08 червня 2021 року м. Чернігівсправа № 927/17/21
Господарський суд Чернігівської області у складі судді Моцьора В.В., розглянувши матеріали справи
за заявою кредитора: Головного управління ДПС у Чернігівській області, код ЄДРПОУ 43143966, вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000 (ІНФОРМАЦІЯ_2)
боржник: Приватне підприємство "Таліон-Стрім", код ЄДРПОУ 35687201, вул. Гоголя, б. 22, кв. 12, м. Чернігів, 14005
про відкриття провадження у справі про банкрутство
без повідомлення (виклику) учасників справи
Головне управління ДПС у Чернігівській області звернулось до Господарського суду Чернігівської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "Таліон-Стрім" у зв'язку з неспроможністю останнього виконати грошові зобов'язання перед кредитором.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 25.02.2021 вказана вище заява була прийнята до розгляду.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 25.02.2021 відкрито провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "Таліон-Стрім"; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника строком на 110 календарних днів; призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Вихор Ю.С.; встановлено строк подання розпорядником майна до господарського суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів до 25.03.2021; встановлено строк проведення розпорядником майна інвентаризації майна боржника до 01.04.2021; попереднє засідання призначено на 08.04.2021.
25.02.2021 на офіційному вебпорталі судової влади України оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство з метою виявлення кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника.
08.04.2021 за результатами розгляду справи у попередньому засіданні судом постановлено ухвалу, якою призначено дату проведення зборів кредиторів та комітету 20.04.2021, призначено підсумкове засідання на 27.04.2021.
Постановою Господарського суду Чернігівської області від 27.04.2021 Приватне підприємство "Таліон-Стрім" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Вихор Ю.С., зобов'язано ліквідатора здійснити ліквідаційну процедуру відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
27.04.2021 на офіційному вебпорталі судової влади України оприлюднено повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
04.06.2021 на електронну пошту суду від ліквідатора Вихор Ю.С. надійшло клопотання №02-01/16/117 від 02.06.2021 про затвердження звіту арбітражного керуючого - ліквідатора ПП "Таліон-Стрім" Вихор Ю.С. про нараховану і виплачену йому грошову винагороду за виконання повноважень ліквідатора за період з 27.04.2021 по 31.05.2021 та здійснення і відшкодування витрат в ліквідаційній процедурі. До клопотання додано звіт арбітражного керуючого, протокол №2 від 02.06.2021 та журнал реєстрації.
Також від ліквідатора надійшло клопотання №02-01/19/118 від 03.06.2021 про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу. Крім того, у клопотанні ліквідатор просить суд розглянути справу без її участі.
Враховуючи викладене, суд вважає необхідним прийняти клопотання до розгляду, приєднати до матеріалів справи та розглянути їх у судовому засіданні.
Керуючись ст. 58, 60 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
Клопотання ліквідатора ПП "Таліон-Стрім" Вихор Ю.С. №02-01/16/117 від 02.06.2021 про затвердження звіту про нараховану і виплачену грошову винагороду та здійснення і відшкодування витрат в ліквідаційній процедурі та №02-01/19/118 від 03.06.2021 про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу прийняти до розгляду.
Призначити судове засідання на 28 липня 2021 р. на 09:00 у приміщенні Господарського суду Чернігівської області за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал судових засідань №305.
Запропонувати учасникам справи направити в судове засідання своїх уповноважених представників.
При направленні в судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст.60 ГПК України документи на підтвердження їх повноважень та документи, які посвідчують особу.
Копію ухвали надіслати: кредитору, боржнику, ліквідатору Вихор Ю.С. ( АДРЕСА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання - 08.06.2021 та не підлягає оскарженню.
Вебадреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/
Суддя В.В. Моцьор