ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
15.06.2021Справа № 910/556/19
Суддя Господарського суду міста Києва Князьков В. В., розглянувши скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз-альянс" на дії приватного виконавця під час виконання рішення по справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестпромгаз"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз-Альянс"
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Акціонерного товариства "Укртрансгаз"
про стягнення 6 982 712,15 грн
Без повідомлення (виклику) сторін.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестпромгаз" звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз-Альянс" про стягнення 6 959 750,18 грн.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 25.09.2019 стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз-Альянс" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестпромгаз" заборгованість за поставлений природний газ в розмірі 5 173 534 (п'ять мільйонів сто сімдесят три тисячі п'ятсот тридцять чотири) грн 30 коп., пеню в сумі 866 744 (вісімсот шістдесят шість тисяч сімсот сорок чотири) грн 17 коп., штраф в розмірі 258 676 (двісті п'ятдесят вісім шістсот сімдесят шість) 72 коп., 3 % річних в сумі 171 789 (сто сімдесят одна тисяча сімсот вісімдесят дев'ять) грн 67 коп., інфляційні втрати в сумі 506 101 (п'ятсот шість тисяч сто одна) грн 59 коп. та судовий збір в сумі 104 652 (сто чотири тисячі шістсот п'ятдесят дві) грн 69 коп.
31.10.2019 на виконання вказаного рішення суду видано наказ.
14.06.2021 через відділ діловодства та документообігу суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз-Альянс" надійшла скарга на дії приватного виконавця Д'яченка Євгенія Станіславовича під час виконання судового рішення у справі.
Відповідно до ст. 339 Господарського процесуального кодексу України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права.
Згідно з ч. 1 ст. 342 Господарського процесуального кодексу України скарга розглядається у десятиденний строк у судовому засіданні за участю стягувача, боржника і державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця, рішення, дія чи бездіяльність яких оскаржуються.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз-Альянс" надійшла скарга на дії приватного виконавця Д'яченка Євгенія Станіславовича під час виконання судового рішення у справі підлягає призначенню до розгляду.
Керуючись ст. ст. 234, 339, 342 Господарського процесуального кодексу України, суд,
1. Розгляд скарги призначити на 23.06.21 о 10:20 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 41(корпус «В»).
2. Повідомити приватного виконавця Д'яченка Євгенія Станіславовича (01054, місто Київ, вулиця Бульварно-Кудрявська, будинок 45-Б, офіс 1) про подання скарги.
3. Повідомити стягувача, боржника, а також приватного виконавця Д'яченка Євгенія Станіславовича про призначення судового засідання для розгляду скарги.
4. Запропонувати приватному виконавцю Д'яченку Євгенію Станіславовичу подати заперечення проти скарги, з наданням доказів на підтвердження заперечень.
5. Усі заяви, клопотання, заперечення подати до суду в строк до 22.06.2021 з дотриманням вимог до форми та змісту заяв з процесуальних питань, встановлених статтею 170 Господарського процесуального кодексу України.
6. Повідомити учасників справи, що інформація по справі, яка розглядається, доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/.
Рекомендувати учасникам судового процесу взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програми EasyCon. Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання подати до суду заяву (засобами поштового зв'язку, на електронну пошту суду (підписану, за наявності, електронним підписом) або до скриньки для кореспонденції, встановленої у приміщенні канцелярії суду) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програми EasyCon із зазначенням його облікового запису (логіну) у програмі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя В.В. Князьков