Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
про повернення позовної заяви
17 червня 2021 р. Справа № 520/9039/21
Cуддя Харківського окружного адміністративного суду Полях Н.А., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
До Харківського окружного адміністративного суду звернувся позивач з адміністративним позовом у якому просить суд наступне:
- визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо відмови мені у підготовці та надані до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області оновленої довідки про розмір мого грошового забезпечення станом на 05.03.2019 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", із обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.04 2019 основного розміру моєї пенсії;
- зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 , підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області нову довідку про розмір мого грошового забезпечення станом на 05.03.2019. у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", статті 9 Закону України від 20.12.1991 №2011- XII "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" для проведення з 01.042019 перерахунку основного розміру моєї пенсії, із обов'язковим зазначенням в цій довідці відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, а саме: надбавка за особливості проходження служби у розмірі 65 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років збільшену на коефіцієнт 1,20; надбавку за кваііфікацію першого классу у розмірі 5 відсотків посадового окладу; щомісячну премію у розмірі 53 відсотка від посадового окладу за 19 тарифним розрядом, надбавка військовослужбовцям, які працюють в умовах режимних обмежень у розмірі 15 відсотків посадового окладу.
Ухвалою суду від 31.05.2021 р., позовну заяву по адміністративній справі № 520/9039/21 - залишено без руху.
Наданопозивачу термін - п'ять днів з дня отримання копії цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви шляхом:
- надання до суду оригіналу квитанції про сплату судового збору у розмірі 908,00 грн;
В матеріалах справи міститься повідомлення про вручення поштового відправлення, що свідчить про отримання позивачем 09.06.2021 р. копії ухвали про залишення позовної заяви без руху від 31.05.2021 р. Однак, станом на 17.06.2021 р. (з урахуванням терміну більшого, ніж необхідно на поштовий перебіг) недоліки позовної заяви не усунуті.
Відповідно п. 1 ч. 4 ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України: позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
Крім того суд зазначає, що позивач ухвалою суду про залишення позовної заяви без руху від 31.05.2021 р. був попереджений про те, що у разі не усунення недоліків позовної заяви у встановлений судом строк, позовна заява буде повернута позивачеві.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 169, 248, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - повернути позивачу.
Копію ухвали надіслати особі, яка звернулася із відповідною заявою.
Ухвала може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення відповідно до п.п. 15.5 п. 15 ч. 1 Розділу VII Перехідних положень КАС України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Суддя Н.А. Полях