Справа № 465/1176/20 Головуючий у 1 інстанції: Дзеньдзюра С.М.
Провадження № 22-ц/811/897/21 Доповідач в 2-й інстанції: Крайник Н. П.
судового засідання
20 травня 2021 року Львівський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючої: Крайник Н.П.
суддів:Ванівського О.М., Мельничук О.Я.
при секретарі: Матяш С.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Львові цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Франківського районного суду міста Львова від 18 лютого 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсними окремих частин додаткової угоди та додатку до договору -
Ухвалою судді Львівського апеляційного суду від 29 березня 2021 року відкрито апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Франківського районного суду міста Львова від 18 лютого 2021 року. Розгляд справи ухвалено проводити в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи відповідно до положень ст. 369 ЦПК України.
Ухвалою Львівського апеляційного суду від 14 квітня 2021 року дану справу призначено до розгляду на 12 год. 30 хв. 20 травня 2021 року без повідомлення учасників справи.
Відповідно до ч.1 ст. 368 ЦПК України справа розглядається судом апеляційної інстанції за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, з особливостями, встановленими цією главою.
Згідно ч.2 ст. 369 ЦПК України апеляційні скарги на ухвали суду, зазначені в пунктах 1, 5, 6, 9, 10, 14, 19, 37-40 частини першої статті 353 цього Кодексу, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 369 ЦПК України з урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій цієї статті, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.
Перевіривши матеріали справи, з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне розгляд справи проводити з повідомленням учасників справи.
З огляду на наведене та керуючись ч. 3 ст. 369 ЦПК України, -
Розгляд справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Франківського районного суду міста Львова від 18 лютого 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсними окремих частин додаткової угоди та додатку до договору відкласти на 14 год. 45 хв. 29 липня 2021 року та проводити з повідомленням учасників справи.
Повідомити учасників справи про час та місце розгляду справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий: Крайник Н. П.
Судді: Ванівський О. М.
Мельничук О. Я.