18 червня 2021 року справа № 580/2227/21
м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд одноособово у складі головуючого судді Бабич А.М., розглянувши в залі суду в порядку спрощеного провадження у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом за позовом ОСОБА_1 до ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ про визнання протиправною бездіяльності та стягнення коштів,
15.04.2021 у Черкаський окружний адміністративний суд надійшов позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) (далі - позивач) до ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ (18036, Черкаська обл., місто Черкаси, вул.Смілянська, будинок 57; код ЄДРПОУ 40108667) (далі - відповідач) про:
визнання протиправною бездіяльності щодо невиплати йому одноразової грошової допомоги;
стягнення з відповідача на його користь одноразової грошової допомоги в розмірі 32213,65грн;
зобов'язання відповідача подати протягом десяти днів з дня набрання судовим рішенням законної сили звіт про виконання судового рішення.
Додатково просив стягнути із відповідача на його користь судові витрати у справі.
В обґрунтування зазначив, що проходив службу в органах поліції. Наказом ГУНП в Черкаській області від 04.01.2021 №3о/с звільнений зі служби за власним бажанням. Вказаним наказом йому призначено одноразову грошову допомогу у розмірі 25% місячного грошового забезпечення за 3 роки 10 місяців 00 днів. Стаж позивача на день звільнення становив 27років 06місяців 05днів. Станом на 12.04.2021 спірна допомога не виплачена. Вказує, що відповідно до довідки форми ОК-5 за грудень 2020 року отримав грошове забезпечення у розмірі 42951,53грн. Тому розмір одноразової грошової допомоги має становити 32213,65грн (42951,53грн х 25% х 3).
Ухвалою суду від 20.04.2021 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та вирішено розгляд справи здійснювати на виконання ст.12 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) за правилами спрощеного позовного провадження. Також встановлено відповідачу строк, тривалістю п'ятнадцять днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі, для надання відзиву на позовну заяву та доказів, повідомлено про строки для надання клопотань про розгляд справи з викликом у судове засідання.
13.05.2021 відповідач подав до суду відзив на позовну заяву з переліком додатків, в якому просив суд відмовити у задоволенні позову повністю. Зазначив, що наказом ГУНП в Черкаській області від 04.01.2021 №3о/с зобов'язано виплатити позивачу одноразову грошову допомогу в розмірі 25% місячного грошового забезпечення за 03 роки 10 місяців 00 днів служби. Позивачу нараховано одноразову допомогу в сумі 10722,68грн, з них утримано військовий збір 160,84грн. Кошти перераховано платіжним дорученням від 14.04.2021 №1295 на платіжну картку позивача в Черкаському обласному управлінні АТ “Ощадбанк”. При нарахуванні вихідної допомоги позивачу керувався вимогами Порядку №260. Тому сума нарахована позивачу з усіх складових грошового забезпечення, які мають постійний характер. Водночас не включено для обчислення додаткову доплату на період дії карантину, оскільки вона не мала постійного характеру і нараховується при наявності відповідних відомостей.
З огляду на відсутність обґрунтованих клопотань учасників спору про розгляд справи у судовому засіданні з їх викликом суду, відсутність необхідності призначити у справі експертизу або викликати та допитати свідків, суд дійшов висновку розглянути справу без виклику сторін у судове засідання за наявними письмовими доказами (у письмовому провадженні).
Оцінивши доводи сторін, дослідивши письмові докази, суд дійшов висновку, що позов підлягає частковому задоволенню, з огляду на таке.
Посвідченням від 09.06.2019 серії УБД №148941 підтверджується, що позивач має право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни-учасників бойових дій.
З даних послужного списку позивача №0093906 суд встановив, що позивач проходив службу в органах внутрішніх справ на різних посадах. На службу до відповідача прийнятий згідно з наказом від 06.03.2017 №42о/с.
Витягом з наказу Головного управління національної поліції в Черкаській області від 04.01.2021 №3 о/с позивача, як майора поліції, звільнено зі служби в поліції з 06.01.2021 відповідно до п.7 ч.1 ст.77 Закону України "Про Національну поліцію" (за власним бажанням) на підставі його рапорту від 23.12.2020. У ньому зазначено, що стаж служби в поліції для виплати відсоткової надбавки за вислугу років на день звільнення позивача складав - 17 років 06 місяців 24 дні; вислуга років для призначення пенсії - 27 років 06 місяців 05 днів; вислуги років на пільгових умовах не має. Зобов'язано відповідно до постанови КМУ від 17.07.1992 №393 виплатити позивачу одноразову грошову допомогу в розмірі 25% місячного грошового забезпечення за 03 роки 10 місяців 00 днів.
Даними із Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування форми ОК-5 щодо позивача підтверджується, що сума заробітку у грудні 2020 року становить 42951,53грн.
Листом Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП в Черкаській області від 06.05.2021 №644/29/01-2021 повідомлено, що при звільненні зі служби в поліції відповідно до вказаного вище наказу позивачу нараховано одноразову грошову допомогу в сумі 10722,68грн, утримано військовий збір 160,84грн. Сума до видачі склала 10561,84грн. Кошти перераховано платіжним дорученням від 14.04.2021 №1295 на платіжну картку позивача в Черкаському обласному управлінні АТ “Ощадбанк”.
Витягом із списку для зарахування на платіжні картки в АТ “Ощадбанк” грошового утримання та заробітної плати при звільненні співробітників ГУНП в Черкаській області за квітень 2021 року підтверджується, що позивачу на рахунок НОМЕР_2 зараховано 10561,84 грн.
Довідкою відповідача від 11.05.2021 №161 підтверджується, що розмір грошового забезпечення позивача за період з 01.11.2020 до 31.12.2020 становив:
за листопад 2020 року: посадовий оклад - 2950,00грн, оклад за спеціальним званням - 2000,00, надбавка за вислугу років - 1732,50грн, надбавка за специфічні умови проходження служби - 4009,50грн, премія - 3421,33 грн, всього нараховано грошового забезпечення - 14113,33грн, доплата за службу в нічний час - 432,78грн, індексація - 1069,94грн, компенсація ПДФО - 2810,89грн, всього нараховано - 18426,94грн, утримано податки із грошового забезпечення військовий збір - 234,24грн, ПДФО - 2810,89грн, перераховано в банк - 15381,81грн, додаткова доплата на період дії карантину - 0,00грн, компенсація ПДФО - 0,00грн, всього нараховано додат. допл. на період дії карантину - 0,00грн, утримано податки із додат. допл. на період дії карантину військовий збір - 0,00грн, ПДФО - 0,00грн, перераховано на банк додат. допл. на період дії карантину - 0,00грн;
за грудень 2020 року: посадовий оклад - 2950,00грн, оклад за спеціальним званням - 2000,00, надбавка за вислугу років - 1732,50грн, надбавка за специфічні умови проходження служби - 4009,50грн, премія - 4714,85 грн, всього нараховано грошового забезпечення - 15406,85грн, доплата за службу в нічний час - 196,67грн, індексація - 1105,49грн, компенсація ПДФО - 3007,62грн, всього нараховано - 19716,63грн, утримано податки із грошового забезпечення військовий збір - 250,64грн, ПДФО - 3007,62грн, перераховано в банк - 16458,37грн, додаткова доплата на період дії карантину - 27348,01грн, компенсація ПДФО - 4922,63грн, всього нараховано додат. допл. на період дії карантину - 32270,64грн, утримано податки із додат. допл. на період дії карантину військовий збір - 410,22грн, ПДФО - 4922,63грн, перераховано на банк додаткову доплату на період дії карантину - 26937,79грн.
Вважаючи неповним розрахунок при звільненні, позивач звернувся в суд з вищевказаним позовом.
Для вирішення спору суд врахував.
Частиною другою статті 19 Конституції України обумовлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.94 Закону України від 2 липня 2015 року №580-VIII “Про Національну поліцію” (далі - ЗУ №580-VIII) поліцейські отримують грошове забезпечення, розмір якого визначається залежно від посади, спеціального звання, строку служби в поліції, інтенсивності та умов служби, кваліфікації, наявності наукового ступеня або вченого звання. Порядок виплати грошового забезпечення визначає Міністр внутрішніх справ України.
Згідно з ч.1 ст.102 ЗУ №580-VIII пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Особам рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу та деяким іншим особам, які мають право на пенсію за цим Законом, при звільненні зі служби за власним бажанням, через сімейні обставини або інші поважні причини, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, які мають вислугу 10 років і більше виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 25 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби відповідно до ч.2 ст.9 Закону України від 09 квітня 1992 року №2262-ХІІ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (далі - Закон №2262-ХІІ).
Встановлені вище обставини спору свідчать, що позивачу нарахована та виплачена вказана одноразова грошова допомога в сумі 10722,68грн. Перевіряючи обгрунтованість її обчислення суд урахував.
Аналогічне положення закріплено в абз.4 п.10 постанови Кабінету Міністрів України “Про обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей” від 17 липня 1992 року №393 (далі - Постанова №393), за змістом якого військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної інспекції техногенної безпеки, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби, які звільняються із служби за власним бажанням, через сімейні обставини або з інших поважних причин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, та мають вислугу 10 років і більше, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 25 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.
Згідно з ч.4 ст.9 Закону № 2262-ХІІ виплата зазначеної в частинах першій та другій цієї статті одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби особам рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу та деяким іншим особам, які мають право на пенсію за цим Законом, здійснюється Міністерством оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Службою судової охорони, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України, центральними органами виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах цивільного захисту, транспорту, виконання кримінальних покарань, пожежної і техногенної безпеки, єдину державну податкову політику, іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами, за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на їх утримання.
Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та здобувачам вищої освіти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських затверджений наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 №260 (далі - Порядок).
Відповідно до п.2 розділу V Порядку поліцейським, які звільняються із служби за власним бажанням та мають календарну вислугу 10 років і більше, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 25 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.
Пунктом 3 Порядку визначено, що грошове забезпечення поліцейських визначається залежно від посади, спеціального звання, стажу служби в поліції, інтенсивності та умов служби, кваліфікації, наукового ступеня або вченого звання.
До складу грошового забезпечення входять:
1) посадовий оклад;
2) оклад за спеціальним званням;
3) щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер);
4) премії;
5) одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Згідно з п.4 розділу V Порядку поліцейським у разі повторного їх звільнення із служби одноразова грошова допомога виплачується за період їх календарної служби з дня останнього зарахування на службу без урахування періоду попередньої служби, за винятком тих осіб, які під час попереднього звільнення не набули права на отримання такої допомоги на підставі довідки з попереднього місяця служби.
Суд врахував, що позивача прийнято на службу до відповідача 30.03.2017 після його звільнення з органів в МВС (через скорочення штатів) відповідно до наказу УМВС від 26.08.2015 №302 о/с, що підтверджується вказаним вище послужним списком. Оскільки позивача повторно звільнено зі служби одноразова грошова допомога повинна виплачуватися йому за період його календарної служби з дня останнього зарахування на службу без урахування періоду попередньої служби.
Відповідно до п.5 розділу V Порядку строк календарної служби для визначення розміру одноразової грошової допомоги обчислюється згідно з пунктами 1 і 2 Постанови №393 та зазначається кадровим підрозділом у наказі про звільнення поліцейського, якому передбачена виплата цієї допомоги.
Згідно з п.6 розділу V Порядкунарахування одноразової грошової допомоги при звільненні із служби здійснюється з розрахунку місячного грошового забезпечення, ураховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, процентну надбавку за стаж служби в поліції, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премій, установлених наказами на день звільнення.
Виключень щодо складових грошового забезпечення, що не повинні враховуватися для обчислення відповідної грошової допоги, не передбачено.
Пунктом першим Порядку використання коштів, виділених для здійснення доплати військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення, медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у відомчих закладах охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 року №485 (далі - Порядок №485) встановлено механізм використання коштів державного бюджету за програмою “Здійснення доплати поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками” (далі - бюджетні кошти).
Відповідно до п.2 Порядку №485 визначено, що головним розпорядником бюджетних коштів є МВС. Відповідальними виконавцями бюджетних програм є МВС, Національна гвардія, Адміністрація Держприкордонслужби, ДСНС та Національна поліція (далі - органи системи МВС).
Згідно з п.3 Порядку №485 бюджетні кошти спрямовуються органами системи МВС на безповоротній основі для здійснення доплати до грошового забезпечення військовослужбовцям Національної гвардії та Адміністрації Держприкордонслужби, особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у відомчих закладах охорони здоров'я, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 375 “Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 41, ст. 1318).
Відповідно до п.4 Порядку №485 кошти, отримані органами системи МВС відповідно до пункту 3 цього Порядку, використовуються виключно для доплати до грошового забезпечення військовослужбовцям Національної гвардії та Адміністрації Держприкордонслужби, особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року №375 Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни (далі - Постанова №375) установлено, що на період карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни окремим категоріям працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення (забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами, послугами зв'язку, транспорту, адміністративними, соціальними послугами, а також захист прав дітей та забезпечення правопорядку і безпеки громадян) (далі - працівники) та внаслідок виконання своїх обов'язків мають безпосередній контакт з населенням, встановлюється додаткова доплата до заробітної плати (грошового забезпечення) пропорційно відпрацьованому часу в зазначених умовах.
Отже, додаткова доплата на період дії карантину COVID-19 є додатковим видом щомісячного грошового забезпечення та має враховуватися для обчислення спірної грошової допомоги у разі її нарахування відповідному поліцейському.
Пунктом сьомим розділу V Порядку встановлено, що у наказі про звільнення підрозділом кадрового забезпечення в разі необхідності виплати одноразової грошової допомоги при звільненні зазначається стаж служби для її виплати. Крім того, у разі необхідності в наказі про звільнення додатково вказується підстави для проведення відрахувань з грошового забезпечення та інших виплат.
Відповідно до п.8 розділу V Порядку одноразова грошова допомога при звільненні виплачується не пізніше двох місяців з дня звільнення із служби, а в разі надходження коштів пізніше цього терміну - протягом п'яти робочих днів після їх надходження в межах та за рахунок коштів, передбачених державним бюджетом на утримання центрального органу управління поліцією, органів поліції, державних органів, установ та організацій, до яких відряджені (прикомандировані) поліцейські.
Оскільки позивача звільнено зі служби в поліції 06.01.2021, а перерахування коштів одноразової грошової допомоги відповідачем підтверджується платіжним дорученням від 14.04.2021 №1295 в сумі 10561,84грн, твердження позивача про її невиплату безпідставне. Водночас відповідач не врахував для обчислення додаткову доплату на період дії карантину COVID-19, яка увійшла в щомісячне грошове забезпечення позивача, що підтверджується довідкою відповідача від 11.05.2021 №161 та відомостями довідки форми 5-ОК. Отже, нарахований і виплачений позивач розмір спірної допомоги не є повним.
Сума заробітку позивача для нарахування пенсії згідно із вказаною вище інформацією Пенсійного фонду України форми ОК-5 за грудень 2020 року становить 42951,53грн. Відповідно до вказаної вище довідки відповідача розмір грошового забезпечення позивача за вказаний період склав 43396,16грн.
Суд врахував, щонарахування одноразової грошової допомоги при звільненні із служби здійснюється з розрахунку місячного грошового забезпечення, ураховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, процентну надбавку за стаж служби в поліції, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премій, установлених наказами на день звільнення.
Виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 25 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.
Отже, одноразова грошова допомога має бути розрахована з розрахунку 25% місячного грошового забезпечення за кожний повний рік служби.
Виплата одноразової грошової допомоги в розмірі 25% місячного грошового забезпечення, встановлена відповідачем у витязі з наказу про звільнення позивача за 03 роки 10 місяців 00 днів. Отже, така допомога має бути розрахована позивачу за повні три роки служби.
Наведений позивачем розрахунок вказаної домоги не обгрунтований, оскільки всупереч вказаним нормам обчислений виключно з грошового забезпечення за грудень 2020 року.
Оскільки у заявлених спірних правовідносинах вказаний вид грошової допомоги позивачу виплачений, проте її розмір не повністю відповідає вказаним нормам, суд дійшов висновку, що саме її недоплата порушує права позивача. Як наслідок відсутні підстави для визнання протиправною бездіяльності щдо її невиплати та стягнення коштів. Тому для ефективного відновлення порушеного права позивача та виконання завдання адміністративного суду наявні підстави визнати протиправними дії відповідача щодо неврахування для її обчислення виплаченої позивачу доплати за період дії карантину COVID-19 та зобов'язання її перерарахувати, врахувавши вказану доплату, і виплатити позивачу з урахуванням вже виплаченої суми коштів такої допомоги.
Отже, позовні вимоги підлягають задоволенню у вказаних вище частинах.
Щодо клопотання позивача зобов'язати відповідача подати протягом десяти днів з дня набрання судовим рішенням законної сили звіт про виконання судового рішення, суд врахував.
Згідно з ч.1 ст.382 КАС України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Отже, зобов'язати надати сторону звіт про виконання рішення суду є правом суду, а не обов'язок. Вимога щодо подачі звіту про виконання судового рішення слугує стимулюючим засобом для його виконання.
Матеріали судової справи не містять жодного доказу того, що відповідач може ухилятися від виконання судового рішення. Тому відсутні обгрунтовані підстави для зобов'язання відповідача подати суду такий звіт.
Зважаючи, що позивач звільнений від сплати судового збору і доказів понесення судових витрат суду не надав, відсутні підстави для їх розподілу.
Керуючись ст.ст.2-20, 72-78, 138-139, 242-245, 255, 295 КАС України, суд
1. Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) задовольнити частково.
Визнати протиправними дії ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ щодо неврахування виплаченої ОСОБА_1 додаткової доплати на період дії карантину COVID-19 під час нарахування і виплати одноразової грошової допомоги при його звільненні.
Зобов'язати ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ (18036, Черкаська обл., місто Черкаси, вул.Смілянська, будинок 57; код ЄДРПОУ 40108667) перерахувати та виплатити з урахуванням раніше виплаченої суми ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) вказану одноразову грошову допомогу, врахувавши під час її нарахування отриману ним додаткову доплату на період дії карантину COVID-19.
У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовити.
2. Судові витрати розподілу не підлягають.
3. Копію рішення направити учасникам справи.
4. Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Апеляційна скарга може бути подана до Шостого апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного його тексту.
Суддя А.М. Бабич
Рішення ухвалене, складене у повному обсязі та підписане 18.06.2021.