Ухвала від 14.06.2021 по справі 953/17324/20

УХВАЛА

14 червня 2021 р.Справа № 953/17324/20

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Судді-доповідача: Ральченка І.М.,

Суддів: Бершова Г.Є. , Чалого І.С. ,

розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Харкова від 10.12.2020 року по справі № 953/17324/20

за позовом ОСОБА_1

до Інспектора роти № 4 батальйону №3 Управління патрульної поліції в Харківській області лейтенанта поліції Попова Антона Андрійовича

про скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Київського районного суду м. Харкова від 10.12.2020 року відмовлено у задоволенні пдміністративного позову ОСОБА_1 до Інспектора роти № 4 батальйону №3 Управління патрульної поліції в Харківській області лейтенанта поліції Попова Антона Андрійовича про скасування постанови .

На зазначене рішення ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, одночасно заявлено клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Перевіривши доводи клопотання та матеріали справи, колегія суддів вважає, що клопотання підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом пятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Згідно з ч. 4 ст 286 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційні скарги на судові рішення у справах, визначених цією статтею, можуть бути подані протягом десяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Із матеріалів справи встановлено, що копія оскаржуваного рішення складено 10.12.2020, отримано заявником 16.02.2021 року в електронному вигляді на інформаційній платформі "Електронний суд" ,на підтвердження чого скаржником надано копію веб-сторінки електронного кабінету із повідомленням про надходження рішення суду першої інстанції.

При цьому апеляційна скарга на зазначене судове рішення подана 24.02.2021 року (до відділення поштового зв'язку).

Отже, враховуючи вказане, колегія суддів вважає обгрунтованим клопотання апелянта про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження та вважає за можливе поновити строк на апеляційне оскарження, оскільки позивачем апеляційна скарга подана протягом десяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України, відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження (ст. 299 КАС України).

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.

Керуючись ст. ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання ОСОБА_1 - задовольнити.

Процесуальний строк на апеляційне оскарження рішення Київського районного суду м. Харкова від 10.12.2020 р. по справі № 953/17324/20 поновити.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Харкова від 10.12.2020 року по справі № 953/17324/20 за позовом ОСОБА_1 до Інспектора роти № 4 батальйону №3 Управління патрульної поліції в Харківській області лейтенанта поліції Попова Антона Андрійовича про скасування постанови.

Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу протягом 5 днів від дати отримання копії ухвали.

Зупинити дію рішення Київського районного суду м. Харкова від 10.12.2020 року у справі № 953/17324/20.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач І.М. Ральченко

Судді Г.Є. Бершов І.С. Чалий

Попередній документ
97626121
Наступний документ
97626123
Інформація про рішення:
№ рішення: 97626122
№ справи: 953/17324/20
Дата рішення: 14.06.2021
Дата публікації: 16.06.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (26.10.2020)
Дата надходження: 26.10.2020
Предмет позову: про скасування постанови
Розклад засідань:
10.12.2020 12:30 Київський районний суд м.Харкова
23.06.2021 11:40 Другий апеляційний адміністративний суд