10.06.2021
Провадження №3/389/621/21
ЄУН 389/762/21
Постанова
іменем України
10 червня 2021 року місто Знам'янка
Суддя Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Савельєва Оксана Валентинівна, розглянувши в приміщенні суду в місті Знам'янка Кіровоградської області, матеріали, що надійшли від Департаменту управління патрульної поліції управління патрульної поліції в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.127-1 КУпАП,
встановив:
Постановою суду від 10.06.2021 матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.127-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення повернуті до Департаменту управління патрульної поліції управління патрульної поліції в Кіровоградській області для належного оформлення.
При винесенні постанови судом були допущені описки, а саме у вступній частині постанови невірно зазначена дата винесення постанови «10 травня 2021» замість вірної «10 червня 2021», а також в четвертому абзаці мотивувальної частини постанови не вірно вказана дата винесення постанови Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області «27.04.2011» замість вірної «27.04.2021».
Згідно загальних вимог діючого законодавства та враховуючи принцип аналогії закону, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, постанову суду, із якої вбачається, що судом були допущені описки та те, що допущені описки є очевидними, також враховуючи, що їх виправлення не тягне за собою зміну змісту постанови суду по суті, тому вказані описки слід виправити.
Керуючись ст.283-284 КУпАП, суддя,
постановив:
Виправити допущенні описки при винесенні постанови від 10.06.2021 у справі провадження №3/389/621/21 (ЄУН389/762/21) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.127-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме у вступній частині постанови зазначити правильну дату винесення постанови «10 червня 2021» замість невірної «10 травня 2021», а також в четвертому абзаці мотивувальної частини постанови зазначити правильну дату постанови «27.04.2021» замість неправильної «27.04.2011».
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Знам'янського міськрайонного суду
Кіровоградської області О.В. Савельєва