Рішення від 08.06.2021 по справі 280/4107/21

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 червня 2021 року Справа № 280/4107/21 м.Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі судді Киселя Р.В., за участю секретаря судового засідання Погомій Я.І.,

представника позивача - Пасічник О.М.,

третьої особи - Єфименка О.Г.,

розглянув у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 158-б, м. Запоріжжя, 69057) до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) (пр. Соборний, буд. 164, м. Запоріжжя, 69107), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), про скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

21.05.2021 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області (далі - позивач) до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) (далі - відповідач), в якій позивач просить суд: постанову Головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашева А.А. від 11.05.2021 ВП №64873974 про накладення штрафу на Головне управління у розмірі 5100,00 грн. скасувати.

Крім того, просить розглянути справу за участю сторін.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що рішенням Запорізького окружного адміністративного суду у справі №280/6723/20 від 30.10.2020 зобов'язано позивача розрахувати та виплатити ОСОБА_1 компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати пенсії за період з 01.01.2016 по день фактичної виплати донарахованої частини пенсії. Зазначене рішення було виконане позивачем, позивачем проведено перерахунок компенсації ОСОБА_1 , про що листом від 02.04.2021 №0800-0901-6/23752 було повідомлено відповідача та надано відповідний розрахунок. Донарахована на виконання рішення суду сума в розмірі 37433,76 грн. внесена до Реєстру судових рішень, виконання яких гарантоване державою за №95636. Станом на 17.05.2021 здійснена виплата заборгованості за судовими рішеннями, що внесені до реєстру по 31.08.2019 (порядковий номер 51528). На даний час фінансування виплати ОСОБА_1 компенсації Пенсійним фондом України не проведене.

Пенсійні виплати ОСОБА_1 , в силу приписів ст. 8 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України. Виплата донарахованої суми за рішенням суду, яка перевищує бюджетні призначення на поточний рік, буде здійснена після відповідного фінансування з державного бюджету України. У зв'язку із відсутністю провини позивача у невиконанні судового рішення в повному обсязі, вважає оскаржувану постанову протиправною та такою, що підлягає скасуванню.

Ухвалою від 24.05.2021 позов було залишено без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків позову.

24.05.2021 від ОСОБА_1 до суду надійшла заява, відповідно до якої просить залучити його до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача.

27.05.2021 від позивача до суду надійшла заява на усунення недоліків позову.

Ухвалою суду від 01.06.2021 у справі відкрите спрощене позовне провадження, залучено до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 , судове засідання призначене на 07.06.2021 з викликом (повідомленням) сторін.

04.06.2021 від третьої особи до суду надійшли письмові пояснення, відповідно до яких третя особа заперечує проти позову, зазначаючи, що на виконанні у Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) перебуває виконавче провадження №64873974 щодо примусового виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 30.10.2020 у справі №280/6723/20, за виконавчим листом виданим 18.02.2021. Зазначає, що рішення суду не виконане позивачем без поважних причин. Вважає оскаржувану постанову державного виконавця законною, та такою, що відповідає вимогам ч.ч. 1, 2 ст. 18, ч. 2 ст. 63, ч. 1 ст. 75 Закону України «Про виконавче провадження». Зазначає, що сума розрахунку компенсації втрати частини доходів третьої особи дорівнює 37433,76 грн. та суттєво відрізняється від розрахунку компенсації втрати частини доходів третьої особи, наданого позивачем державному виконавцю (28973,03 грн.). Зазначає, що позивачем документально не доведено відсутність коштів для виконання судового рішення на момент накладення штрафу на боржника.

07.06.2021 від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач просить суд у задоволені позову відмовити у повному обсязі з підстав викладених у відзиві. Зазначає, що на виконанні у відповідача перебуває виконавче провадження №64873974 за виконавчим листом, виданим Запорізьким окружним адміністративним судом 18.02.2021 по справі №280/6723/20. Судове рішення позивачем не виконане в повному обсязі, виплата стягувачу компенсації за зазначеним судовим рішенням не проведена. У зв'язку із невиконанням позивачем судового рішення без поважних причин оскаржуваною постановою на нього накладений штраф.

Крім того, відповідачем надана копія матеріалів виконавчого провадження №64873974.

У судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги, з підстав викладених у позові. Крім того, зазначила, із посиланням на п. 14 Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 (в редакції чинній з 01.04.2021) виплати належних пенсіонерам сум здійснюються безпосередньо Пенсійним фондом України, без залучення його територіальних органів, а тому позивач позбавлений можливості виплатити третій особі суму нарахованої компенсації.

Представник відповідача та третя особа проти задоволення позову заперечили, з підстав наведених у відзиві та письмових поясненнях, відповідно.

У судовому засіданні 07.06.2021 оголошувалась перерва до 08.06.2021.

08.06.2021 від представника відповідача до суду надійшло клопотання про продовження розгляду справи за його відсутності.

Заслухавши пояснення представників сторін та третьої особи, розглянувши матеріали та з'ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають юридичне значення для розгляду та вирішення спору по суті, дослідивши наявні у справі докази у їх сукупності, судом встановлено наступне.

Судом встановлено, що рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 30.10.2020 по справі №280/6723/20, яке набрало законної сили 26.01.2021, задоволено позовні вимоги ОСОБА_1 , а саме зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області розрахувати та виплатити ОСОБА_1 компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати пенсії, яка була донарахована та виплачена на підставі рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 21.06.2018 по справі №808/1384/18, відповідно до вимог Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати", Порядку проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати, затвердженого Постановою КМУ від 21.02.2001 №159, за період з 01 січня 2016 року по день фактичної виплати донарахованої частини пенсії.

18.02.2021 судом виданий виконавчий лист щодо зобов'язання позивача вчинити певні дії.

18.03.2021 головним держаним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашевим А.А. винесено постанову про відкриття виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа Запорізького окружного адміністративного суду від 18.02.2021 №280/6723/20 (ВП №64873974). Встановлено позивачу строк виконання рішення суду протягом 10 робочих днів (десятий робочий день - 02.04.2021).

Листом від 02.04.2021 №0800-0901-6/23752 позивач поінформував відповідача про нарахування ОСОБА_1 компенсації втрати частини доходів за період з 01.01.2016 по 22.08.2018 в розмірі 28973,03 грн. Також, повідомлено про механізм виплати зазначеної суми.

11.05.2021 головним держаним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашевим А.А. було прийнято постанову про накладення штрафу на позивача в межах виконавчого провадження №64873974, із посиланням на приписи ч. 1 ст. 75 Закону України «Про виконавче провадження», в розмірі 5100 грн.

Вважаючи постанову державного виконавця від 11.05.2021 про накладення штрафу протиправною, позивач звернувся до суду із цим позовом.

Всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується вимоги позивача та заперечення відповідача і третьої особи, суд встановив наступне.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 2 статті 2 КАС України визначено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відносини щодо примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) регулюються Законом України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 №1404-VІІІ (далі - Закон №1404).

Згідно зі статтею 1 Закону № 1404 виконавче провадження, як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - це сукупність дій, визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону №1404 примусовому виконанню підлягають рішення на підставі виконавчих листів та наказів, що видаються судами у передбачених законом випадках на підставі судових рішень, рішень третейського суду, рішень міжнародного комерційного арбітражу, рішень іноземних судів та на інших підставах, визначених законом або міжнародним договором України.

Статтею 18 Закону №1404 визначено, що державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених цим Законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії. Цією ж статтею встановлено, що державний виконавець здійснює необхідні заходи щодо своєчасного і повного виконання рішення, зазначеного в документі на примусове виконання рішення, у спосіб і порядок, визначені виконавчим документом.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 19 Закону №1404, сторони виконавчого провадження зобов'язані невідкладно, не пізніше наступного робочого дня після настання відповідних обставин, письмово повідомити виконавцю про повне чи часткове самостійне виконання рішення боржником, а також про виникнення обставин, що обумовлюють обов'язкове зупинення вчинення виконавчих дій, про встановлення відстрочки або розстрочки виконання, зміну способу і порядку виконання рішення.

Як встановлено матеріалами адміністративної справи, на виконанні відповідача перебуває виконавче провадження за виконавчим листом №280/6723/20 від 18.02.2021, виданим Запорізьким окружним адміністративним судом.

Відповідно до ч. 6 ст. 26 Закону №1404, за рішенням немайнового характеру виконавець у постанові про відкриття виконавчого провадження зазначає про необхідність виконання боржником рішення протягом 10 робочих днів (крім рішень, що підлягають негайному виконанню, рішень про встановлення побачення з дитиною).

Відповідно до ч. 1 ст. 63 Закону №1404 за рішеннями, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, визначеного частиною шостою статті 26 цього Закону, перевіряє виконання рішення боржником. Якщо рішення підлягає негайному виконанню, виконавець перевіряє виконання рішення не пізніш як на третій робочий день після відкриття виконавчого провадження.

Частиною 2 статті 63 Закону №1404 встановлено, що у разі невиконання без поважних причин боржником рішення виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу, в якій також зазначаються вимога виконати рішення протягом 10 робочих днів (за рішенням, що підлягає негайному виконанню, - протягом трьох робочих днів) та попередження про кримінальну відповідальність.

Виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, передбаченого частиною другою цієї статті, повторно перевіряє виконання рішення боржником.

У разі повторного невиконання без поважних причин боржником рішення, якщо таке рішення може бути виконано без участі боржника, виконавець надсилає органу досудового розслідування повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення та вживає заходів примусового виконання рішення, передбачених цим Законом.

У разі невиконання боржником рішення, яке не може бути виконано без участі боржника, виконавець надсилає до органу досудового розслідування повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення та виносить постанову про закінчення виконавчого провадження (ч. 3 ст. 63 Закону №1404).

Відповідно до ч. 1 ст. 75 Закону №1404 у разі невиконання без поважних причин у встановлений виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, та рішення про поновлення на роботі виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника - фізичну особу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на боржника - юридичну особу - 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та встановлює новий строк виконання.

Отже, з аналізу вказаних норм слідує, що Законом №1404 встановлено відповідальність боржника саме за невиконання судового рішення без поважних причин. Відтак, на час прийняття державним виконавцем рішення про накладення штрафу, має бути встановленим факт невиконання боржником судового рішення без поважних причин.

Поважними у розумінні наведених норм Закону №1404 можуть вважатися об'єктивні причини, які унеможливили або значно ускладнили виконання рішення божником та які не залежали від його власного волевиявлення.

Згідно із приписами пп. 3 п. 4 Положення про головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 22.12.2014 №28-2 (зі змінами) головне управління Фонду відповідно до покладених на нього завдань організовує роботу управлінь Фонду щодо (крім іншого) призначення (перерахунку) і виплати пенсій, щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці, допомоги на поховання та інших виплат відповідно до законодавства.

Відповідно до положень підпунктів 4, 5 пункту 4 Положення про Головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 22.12.2014 №28-2, Головне управління Фонду відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування пенсій та виплату пенсій, щомісячного довічного утримання суддям у відставці, допомоги на поховання та інших виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Фонду та інших джерел, визначених законодавством, здійснює з цією метою перерозподіл коштів між районами (містами); здійснює призначення (перерахунок) та виплату пенсій військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу та іншим особам (крім військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей), які мають право на пенсію згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Статтею 8 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» визначено, що виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України.

Тобто, виплати компенсаційних виплат особам, звільненим з військової служби та деяким іншим особам, здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України. Інших фінансових можливостей, крім зазначених, для здійснення виплат управління не має.

Разом з тим, судом встановлено, що пунктом 14 Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1596 від 30.08.1999 (в редакції чинній з 01.04.2021) визначено, що на підставі складених документів Пенсійний фонд України та органи соціального захисту населення проводять протягом місяця за датами у межах виплатного періоду перерахування уповноваженим банкам коштів, необхідних для виплати пенсій та грошової допомоги, через поточні рахунки одержувачів.

Під час централізованого перерахування Мінсоцполітики перераховує необхідні для виплати грошової допомоги через поточні рахунки одержувачів кошти уповноваженим банкам за списками органів соціального захисту населення.

Для забезпечення своєчасної виплати пенсій та грошової допомоги кошти перераховуються не пізніше ніж за один операційний день до встановленої дати виплати.

Отже, з 01.04.2021 всі виплати на користь пенсіонерів проводяться безпосередньо Пенсійним фондом України без залучення до цієї дії територіальних управлінь Пенсійного фонду України.

Крім того, відповідно до статей 23 та 116 Бюджетного кодексу України, будь-які бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету можна здійснювати лише за наявності відповідного бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України. Взяття зобов'язань без відповідних бюджетних асигнування та здійснення видатків бюджету з перевищенням бюджетних призначень є порушенням бюджетного законодавства.

Також, за приписами ч. 5 ст. 242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Так, Верховний Суд в аналогічних справах з подібних правовідносин зазначав, що невиконання судового рішення в частині виплати грошових коштів за відсутності відповідного фінансового забезпечення та фактичної відсутності таких коштів у боржника не може вважатися невиконанням судового рішення без поважних причин, а накладення за таких обставин штрафу на боржника ще більш ускладнює його фінансове становище, тому відсутність бюджетного та іншого фінансування та коштів на виплату грошових сум на виконання судового рішення є поважною причиною, яка унеможливлює проведення відповідних виплат. Накладення штрафу у такому випадку жодним чином не захищає право особи на отримання бюджетних коштів (постанови Верховного Суду від 24.01.2018 по справі № 405/3663/13-а та від 21.02.2018 по справі № 814/2655/14).

Судом встановлено, що відповідачем у межах виконавчого провадження №64873974 на підставі виконавчого листа, виданого 18.02.2021 Запорізьким окружним адміністративним судом, здійснювалось примусове виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 30.10.2020 по справі №280/6723/20, яким позивача зобов'язано розрахувати та виплатити ОСОБА_1 компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати пенсії, яка була донарахована та виплачена на підставі рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 21.06.2018 по справі №808/1384/18, відповідно до вимог Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати", Порядку проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати, затвердженого Постановою КМУ від 21.02.2001 №159, за період з 01 січня 2016 року по день фактичної виплати донарахованої частини пенсії.

У порядку добровільного виконання вказаного судового рішення позивач провів ОСОБА_1 розрахунок з 01.01.2016 по 22.08.2018 та нарахував останньому компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати пенсії у розмірі 37433,76 грн., які лишаються невиплаченими. У свою чергу, щодо виплати донарахованої суми позивачем було зазначено що вона обчислюється органами Пенсійного фонду України та буде виплачена в порядку черговості Пенсійним фондом України.

Позивачем внесені відомості щодо зазначеної виплати до реєстру рішень, виконання яких здійснюється за окремою бюджетною програмою, проте виплата нарахованих коштів не здійснена Пенсійним фондом України.

Отже, оскільки у позивача об'єктивно була відсутня фінансова можливість виконати в повному обсязі рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 30.10.2020 по справі №280/6723/20 з огляду на не виділення центральним органом виконавчої влади коштів на виплату суми компенсації з Державного бюджету України, а також те, що з 01.04.2021 повноваження щодо виплати коштів на користь пенсіонерів перейшли безпосередньо до Пенсійного фонду України (позивач з 01.04.2021 позбавлений можливості самостійно розпоряджатися фінансовими ресурсами, які виділяються для виплати пенсіонерам), суд оцінює причини невиконання вказаного вище судового рішення як поважні.

За таких обставин, виходячи з приписів ст.ст. 1, 63, 75 Закону №1404, відповідач не повинен був застосовувати до відповідача штрафні санкції за невиконання судового рішення, однак безпідставно прийняв оскаржувану постанову про накладення штрафу у розмірі 5100,00 грн. Відтак, оскаржувану постанову суд оцінює як протиправну.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. Відповідно до ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Державним виконавцем в оскаржуваній постанові про накладення штрафу не надано вмотивованого обґрунтування про визнання або не визнання причин не виконання рішення суду неповажними.

Позивачем, на переконання суду, доведено протиправність оскаржуваної постанови відповідача.

При цьому, суд вважає, що відповідач не довів наявність достатніх у нього підстав для застосування до позивача штрафних санкцій за невиконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 30.10.2020 по справі №280/6723/20.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що адміністративний позов є обґрунтованим, а відтак, таким, що підлягає задоволенню у повному обсязі.

На підставі викладеного та керуючись статтями 241, 243-246, 250, 271, 287 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 158-б, м. Запоріжжя, 69057) до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) (пр. Соборний, буд. 164, м. Запоріжжя, 69107), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), про скасування постанови - задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати постанову від 11.05.2021, прийняту головним держаним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашевим А.А. у виконавчому провадженні №64873974, відповідно до якої на Головне управління Пенсійного фонду України накладений штраф у розмірі 5100,00 грн.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено до Третього апеляційного адміністративного суду за правилами, встановленими статтями 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням вимог ст. ст. 272, 287 Кодексу адміністративного судочинства України та пп. 15.5 п. 15 ч. 1 Розділу VII «Перехідні положення» КАС України, протягом десяти днів з дня його проголошення.

Повний текст рішення складено 08.06.2021.

Суддя Р.В. Кисіль