Ухвала від 01.06.2021 по справі 280/1760/20

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

01 червня 2021 року м. Дніпросправа № 280/1760/20

Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Юрко І.В. (доповідач), суддів: Чабаненко С.В., Чумака С.Ю., вирішуючи питання про призначення до розгляду заяви Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області про повернення судового збору у справі №280/1760/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЛОВИЙ СЕРВІС ПЛЮС" до Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Третього апеляційного адміністративного суду перебувала зазначена вище адміністративна справа за апеляційною скаргою Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 06.05.2020 року.

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 14 грудня 2020 року відмовлено у відкритті апеляційного провадження за вказаною апеляційною скаргою.

До Третього апеляційного адміністративного суду надійшла заява Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області про повернення судового збору за подання вказаної вище апеляційної скарги.

У зв'язку з цим Третім апеляційним адміністративним судом матеріали справи були витребувані з суду першої інстанції. Матеріали справи надійшли до Третього апеляційного адміністративного суду 18.05.2021 року.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України “Про судовий збір”, суд, -

УХВАЛИВ:

Призначити до розгляду в порядку письмового провадження заяву Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області про повернення судового збору у справі №280/1760/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІЛОВИЙ СЕРВІС ПЛЮС" до Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити дії.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддями та не може бути оскаржена.

Головуючий - суддя І.В. Юрко

суддя С.В. Чабаненко

суддя С.Ю. Чумак

Попередній документ
97427515
Наступний документ
97427517
Інформація про рішення:
№ рішення: 97427516
№ справи: 280/1760/20
Дата рішення: 01.06.2021
Дата публікації: 07.06.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (01.03.2021)
Дата надходження: 01.03.2021
Предмет позову: про визнання протиправними та скасування рішень, зобов’язання вчинити дії
Розклад засідань:
04.10.2021 17:00 Запорізький окружний адміністративний суд