податкового законодавства постачальником такого покупця.
Позивач не може нести відповідальність за невиконання його контрагентами своїх податкових зобов'язань. Поняття «добросовісний платник», яке вживається у сфері податкових правовідносин, не передбачає виникнення у платника додаткового обов'язку з контролю за дотриманням його постачальниками правил оподаткування, а сам платник не наділений повноваженнями податкового контролю для виконання функцій, покладених на контролюючі органи, а тому не може володіти інформацією відносно виконання контрагентом податкових зобов'язань.
За умови не встановлення контролюючим органом наявності замкнутої схеми руху товарів, яка б могла свідчити про узгодженість дій позивача та його постачальника для одержання незаконної податкової вигоди, позивач не може зазнавати негативних наслідків за результатом діянь інших осіб, що перебувають поза межами його впливу.
При цьому, податкова інформація контролюючого органу по контрагенту позивача сама по собі не доводить обставини, з якими відповідач пов'язує висновки акту перевірки позивача та прийняті на підставі нього спірні податкові повідомлення-рішення. Твердження контролюючого органу про відсутність у контрагентів позивача необхідного для ведення господарської діяльності майна, інших матеріальних, трудових ресурсів, основних фондів, тощо, не свідчить про безтоварність угод поставки з позивачем.
Посилання відповідача на неподання сертифікатів якості не є безумовною підставою за встановлених у цій справі обставин та відсутності інших об'єктивних та підтверджених даних про порушення позивачем податкового законодавства встановлення нереальності здійснення господарських операцій з постачальниками.
Доводи контролюючого органу про отримання платником податків необґрунтованої податкової вигоди не ґрунтуються на доказах, що підтверджують існування обставин, які виключають право платника на формування податкового кредиту з податку на додану вартість. Натомість, оцінюючи спірні господарські операції суд враховує, що на підтвердження використання придбаного товару («суміші асфальтобетонної гарячої і теплої, що застосовується у верхніх шарах покриттів дрібнозернисті») у поточному ремонті доріг в спірний період позивачем надані акти виконаних робіт, які містять локальні кошториси. З локальних кошторисів вбачається використання такого товару, як «суміші асфальтобетонної гарячої і теплої, що застосовується у верхніх шарах покриттів дрібнозернисті». Наявність первинних документів, які відображають реальність господарських операцій з його контрагентами є підставою для формування податкового обліку Товариства.
Принцип обґрунтованості рішення суб'єкта владних повноважень полягає в тому, що рішення повинно бути прийнято з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, на оцінці всіх фактів та обставин, що мають значення.
В даному випадку суб'єктом владних повноважень, який заперечує проти адміністративного позову, не спростовано доводів сторони позивача та не доведена правомірність прийняття податкових повідомлення-рішень, у зв'язку з чим позовні вимоги підлягають повному задоволенню.
Відповідно до ч.1 ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
За подання адміністративного позову позивачем сплачено 6145,10 грн. (платіжні доручення від 24.03.2021 №520 та від 05.05.2021 №550), який відповідно до вимог ч.1 ст. 139 КАС України підлягає стягненню на користь позивача.
Керуючись ст.ст. 242, 243, 244, 245, 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю “Альфаспецстрой” до Головного управління ДПС у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Донецькій області від 22 лютого 2021 року №00014360717.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Донецькій області від 22 лютого 2021 року №00014350717.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Донецькій області (ідентифікаційний код 43142826, 87515, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Італійська 59) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “Альфаспецстрой” (ідентифікаційний код 40159381, 87515, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Нільсена Архітектора, буд.38 кв.4) судовий збір у розмірі 6145 (шість тисяч сто сорок п'ять) грн. 10 коп.
Вступна та резолютивна частини рішення оголошені у судовому засіданні. Повний текст рішення суду складено та підписано 23 червня 2021 року.
Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя О.О. Кошкош