Рішення від 08.06.2021 по справі 640/32153/20

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 червня 2021 року м. Київ № 640/32153/20

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Огурцов О.П. при секретарі судового засідання Чекан І.В.,

за участі представників:

позивача - Романенко Мар'яни Володимирівни (довіреність від 02.11.2012 б/н),

відповідача - Пушук Максим Володимирович (самопредставництво суб'єкта владних повноважень),

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "РЕЗАЛТ ХАУЗ"

до Головного управління ДПС у м. Києві

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕЗАЛТ ХАУЗ" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у м. Києві, в якому просить визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення від 23.11.2020 №№ 00057710704, 00057840704.

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що твердження відповідача щодо необхідності підтвердження позивачем використання у межах господарської діяльності (у виробництві) списаних сировини і матеріалів, що входять до складу виробленої продукції, для підтвердження наявності права на бюджетне відшкодування податку на додану вартість не відповідає вимогам чинного законодаства, у той час, як документи, що підтверджують показники відображені позивачем у податковій звідності щодо формування податкового кредиту та право на бюджетне відшкодування податку на додану вартість були надані до перевірки у повному обсязі. Також позивач зазначив про те, що за господарськими операціями, що перевіряються, за липень 2020 року позивачем укладено господарські договори та відбувався рух його активів (гроші товар) між сторонами цих договорів, з огляду на що, правовідносини між сторонами не є спірними, оскільки умови договорів реально виконувалися та виконуються (договори є чинними в даний момент), що, в свою чергу, виключає застосування пункту 198.5 статті 198 «Податковий кредит» Податкового кодексу України в частині обов'язку позивача здійснити компенсуючі нарахування у вигляді податкових зобов'язань з податку на додану вартість за основною ставкою виходячи із вартості придбання продукції на суму 2 755 568. 00 гри. та зареєструвати податкові накладні відповідно.

Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги.

Відповідачем надано суду письмовий відзив на позовну заяву в якому зазначено про те, що з урахуванням вимог підпункту 20.1.6 пункту 20.1 статті 20, пункту 85.2, статті 85 Кодексу, в ході проведення перевірки позивача його головному бухгалтеру Кобилянській Наталії Олександрівні вручено під підпис запит від 28.09.2020 № 1 про надання документів відповідно до наведеного в ньому переліку проте, на виконання вказаного припису позивачем не надано документів щодо калькулювання виробничої собівартості продукції (робіт, послуг), технологічні карти на підставі яких здійснюється виробничий процес та бухгалтерський облік списання та використання сировини, матеріалів, запасів, товарів, готової продукції, про що складено відповідний акт про ненадання документів від 08.10.2020 № 96/26-15- 07-04-03. При цьому відповідач зазначив про те, що враховуючи ненадання позивачем запитуваних документів неможливо підтвердити використання у виробництві сировини і матеріалів (циломатеріали, затверджував, смола, дошка, брус, клей, щит), яка списана у виробництво у липні 2020 року, що входить до складу виготовленої продукції, у межах господарської діяльності підприємства, а отже використанні позивачем у виробництві сировина і матеріали (циломатеріали, затверджував, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн. є такими, що використані в операціях, які не є господарською діяльністю.

Представник відповідача у судовому засіданні заперечив проти позовних вимог.

Під час розгляду справи судом встановлено наступне.

В період з 28.09.2020 по 19.10.2020 Головним управлінням ДПС у м. Києві проведено документальну позапланову виїзну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "РЕЗАЛТ ХАУЗ" з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість на поточний рахунок платника податку за липень 2020 року (податкова декларація з податку на додану вартість від 19.08.202ц № 9205052560) за результатами якої складено акт від 15.10.2020 №219/26-15-07-04-03/42984316.

Відповідно до висновків зазначеного акту встановлено наступне:

- документальною позаплановою виїзною перевіркою не встановлено порушення Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕЗАЛТ ХАУЗ» вимог Податкового кодексу України в частині достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість на поточний рахунок платника податку за липень 2020 року у сумі 3 781 432 грн.;

- документальною позаплановою перевіркою встановлено порушення Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕЗАЛТ ХАУЗ» пункту 198.5 статті 198, пунктів 200.1, 200.4 статті 200 Податкового кодексу України, що призвело до завищення суми бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку (р.20 2.1) за липень 2020 року у сумі 63 180 грн. та заниження суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 21) за липень 2020 року на 2 692 388 грн.;

- документальною позаплановою перевіркою встановлено порушення Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕЗАЛТ ХАУЗ» пунктів 201.1, 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, а саме, відсутність реєстрації податкових накладних (з урахуванням вимог пункту 522 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України).

23.11.2020 на підставі акту перевірки від 15.10.2020 №219/26-15-07-04-03/42984316 прийняті податкові повідомлення - рішення № 00057710704, яким зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, задекларовану на рахунок платника у банку за липень 2020 року на суму 63 180,00 грн. та застосовано штрафні (фінансові) санкції (штраф) у розмірі 31 590,00 грн. та №00057840704, яким застосовано суму штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 2 692 388,00 грн.

Не погоджуючись з податковими повідомленнями - рішеннями від 23.11.2020 №№00057710704, 00057840704 позивач звернувся з відповідним позовом до суду.

Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 44 Господарського кодексу України передбачено, що підприємництво здійснюється, зокрема, на основі: вільного вибору підприємцем видів підприємницької діяльності; самостійного формування підприємцем програми діяльності, вибору постачальників і споживачів продукції, що виробляється, залучення матеріально-технічних, фінансових та інших видів ресурсів, використання яких не обмежено законом, встановлення цін на продукцію та послуги відповідно до закону.

Згідно з підпунктом 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України господарська діяльність - це діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Підпунктом 14.1.181 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України встановлено, що податковий кредит - це сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкове зобов'язання звітного (податкового) періоду, визначена згідно з розділом V цього Кодексу.

Згідно з пунктом 198.1 статті 198 Податкового кодексу України до податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з: придбання або виготовлення товарів та послуг; придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів (у тому числі у зв'язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності); отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України; ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу; ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України.

Відповідно до пункту 198.2 статті 198 Податкового кодексу України датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг; дата отримання платником податку товарів/послуг.

Пунктом 198.5 статті 198 Податкового кодексу України встановлено, що платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами придбаними/виготовленими з податком на додану вартість (для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, - у разі якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися: в операціях, що не є об'єктом оподаткування відповідно до статті 196 цього Кодексу (крім випадків проведення операцій, передбачених підпунктом 196.1.7 пункту 196.1 статті 196 цього Кодексу) або місце постачання яких розташоване за межами митної території України; в операціях, звільнених від оподаткування відповідно до статті 197, підрозділу 2 розділу XX цього Кодексу, міжнародних договорів (угод) (крім випадків проведення операцій, передбачених підпунктом 197.1.28 пункту 197.1 статті 197 цього Кодексу та операцій, передбачених пунктом 197.11 статті 197 цього Кодексу); в операціях, що здійснюються платником податку в межах балансу платника податку, у тому числі передача для невиробничого використання, переведення виробничих необоротних активів до складу невиробничих необоротних активів; в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку (крім випадків, передбачених пунктом 189.9 статті 189 цього Кодексу). У разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи в подальшому починають використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, у тому числі переведення невиробничих необоротних активів до складу виробничих необоротних активів, платник податку може зменшити суму податкових зобов'язань, що були нараховані відповідно до цього пункту, на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, зазначеної в абзаці першому цього пункту, зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних. З метою застосування цього пункту податкові зобов'язання визначаються по товарах/послугах, необоротних активах: придбаних для використання в неоподатковуваних операціях - на дату їх придбання; придбаних для використання в оподатковуваних операціях, які починають використовуватися в неоподатковуваних операціях, - на дату початку їх фактичного використання, визначену в первинних документах, складених відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

Згідно з пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Статтею 111 Податкового кодексу України визначено види відповідальності за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Пунктом 113.3 статті 113 Податкового кодексу України визначено, що штрафні (фінансові) санкції (штрафи) за порушення норм законів з питань оподаткування або іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовуються у порядку та у розмірах, встановлених цим Кодексом та іншими законами України.

Статтею 1201 Податкого кодексу України передбачено штрафні (фінансові) санкції (штрафи) за порушення строків реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та допущення помилок при зазначенні обов'язкових реквізитів податкової накладної.

Відповідно до пункту 1201.2 статті 1201 Податкового кодексу України відсутність реєстрації протягом граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної / розрахунку коригування, складеної на операції з постачання товарів/послуг, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість; податкової накладної / розрахунку коригування, складеної на операції, що оподатковуються за нульовою ставкою, податкової накладної, складеної відповідно до пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу у разі здійснення операцій, визначених підпунктами "а" - "г" пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу, та розрахунку коригування, складеного до такої податкової накладної, податкової накладної, складеної відповідно до статті 199 цього Кодексу, та розрахунку коригування, складеного до такої податкової накладної, податкової накладної складеної відповідно до абзацу одинадцятого пункту 201.4 статті 201 цього Кодексу), що зазначена в податковому повідомленні-рішенні, складеному за результатами перевірки контролюючого органу, - тягне за собою накладення на платника податку штрафу в розмірі 50 відсотків суми податкових зобов'язань з податку на додану вартість, зазначеної у такій податковій накладній та/або розрахунку коригування до податкової накладної, або від суми податку на додану вартість, нарахованого за операцією з постачання товарів/послуг, якщо податкову накладну на таку операцію не складено.

Частинами першою та другою статті 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" встановлено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис, аналог власноручного підпису або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис», або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Системний аналіз викладених правових норм дозволяє стверджувати, що використання платником податків певних активів поза межами його господарської діяльності зумовлює виникнення в нього зобов'язання скласти та зареєструвати відповідну податкову накладну і обчислити за нею його податкові зобов'язання. У свою чергу, використання активів безпосередньо в господарській діяльності платника виникнення таких зобов'язань не тягне.

Аналогічна позиція викладена в постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 18.09.2019 у справі 620/3739/18.

Висновки відповідача, які були покладені в основу акта від 15.10.2020 №219/26-15-07-04-03/42984316 та стали підставою для прийняття спірних податкових повідомлень-рішень, базуються на тому, що з урахуванням вимог підпункту 20.1.6 пункту 20.1 статті 20, пункту 85.2 статті 85 Податкового кодексу України, в ході проведення перевірки головному бухгалтеру позивача вручено під підпис запит від 28.09.2020 № 1 про надання документів, проте на зазначений запит позивачем не надано документів щодо калькулювання виробничої собівартості продукції (робіт, послуг), технологічні карти на підставі яких здійснюється виробничий процес та бухгалтерський облік списання та використання сировини, матеріалів, запасів, товарів, готової продукції, про що складено відповідний акт про ненадання документів від 08.10.2020 № 96/26-15-07-04-03 та у зв'язку з чим неможливо підтвердити використання у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит), які списані у виробництво у липні 2020 року та входять до складу виготовленої продукції, у межах господарської діяльності підприємства. Враховуючи наведене відповідач дійшов висновку про те, що використання у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн. є такими, що використано позивачем в операціях, які не є господарською діяльністю.

При цьому в пункті 4.1 висновку зазначеного акту вказано про те, що документальною позаплановою виїзною перевіркою не встановлено порушення Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕЗАЛТ ХАУЗ» вимог Податкового кодексу України в частині достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість на поточний рахунок платника податку за липень 2020 року у сумі 3 781 432 грн.

В акті від 15.10.2020 №219/26-15-07-04-03/42984316 відповідачем зазначено про те, що фактичним видом діяльності позивача є лісопильне та стругальне виробництво. До сировини і матеріалів , які списані у виробництво у липні 2020 року та входять до складу виготовленої продукції, у межах господарської діяльності, водночас щодо яких неможливо підтвердити використання їх у виробництві відповідачем віднесено пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит.

Таким чином безпосередньо вид діяльності позивача свідчить про те, що такі сировина та матеріали як пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит використовуються ним у господарській діяльності.

При цьому відповідачем не заперечується факт надання позивачем на запит від 28.09.2020 № 1 до перевірки наступних первинних та бухгалтерських документів:

- первинних документів, карток рахунків 362, 631, 632 (у форматі excel), виписок банку, документів щодо імпорту/експорту тощо в розрізі контрагентів, що міститься в додатку 3 до податкової декларації з податку на додану вартість за липень 2020 року;

- первинних документів здійснення фінансово-господарської діяльності із контрагентами- постачальниками та контрагентами-покупцями за липень 2020 року, а саме: договорів (контрактів/угод), згідно яких було придбано та реалізовано товари/роботи/послуги (у разі укладання правочину в усній формі надати письмові пояснення), податкових накладних, видаткових накладних, актів виконаних робіт/наданих послуг, товарно-транспортних накладних, рахунків-фактур, виписок банку та платіжних доручень, що підтверджують факт оплати товару/робіт/послуг та оплату транспортування товару, сертифікатів походження, відповідності та якості товарів, тощо;

- загальних оборотно-сальдових відомостей в розрізі субрахунків за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- журналів-ордерів по рахунках 361, 362, 631, 632, 37, 68 за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- оборотно-сальдових відомостей по рахунках 10, 13, 15 в розрізі об'єктів за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- оборотно-сальдових відомостей по рахунку 20 в розрізі субрахунків за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо з номенклатурою і кількістю (у форматі excel);

- оборотно-сальдових відомостей по рахунку 23 в розрізі номенклатури з кількістю та сумою за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- оборотно-сальдових відомостей по рахунку 26 в розрізі номенклатури з кількістю та сумою за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі ЄХСЄІ);

- оборотно-сальдових відомостей по рахунку 28 розрізі номенклатури з кількістю та сумою за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- карток рахунків по 20, 23, 28 розрізі номенклатури з кількістю та сумою за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel)

- аналізи по рахунках 23, 26, 28 за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- аналізи рахунків 70, 79, 90 по субрахунках за січень, травень, червень, липень 2020 року окремо (у форматі excel);

- сертифікатів відповідності товару, паспортів заводів виробників, дозволів та свідоцтв, щодо підтвердження якості, ввисновків про відповідність технічних умов виробництва, зберігання, а також реєстрації обов'язкових підтверджуючих документів (реквізити товару ДСТу, ТУ, марки, типу, заводу виробника), відповідних фахівців та необхідної виробничої бази, матеріалів, комплектуючих.

Проаналізувавши зазначені документи суд дійшов висновку про те, що їх було достатньо для підтвердження чи спростування факту використання позивачем в операціях, які є господарською діяльністю використаних у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн.

Відповідачем доказів та обґрунтувань на підтвердження відсутності у нього можливості встановити факт використання позивачем в операціях, які є господарською діяльністю використаних у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн. на підставі зазначених документів суду надано не було.

При цьому суд звертає увагу на те, що документи щодо калькулювання виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) та технологічні карти на підставі, факт відсутності яких за втердження відповідача свідчить про те, що використані у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн. не були використані позивачем в операціях, які є господарською діяльністю, технічною документацією на підставі якої здійснюється виробництво продукції та не є первинним документами чи обов'язковими документами бухгалтерського обліку.

Позивачем на підтвердження використання в операціях, які є господарською діяльністю використаних у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн. надано суду копії оборотно - сальдових відомостей по рахунках 26, 23, 20, 10, 131, 1521, картки рахунків 632, 20, 631, 209, 201, 25, 23, 26, 28, договори поставки з контагентами - постачальниками зі складеними до них актами приймання - передачі, подорожніми листами, видатковими накладеними, ТТН, платіжними дорученнями, акту приймання передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів, наказу про ведення в експлуатацію від 11.08.2020 № РХ000000074, акту від 11.08.2020 пуско - налагоджувальних робіт, звітів з виробництва за період з 01.06.2020 по 31.07.2020.

Таким чином, позивачем надано суду документи на підтвердження використання в операціях, які є господарською діяльністю використаних у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн., у той час, як відповідачем не доведено факт відсутності у нього можливості встановлення чи спростування на підставі наданих позивачем документів, які на домку суду є достатніми, факту використання позивачем в операціях, які є господарською діяльністю використаних у виробництві сировини і матеріалів (пиломатеріали, затверджувач, смола, дошка, брус, клей, щит) за липень 2020 року на суму ПДВ 2 755 568 грн.

Враховуючи наведене суд дійшов висновку про те, що в акті від 15.10.2020 №219/26-15-07-04-03/42984316, який став підставою для прийняття оскаржуваних податкових повідомлень - рішень, відповідачем викладено висновки обґрунтованість яких відповідачем не доведено та спростовується документами наданими суду позивачем.

З огляду на зазначене суд дійшов висновку про наявність підстав для визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень від 23.11.2020 №№ 00057710704, 00057840704.

Керуючись статтями 241, 243-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

1. Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "РЕЗАЛТ ХАУЗ" (01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 38, код ЄДРПОУ 42984316) до Головного управління ДПС у м. Києві (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, код ЄДРПОУ 43141267) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень - задовольнити повністю.

2. Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення - рішення Головного управління ДПС у м. Києві від 23.11.2020 №№ 00057710704, 00057840704.

3. Присудити за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у м. Києві (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, код ЄДРПОУ 43141267) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "РЕЗАЛТ ХАУЗ" (01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 38, код ЄДРПОУ 42984316) понесені ним витрати по сплаті судового збору у розмірі 3200 (трьох тисяч двісті) грн. 00 коп.

Відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 295-297 та пунктом 3 Прикінцевих положень Кодексу адміністративного судочинства України. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя О.П. Огурцов

Повний текст рішення виготовлено 18.06.2021.