Справа № 308/12467/19
Провадження № 22-ц/4806/801/21
про призначення справи до розгляду в суді апеляційної інстанції
09 червня 2021 року колегія суддів в цивільних справах Закарпатського апеляційного суду в складі:
Головуючого - судді Фазикош Г. В.
суддів Кожух О. А., Куштана Б. П.
заслухавши суддю-доповідача про проведення підготовки до апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , від імені якої діє адвокат Шпуганич Василь Петрович, на рішення Ужгородського міськрайонного суду від 09 березня 2021 року по справі за позовом ОСОБА_1 до АТ КБ «Приватбанк», третя особа - приватний нотаріус Тячівського районного нотаріального округу Стойка Надія Михайлівна, про скасування рішення про державну реєстрацію прав та обмежень і поновлення в державному реєстрі права власності на квартиру, -
При підготовці до апеляційного розгляду справи суддею-доповідачем проведені підготовчі дії відповідно до статті 365 ЦПК України, зокрема: з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи; вчинено інші дії, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Враховуючи викладене та керуючись статтею 365, 366 ЦПК України:
Підготовчі дії по справі закінчити.
Призначити справу до розгляду на 13 год. 00 хв. 24 червня 2021 року у відкритому судовому засіданні, в приміщенні Закарпатського апеляційного суду за адресою: м. Ужгород, вул. О. Довженка, 7.
Повідомити про дату, час та місце розгляду справи учасників справи.
Головуючий: _____________
Судді: _____________